Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Střípky z photokiny 2006 - 1. díl

6. října 2006, 00.00 | Díky velkoleposti stánků největších výrobců tak pozornost uniká od těch menších a mnohdy i zajímavějších společností, kteří se snaží prosadit se svým řešením. Prošli jsme celou výstavu a několik zajímavých produktů vám představíme dnes a v dalším díle. Nyní se podíváme na ochranný obal pro DSLR, objektivy Lensbabies pro kreativní fotografii a čistící sady Lenspen.

 

 

 

photokina 2006: Příval nových objektivů

3. října 2006, 00.00 | Již tradičně na photokině výrobci vyrukovali s novými objektivy, kterými chtějí potěšit zejména majitele digitálních zrcadlovek. Pojďme se tedy podívat na novinky u Tamronu a Sigmy.

 

 

 

Nové objektivy Canon - supersvětelný 50/1.2 a kompaktní 70-200/4 IS

12. září 2006, 00.00 | Kromě digitálních kompaktů a jedné zrcadlovky představil Canon také dva nové objektivy. První si najde příznivce nejen ve skupině nadšenců portrétových fotografií, kde je ohnisko 50 mm velmi často používané. Jeho obrovskou výhodou je velmi vysoká světelnost F1.2 která umožňuje fotografovat s menším množstvím světla, nebo pracovat s extrémně malou hloubkou ostrosti. Druhá novinka, 70-200mm F4 L IS USM, nadchne fotografy prahnoucí po menším kompaktním teleobjektivu se stabilizací.

 

 

 

Pretec oznámil SDHC kartu s kapacitou 8 GB

5. září 2006, 00.00 | Společnost Pretec, která si libuje ve zdolávání maximálních nabízených kapacit u jednotlivých typů paměťových karet, nyní představila novou kartu standardu SDHC, která nabídne kapacitu až 8 GB, čímž se již dostává na úroveň nabídky oblíbených Compact Flash (CF) karet. Co je vlastně standard SDHC?

 

 

 

Nové objektivy od Nikonu a Sigmy

18. srpna 2006, 00.00 | Společnosti Sigma i Nikon nedávno představily nové objektivy. Sigma přišla se světelným telezoomem 50-150 mm určeným pro digitální zrcadlovky a Nikon představil setový objektiv 18-135 mm pro svou novou zrcadlovku D80 a širokorozsahový telezoom 70-300 mm se stabilizací, který bude lákat příznivou cenou.

 

 

 

Sandisk představuje nové paměťové karty

27. července 2006, 00.00 | Společnost SanDisk nedávno představil dvě novinky. Profesionální řada paměťových karet CompactFlash Extreme IV nabízí velmi rychlé přenosy dat a kapacitu až 8 GB. Druhou novinkou, kterou představilo již více firem, je SDHC paměťová karta s kapacitou 4GB, která vychází ze standardu SD. Jak to bude s kompatibilitou se dozvíte v článku.

 

 

 

SanDisk zdvojnásobuje kapacitu svých paměťových karet

13. března 2006, 00.00 | Jednou z novinek ohlášených na veletrhu PMA 2006 bylo zdvojnásobení kapacity vybraných vysokorychlostních paměťových karet SanDisku. Zvýšení kapacity se dočkala řada karet Extreme III, Memory Sticky DUO Pro Ultra II a speciální SD Plus karta Ultra II, která má integrovaný USB konektor.

 

 

 

Střípky z PMA 2006 II.

3. března 2006, 00.00 | Nabízíme vám další čtyři zajímavé produkty, které nenajdete na velkých zpravodajských serverech či v nabídce velkých výrobců. Jde o drobné příslušenství, které vám může pomoci v každodenním životě s digitálním fotoaparátem. Je libo elektronický hledáček pro SLR i DSLR zrcadlovky, kruhový držák pro externí blesky, digitální mikroskop, nebo skladný reflektor pro změkčení světla externího blesku?

 

 

 

Střípky z PMA 2006 I.

2. března 2006, 00.00 | Nabízíme vám tři zajímavé produkty, které nenajdete na velkých zpravodajských serverech či v nabídce velkých výrobců. Jde o drobné příslušenství, které vám může pomoci v každodenním životě s digitálním fotoaparátem. Dáte přednost deštníčku, stínítku či speciálnímu mini stativu?

 

 

 

Carl Zeiss vyrábí objektivy pro Nikon a Sigma představila nový 17-70

31. ledna 2006, 00.00 | Pro majitele SLR zrcadlovek Nikon se tento rok stane zlomovým. Budou mít šanci na své digitální i kinofilmové zrcadlovky nasadit špičkovou optiku od společnosti Carl Zeiss, která se rozhodla dělat objektivy i s bajonetem Nikon. Půjde o modifikace objektivů určených pro Contax. Jaká skla můžeme v nabídce očekávat? Kromě toho Sigma představila nový objektiv 17-70 mm pro DSLR.

 

 

 

Strana výpisu

... 76

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: