Tamrac Zuma 32 Photo/iPad Bag - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Tamrac Zuma 32 Photo/iPad Bag

13. listopadu 2012, 03.24 | Nová brašna Tamrac Model 5732 je určena pro fotografickou výbavu, kterou může být kompaktní fotoaparát s pevně zabudovaným objektivem, systémový kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy, nebo kompaktní digitální zrcadlovka, a iPad nebo obecně tablet, potřebné příslušenství a důležité drobnosti osobní potřeby.

 

Zuma 32 je velmi tenká brašna se třemi hlavními přihrádkami či prostory plus dalšími menšími kapsami, které umožňují vybavení a předměty individuální potřeby nejen bezpečně uložit a transportovat, ale také vhodně uspořádat. Fotoaparát s jedním nasazeným objektivem a druhým na výměnu, anebo fotoaparát a blesk, případně jiné příslušenství, má polstrovaný neoprénový úložný prostor v dolní přední části uzavírané zipem. Nad ním jsou ještě dvě menší síťové kapsy uzavírané suchými zipy na drobné příslušenství, jako jsou náhradní baterie do fotoaparátu, tužkové napájecí články do blesku či fotoaparátu – kompaktu s ultrazoomem, paměťové karty a čtečka.

 

Tamrac Zuma 32 Photo/iPad Bag

 

Střední polstrovaná kapsa opět uzavíraná shora zipem umožňuje bezpečně uložit iPad nebo tablet PC. A zadní přihradka je opatřena kapsami pro další příslušenství, jako jou adaptéry nebo kabely, ale také ministativ, kupříkladu Tamrac ZipShot Mini Tripod, anebo kompaktní držák či opěrka. Samozřejmě je možno vložit i důležité drobnosti včetně mobilního telefonu a podobně, přičemž síťová kapsa je i na vnitřní straně ploché zadní části.

 

Tamrac Zuma 32 Photo/iPad Bag

 

Brašna, uvedená jako novinka na výstavě Photokina 2012, dále rozšiřuje nabídku produktů Zuma, kterou si postupně představujeme, viz modely z jara letošního roku.

 

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: