Ostatní - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

PocketBook: „elektronické“ čtení a „elektronický“ inkoust

16. července 2012, 22.43 | Společnost PocketBook, která vstoupila na český trh, se zabývá problematikou elektronického čtení a představuje svou řadu čteček elektronických knih. Ty zahrnují jak modely šetrné pro oči a specializované pro čtení knih, tak i univerzální čtečky – tablety se systémem Android.

 

 

 

Fotosoutěž Čtení jako vášeň: uzávěrka se blíží!

12. července 2012, 14.18 | Zajímavá fotografická soutěž Čtení jako vášeň, kterou vyhlásila redakce časopisu Čtenář – měsíčník pro knihovny, má uzávěrku zasílání fotografií dne 31. července 2012. Vyhodnocení soutěžních fotografií a výběr na obálky bude probíhat v srpnu a září a v říjnu 2012 budou vyhlášeny výsledky.

 

 

 

Nikon AF-S Nikkor 800 mm f/5,6

12. července 2012, 13.15 | Společnost Nikon oznámila, že vyvíjí teleobjektiv s bajonetem typu F a s mimořádně dlouhou pevnou ohniskovou vzdáleností, který doplní řadu plnoformátových (FX) objektivů AF-S Nikkor. Objektiv s ohniskem 800 mm, základním clonovým číslem 5,6 a systémem optické stabilizace obrazu – snížení vibrací bude plně kompatibilní s AF systémem všech fotoaparátů Nikon s obrazovými snímači formátu FX.

 

 

 

Výstava Národní knihovny: Povodně 2002

12. července 2012, 12.24 | Výstava v Národní knihovně připomíná ničivé povodně v roce 2002. V srpnu to bude přesně deset let, co Českou republiku postihly záplavy, označované za největší v posledních pěti stoletích. Hladina Vltavy tehdy vystoupila zhruba sedm metrů nad svoji obvyklou úroveň. Události živelné katastrofy a záchranné práce v Klementinu připomene panelová expozice Národní knihovny ČR, kterou můžete navštívit na Výstavní chodbě od 16. 07. do 31. 08. 2012.

 

 

 

Canon: nové programy pro tisk a správu fotografií

10. července 2012, 17.21 | Canon představil nové programy pro další zlepšení tisku a správy fotografií, které nabízejí také více tvůrčích možností. Mezi novinkami je facebooková aplikace Print Your Days, která umožňuje jednoduchý tisk fotografií přímo z fotoalb, a My Image Garden, spojující všechny programy pro tiskárny Canon PIXMA v jednom uživatelsky přívětivém rozhraní.

 

 

 

Deset nových projektorů Canon řady LV

9. července 2012, 09.30 | Canon představil deset nových modelů ve své řadě přenosných projektorů LV. Řada je nyní rozdělena na standardní, střední a pokročilé modely a nabízí XGA a WXGA řešení pro firmy, organizace a vzdělávací prostředí. V součtu s modely v dalších produktových řadách tudíž může nabízet projektory pro jakékoli firemní prostředí, od základních přenosných projektorů pro domácí kanceláře až po výkonné projektory pro výstavní sály.

 

 

 

Kyocera TASKalfa 2550ci

9. července 2012, 09.22 | Společnost Janus, výhradní distributor tiskových zařízení Kyocera pro český a slovenský trh, představila nové rychlé a úsporné multifunkční zařízení TASKalfa 2550ci určené pro náročná prostředí. Nabízí kvalitní barevný tisk až do formátu A3, vysokou produktivitu, snadné použití a především silnou ochranu dat.

 

 

 

Canon imageFORMULA DR-C130

9. července 2012, 08.53 | Od července 2012 je v prodeji nejnovější model v řadě kompaktních skenerů Canon imageFORMULA. Má uživatelsky přívětivé ovládání a zajišťuje spolehlivé skenování. Je vybaven profesionálním skenovacím softwarem pro ještě kvalitnější zpracování dokumentů a také všestranný softwarem, který umožňuje snadné připojení do cloudu a skenování o rychlosti až 30 stran za minutu, respektive 60 obrázků za minutu.

 

 

 

Art Books Wanted 2012

8. července 2012, 21.53 | Výzva pro autory – Art Books Wanted je organizována nakladatelstvím EDITION LIDU s cílem podporovat umění a knižní kulturu v celosvětovém měřítku. Nakladatelství oznámilo výsledky mezinárodní Výzvy pro autory 2012 – výsledky veřejného hlasování.

 

 

 

Fujifilm má svu Fotocestovatelku – navštíví Island a Asii

3. července 2012, 00.41 | Fujifilm, představitel světového koncernu Fujifilm Holdings Corp., lídra v oblasti zpracování a tvorby řešení týkajících se zobrazování ve fotografii, medicíně, kinematografii a polygrafii, vyhlásil vítěze druhého ročníku „Práce snů“. V rámci náboru na pozici Fotocestovatele, kterému zajistí měsíční cestu po světě a 5000 € jako honorář, zvítězila Anna Kryglová z Brna.

 

 

 

Strana výpisu

... 49 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: