Ostatní - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Soutěž se SkyDrive o myši Wireless 3500

28. srpna 2012, 15.23 | Tři elegantní designové bezdrátové myši Microsoft Wireless Mobile 3500, o které byla vyhlášena soutěž se SkyDrive, už jsou u svých majitelů. Ti byli vylosováni z těch, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku: "Služba SkyDrive nabízí zdarma úložiště o velikosti":

 

 

 

Průzkum Intel: Na sociálních sítích vytváříme své „lepší já“

27. srpna 2012, 17.32 | Intel informoval o výsledcích reprezentativního průzkumu, který organizoval v devíti zemích včetně České republiky a kterého se zúčastnilo přes 4500 respondentů. Průzkum potvrdil, že touze vypadat na sociálních sítích lépe než ve skutečnosti podléhají uživatelé ve všech zemích bez rozdílu. Jaké procento lidí svůj obraz manipuluje? Jaké fotografie na svůj profil vybírají ženy a jaké muži? Co preferují čeští muži a co ženy ve srovnání s ostatními?

 

 

 

Skener Canon imageFORMULA P-215 předán

26. srpna 2012, 09.40 | Stylový kompaktní dokumentový skener Canon imageFORMULA P-215, vhodný do kanceláře, domácnosti i na cesty, jsme si na našich webech představili několikrát: jako novinku, v testu a recenzi a také v soutěži. A v té byl v hlavní roli hned dvakrát: zaměřením soutěžní otázky a také jako věcná cena, připravená pro jednoho vylosovaného respondenta, který odpověděl správně.

 

 

 

Photokina - World of Imaging

Staronový "seriál" je přesněji řečeno souborem článků, které spojuje skutečnost, že se přímo i nepřímo váží k mezinárodnímu veletrhu Photokina - World of Imaging, která se každé dva roky koná v Kolíně nad Rýnem. Toto zařazení do "seriálu" má usnadnit a urychlit vyhledávání těchto článků a pojednání. Veletrh se koná v září a IDIF na něj vysílá vždy alespoň jednoho svého novináře a fotografa. Ten se účastní i programů, které se konají ještě před otevřením veletrhu pro širokou veřejnost, a čtenářům serverů IDIF zprostředkuje korektní informace a představí nové a zajímavé produkty. Veletrh se konal letos, další tudíž bude v září 2014.

 

 

 

Fujitsu: notebooky z recyklovaných CD a DVD

24. srpna 2012, 09.47 | Společnost Fujitsu představila první řešení pro recyklaci v oblasti počítačového průmyslu, které je založeno na sběru disků CD a DVD a jejich opětovném využití při výrobě plastových těl notebooků. A už začala takto recyklované plasty používat ve výrobě, když je použila u části předního panelu notebooku LifeBook P772/E.

 

 

 

Toshiba AT300 – desetipalcový tablet

21. srpna 2012, 16.34 | Společnost Toshiba Europe GmbH představila nový tablet s displejem o úhlopříčce 25,7 cm (10,1 palce). Je stříbřitý, s texturovaným povrchem, běží na platformě Android 4.0, Ice Cream Sandwich, je vybaven nejnovějším procesorem NVIDIA Tegra 3, nabízí obsáhlou sadu funkcí konektivity a je určen pro každodenní práci s multimédii a hraní her na cestách.

 

 

 

NEC L51W LED mobilní projektor

21. srpna 2012, 16.11 | Společnost NEC Display Solutions Europe představila nový profesionální, lehký, subtilní a snadno přenosný projektor NEC L51W LED. Je poměrně výkonný, umožňuje flexibilní použití pro mobilní a podnikové aplikace, a přitom je cenově dostupný - jeho doporučená cena bez daně je necelých dvanáct tisíc korun.

 

 

 

Adobe Creative Cloud výhodněji

21. srpna 2012, 15.23 | Pro uživatele balíku aplikací Adobe Creative Suite je do konce srpna 2012 připravena speciální nabídka pro přechod na službu Creative Cloud. Majitelé verzí CS3 a vyšších mohou využít akční nabídku za měsíční poplatek 29,99 EUR bez DPH při objednávce na jeden rok.

 

 

 

Pixnito: nový soutěžní fotografický server

21. srpna 2012, 15.04 | V pondělí 20. srpna 2012 byl spuštěn soutěžní fotografický server pixnito. Server nese podtitul "soutěž výjimečných fotografií pro všechny" a tak tomu doopravdy je. Web je otevřen široké veřejnosti. Ať už jsi fotograf nebo fotografka, anebo se na fotky jen rád nebo ráda koukáš, tak pixnito je přesně pro tebe!

 

 

 

Adobe Acrobat ve speciální akci

21. srpna 2012, 12.40 | Společnost Adobe Systems připravila speciální akci na nejnovější licence Adobe Acrobat. Zájemci z řad komerčního segmentu, státní správy a samosprávy v licenčním programu TLP a CLP, kteří uvažují o pořízení Adobe Acrobat, si nyní mohou tento produkt v české verzi pořídit s až 30% slevou. Nabídka se vztahuje na nové licence Adobe Acrobat v české verzi.

 

 

 

Strana výpisu

... 46 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: