Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Sony DSC-U40 nejen ve stříbrné

19. listopadu 2003, 00.00 | Sony nedávno představilo další novinku, která je zacílena na začínající uživatele prahnoucí po miniaturním, stylovém a velmi jednoduchém fotoaparátu. Co nového model U40 přináší?

 

 

 

Kam s tak velkým talentem?

18. listopadu 2003, 00.00 | Lucie Bílá poděkovala na stránkách našeho nejoblíbenějšího bulvárního deníku Ondřeji Pýchovi za to, že ji umí vyfotografovat krásnou, a pokřtila jeho výstavu portrétů hvězd showbusinessu s lapidárním názvem Lidi! v Gallery Art Factory. První expozici zázračného dítěte české komerční fotografie v industriálním prostředí galerie, která byla původně tiskárnou, jsme si nenechali ujít!

 

 

 

Fujifilm Q1 Digital - levný a ztřeštěný?

13. listopadu 2003, 00.00 | Fujifilm se snaží navázat na úspěch svého netradičního a velmi jednoduchého kompaktu Q1 i v oblasti digitální fotografie. Má šanci na konci roku 2003 prorazit s fotoaparátem bez zoomu a s CMOS snímačem?

 

 

 

SmartDisk FlashTrax - pohodlí na cestách

10. listopadu 2003, 00.00 | Pokud se chystáte hodně fotografovat s digitálním fotoaparátem na cestách nebo jste profesionálními fotografy, jistě jste již řešili problém kam s fotografiemi. FlashTrax nejen umožňuje uložit až 80GB fotografií, ale i pohodlně s nimi pracovat.

 

 

 

Panasonic Lumix FZ10 - první doteky hvězdy

7. listopadu 2003, 00.00 | Díky pochopení českého zastoupení jsme měli možnost krátce testovat předprodukční vzorek nového Panasonicu FZ-10, který se na našem trhu objeví zřejmě až v únoru příštího roku. Má smysl na něj počkat?

 

 

 

Sigma SD10, Foveon na druhý pokus

6. listopadu 2003, 00.00 | Společnost Sigma oznámila uvedení druhé verze své digitální zrcadlovky řady SD s novým čipem Foveon a řadou konstrukčních vylepšení. Podařilo se odstranit všechny neduhy, kterými trpěl model SD9?

 

 

 

DigiForum již zítra!

3. listopadu 2003, 00.00 | Již zítra proběhne od 9 do 18 hodin v pražském kongresovém centru Fórum digitální fotografie, které nabídne 12 přednášek, 3 workshopy a představí více jak 200 digitálních fotoaparátů. Máte poslední možnost se on-line zaregistrovat a sestavit si svůj individuální přednáškový program.

 

 

 

Vyholená hvězda u Langhanse

31. října 2003, 00.00 | Výstava portrétů umělců ze sbírky Švýcarské nadace pro fotografii v galerii Langhansova domu ve Vodičkově ulici soustřeďuje velmi cenné exponáty, ať z hlediska historického nebo uměleckého. Jedná se však i o akci, sestávající právě ze soustředění různorodých děl téhož žánru bez oživujícího nápadu. Majitelka galerie Zuzana Meisnerová-Wismerová udržuje chvályhodné kontakty se švýcarským kulturním prostředím, jímž se však teď bohužel neinspirovala, a českým ctitelům fotografie nabídla expozici, jež by byla jinde považována za značně nemoderní.

 

 

 

Nikon Coolpix 3700 s nebývalou elegancí

29. října 2003, 00.00 | Nový Coolpix se do značné míry vymyká z toho, na co jsme byly u Nikonu dlouhá léta zvyklý. Jde o model kráčející ve stopách elegantního SQ, který navíc přidává praktičnost, jednoduchost a dostupnost. A poslouchá na slovo!

 

 

 

Sony Cyber-shot DSC-T1, fotoaparát trochu jinak

24. října 2003, 00.00 | Sony představilo zcela netradiční digitální fotoaparát miniaturních rozměrů, který však nabízí 3x zoom, rozlišení 5MPix, 2.5" LCD s vysokým rozlišením a video režim s kvalitou odpovídající klasické videokameře.

 

 

 

Strana výpisu

... 353 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: