Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Sony DSC-F828, osmkrát větší nářez

19. srpna 2003, 00.00 | Sony F828 je fotoaparát, který vyrazil dech mnoha odborníkům, fotografům i konkurentům. Je libo 8MPix, 7x zoom a špičkovou výbavu pod 40.000Kč?

 

 

 

Kyocera Finecam S5R - rychlík, který nestaví

15. srpna 2003, 00.00 | Společnost Kyocera představila super rychlý kompakt S5R, který umí fotografovat neomezeně dlouho rychlostí 3 snímky za sekundu! Za jakých podmínek a jakou technologií toho lze dosáhnout?

 

 

 

Příliš mnoho erotiky a ukradená kasička

15. srpna 2003, 00.00 | Obavy, že jsou fotografie příliš erotické na důstojné prostory Staroměstské radnice, a potom kasička, ukradená právě v těchto důstojných prostorách přímo při vernisáži jen pro zvané, předznamenaly odstartování výstavy Dany Kyndrové k třicetiletí její fotografické činnosti. Tyto bizarní příhody však nic nemění na síle výpovědi a působivosti, které snímky této originální vypravěčky lidských osudů vyzařují.

 

 

 

LDF: Malá fotogalerie našich přírůstků

14. srpna 2003, 00.00 | Na našich cestách New Yorkem jsme samozřejmě nepotkávaly jen mrakodrapy a Američany, ale i jejich mazlíčky a drobné zvířectvo. Ne vždycky bylo jejich focení jednoduché, ale každopádně fotografie stojí za to. Prvních pár snímků je s Ančinými miláčky pejsky, které fotila v Americe snad úplně všechny. Neodpustila jsem si přidat hned několik fotek fotogenické veverky a ptactva zdejší krajiny. Perličkou na závěr zůstává krásný pavouček, který sice neumí lítat jako ptáci, ale ve vzduchu se udrží pomocí tenoulinkých vláken.

 

 

 

HP představila inkoustové náplně určené pro tisk černobílých fotografií

14. srpna 2003, 00.00 | Společnost HP představila novou inkoustovou kazetu č. 59 určenou především pro profesionální tisk černobílých fotografií a vylepšený fotografický papír HP Premium Plus Photo Paper.

 

 

 

Panasonic DMC-FZ2, proti všem a stále po svém

14. srpna 2003, 00.00 | Zatímco jeden konkurent za druhým představují ultrazoom fotoaparáty s rozlišením 5 mil. bodů, Panasonic představil již druhý 2MPix ultrazoom. Zaspal tento výrobce dobu nebo naopak jediný pochopil správně situaci?

 

 

 

HP photosmarty 435, 645 a 945 přicházejí

13. srpna 2003, 00.00 | HP uvolnilo informace o třech nových digitálních fotoaparátech, kterými chce omladit svojí podzimní nabídku. Jaký bude 3MPix bez optického zoomu a jaká bude vlajková loď s 5MPix a 8x optickým zoomem?

 

 

 

LDF: Při focení New Yorku

12. srpna 2003, 00.00 | Nevím jak Vy, ale já vždycky toužila podívat se do zákulisí divadla, hotelů, filmových představení, prostě všude, kde se něco děje. Všichni kolem nás nám ukazují jen jak mají věci vypadat, ale ne vždy už vám ukazují jak se k tomu dospělo, a jak při přípravě vypadali. Tady je pohled toho, jak jsme vypadaly my v New Yorku.

 

 

 

Mustek Gsmart D30 - neznačkový Sony U20?

12. srpna 2003, 00.00 | Společnost Actebis uvedla na český trh nový digitální fotoaparát Mustek Gsmart D30, který v mnoha ohledech připomíná poměrně dobře známý Sony DSC-U20. Dovolili jsme si proto drobné srovnání.

 

 

 

Minolta DiMAGE A1 - když se upgrade povede

11. srpna 2003, 00.00 | Minulý týden Minolta představila nástupce své vlajkové lodě v oblasti digitální fotografie. Model A1 nahradí dobře známé 7/7i/7Hi a přestože rozlišení a zoom zůstali stejné, přináší opravdu pěknou řádku nových vlastností.

 

 

 

Strana výpisu

... 359 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: