Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Minolta DiMAGE Z1 - odvážný ultrazoom

7. srpna 2003, 00.00 | Získali jsme exkluzivní informace o žhavé novince připravované společností Minolta. Model Z1 nabídne 10x optický zoom, rozlišení 3,2mil. bodů a velmi odvážný design a konstrukci elektronické zrcadlovky.

 

 

 

Mentálně postižení fotografové – soucit či obdiv?

6. srpna 2003, 00.00 | Zátiší, snímek krajiny, architektury, portrét, dokonce i koláž a roláž. Některé působí amatérsky, ale u jiných má divák pocit, že se dívá na profesionální fotografie. Ve skutečnosti všechny práce vytvořili mentálně postižení lidé – absolventi 1. ročníku projektu „S fotoaparátem za poznáním“.

 

 

 

Extensis pxl SmartScale 1.0, nová profesionální softwarová lupa

4. srpna 2003, 00.00 | Novým produktem na zvětšování obrázků a fotografií až na 1600 % jejich původního rozlišení je pxl SmartScale od Extensisu. Program existuje v podobě Adobe Photoshop kompatibilního plug-inu a na úpravy rozlišení obrázků používá technologii PixelLive společnosti Celartem. Další podrobnosti si můžete přečíst v našem článku.

 

 

 

LDF: Procházka po Brooklyn Bridge v NY

4. srpna 2003, 00.00 | Čím je Brooklynský most zajímavý? To je jednoduché, je tu krásný výhled, prostředí, spousta laviček k odpočinku. Z vlastní zkušenosti vím, že se na něm dá strávit i celé dopoledne focením a vůbec se nebudete nudit pokud se tam vydáte s kamarádkou, třeba jako já, je o zábavu vždy postaráno.

 

 

 

Fujifilm FinePix S5000 a S7000 přicházejí

1. srpna 2003, 00.00 | FinePix S602 zoom se dočkal hned dvou nástupců, kteří rozšiřují nabídku nejvyšších amatérských digitálních fotoaparátů od Fujifilmu. Je libo fotografie s rozlišením 12MPix?

 

 

 

LDF: Náš první den v New Yorku

31. července 2003, 00.00 | Na letiště jsme přiletěly večer a šly jsme hned spát. Rozhodly jsme se, že brzy ráno vyrazíme a projdeme si okolí. New York, velkoměsto, a my jsme přitom na ostrůvku zvavém Manhattan. Máme jen pár dní a svou dovolenou si hodláme užít. Jestli Vás zajímá, co jsme objevovaly první den, tak se s námi podívejte. Možná Vás překvapí stejně jako nás, jaký New York může být. Nejsou to jen samé mrakodrapy.

 

 

 

Kolik bývalých bachařů si zaplatilo zájezd do Terezína?

31. července 2003, 00.00 | Je prvním žijícím českým autorem, který byl vybídnut, aby uspořádal přehlídku svého díla v prestižních prostorách pražského Rudolfina. Není divu, Pavel Baňka je významným a mezinárodně uznávaným autorem, jehož originální vnímání reality pokaždé překvapí, či ještě lépe – zaskočí. Výstava jeho dvou fotografických cyklů, spojených do jednoho vizuálně i filosoficky provokujícího útvaru, právě probíhá ve Veletržním paláci.

 

 

 

LDF: Naše fotografie z toulek Prahou

30. července 2003, 00.00 | Toulky Prahou patří k nejpůvabnějším činnostem, co turista i místní mohou ve volné chvilce pro své odhlehčení udělat. Praha má právem spoustu dalších přívlastků jako Stověžatá, Zlatá, Matička... Proč asi?

 

 

 

Nikon D2H - rychleji a kvalitněji

29. července 2003, 00.00 | Nikon minulý týden představil nástupce své reportážní digitální zrcadlovky D1H, který kromě zvýšení rozlišení a rychlosti přináší mnoho dalších vylepšení. Mají se reportážní fotografové na co těšit?

 

 

 

Casio QV R40 - malý rychlík

28. července 2003, 00.00 | Pokud hledáte malý a přitom opravdu rychlý digitální fotoaparát s elegantním designem, pak by vás mohl zaujmout nový QV-R40.

 

 

 

Strana výpisu

... 360 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: