Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Herbert Slavík a jeho slabost pro celebrity

6. října 2003, 00.00 | Také se vám už někdy stalo, že jste při pohledu na profesionálně odvedenou práci měli pocit, že přesto něco není zcela v pořádku? Zkrátka, že cosi postrádáte … Podobný dojem mívám od jisté doby z tvorby fotografa Herberta Slavíka. Z jeho druhdy fotograficky dokonalých záběrů, vynalézavých pohledů plných života, jako by se pozvolna vytrácela invence a svěžest. Zůstává profesionalita, pravda, někdy hodně rutinní.

 

 

 

HP představilo nové inkoustové a laserové tiskárny

3. října 2003, 00.00 | Společnost Hewlett Packard tento týden uvedla na český trh celou řadu nových produktů z oblasti barevných tiskových řešení. Jedná se o bohatou škálu zařízení od přenosné inkoustovky až po nejvyšší model barevné laserové tiskárny.

 

 

 

Lze s mobilem dělat umění?

3. října 2003, 00.00 | 2. září se uskutečnila tisková konference Českého mobilu a.s., při níž mobilní operátor Oskar poprvé představil svou MMS službu. Tato konference svým dílem přispěla do diskuse o tom, zda se s mobilními telefony, podporujícími multimediální služby, tedy vybavenými digitálním fotoaparátem, dá dělat umění. Odpověď? Tušíte správně: nedá. Fotoaparát s tak nízkým rozlišením (640x480 bodů) skutečně kvalitní fotografii v použitelné velikosti prostě neumí.

 

 

 

Podmořské fotografie

2. října 2003, 00.00 | Zábava, jednoznačně zábava. Bavily jsme se velice dobře obě. Fotit rybky pod vodou a jiné krásy moře může být nekonečně dlouhé. Samozřejmě dokud Vám nedojde místo na kartě, nebo fotoaparát neutopíte. To se nám naštěstí nepodařilo, takže legrace bylo víc než dost.

 

 

 

Photoshop v nové osmé verzi, alá CS

2. října 2003, 00.00 | Spolu s uvedením CS koncepce Adobe produktů se nové verze dočkal také Adobe Photoshop. Novinek přináší Photoshop CS celou řadu a z pohledu tohoto konkrétního programu nejde v žádném případě o minoritní upgrade.

 

 

 

Pentax Optio 33LF s displejem vzhůru nohama

30. září 2003, 00.00 | Pentax pokračuje ve obměně své produktové řady a představil nový kompaktní digitální fotoaparát s výklopným displejem a rozlišením 3mil. bodů. Mělo by jít o dostupný fotoaparát s cenou kolem 10.000Kč.

 

 

 

Toshiba PDR-5300, nový pětimegapixel

29. září 2003, 00.00 | Toshiba představila nový kompaktní digitální fotoaparát s rozlišením 5mil. bodů, 3x optickým zoomem a řadou manuálních funkcí. Navíc na světových trzích bude fotoaparát nabízen za poměrně atraktivní cenu. Jak tomu bude u nás?

 

 

 

Nové digitální Kodaky pro český trh

26. září 2003, 00.00 | Kodak na český trh právě uvádí dva nové modely digitálních fotopaparátů z řady EasyShare CX. Co nabídnou tyto poměrně jednoduché fotoaparáty?

 

 

 

Digitální Kyocera SL300R ve stylu SQ

25. září 2003, 00.00 | Společnost Kyocera představila svůj nový kapesní digitální fotoaparát, který svou konstrukcí alternuje Nikon CoolPix SQ, se kterým má mnoho společných rysů. Který z těchto dvou fotoaparátů je zajímavější?

 

 

 

3. Forum digitální fotografie na obzoru

24. září 2003, 00.00 | Již potřetí se v pražském kongresovém centru sejdou příznivci digitální fotografie s předními odborníky z oboru a zástupci výrobců. Připojte se k tisícovce účastníků a přijďte navštívit největší odborný seminář o digitální fotografii v ČR.

 

 

 

Strana výpisu

... 355 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: