Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Originální výprava za tajemstvím přírodního makrosvěta

20. června 2003, 00.00 | Galeristka Elen Michajlovová měla při výběru fotografií pro novou výstavu ve své galerii Pasáž ve Vodičkově ulici i tentokrát šťastnou ruku. Ke spolupráci přizvala mladou autorskou dvojici Sandra Tůmová – Jan Frolík, kteří zde prezentují něco přes dvě desítky barevných přírodních makrofotografií. Vizuálně přitažlivé abstraktní obrazy znázorňují přírodu jako mystérium věčné proměny a harmonie.

 

 

 

Eurotel MMS Pohled - digitální fotografie z cest jinak

17. června 2003, 00.00 | Pokud se chystáte na služební cestu či dovolenou a chcete se o své zážitky bezprostředně podělit, tak díky digitální fotografii a MMS tak můžete učinit levně, rychle a poměrně elegantně.

 

 

 

Kam se hrabe Hollywood

16. června 2003, 00.00 | Roční produkce: 800 nových filmů. Denní návštěvnost kin: 12 milionů diváků. Průběh filmového představení připomíná spíš fotbalový zápas – lidé pískají, tleskají, někdy na plátno házejí shnilá vejce. Popularita hvězd je blízká zbožštění. Tak vypadá realita indického filmového průmyslu, kterou na působivých barevných snímcích zaznamenal izraelský fotograf Jonathan Torgovnik.

 

 

 

Sony miniaturizuje a miniaturizuje …

13. června 2003, 00.00 | Nedávno jsme psali o miniaturním fotoaparátu U30, který patří mezi nejmenší digitální fotoaparáty na trhu. Nyní však Sony s modelem QUALIA 016 posunulo hranici miniaturizace do nové dimenze. Jaký je fotoaparát s hmotností 50gramů?

 

 

 

Letní Samsung Digimax 360 a 420 přichází

11. června 2003, 00.00 | Společnost Samsung představila mírně odlehčené bratříčky digitálních fotoaparátů Digimax V3 a V4. Jak vypadá takový cenově lákavý digitální fotoaparát od Samsungu?

 

 

 

Elektrografie - prolínání techniky a kumštu

10. června 2003, 00.00 | Fax, xerox, počítač – to jsou pracovní nástroje výtvarníků, kteří se zabývají elektrografií. V Praze nyní probíhá – poněkud utajená - výstava artefaktů, vytvořených členy Maďarského elektrografického sdružení, která nabízí zajímavé pohledy na výtvarné využití této původně grafické techniky. Sedmnáct umělců, žen i mužů, představuje práce velmi široké výrazové škály, jež jako by měly jeden výchozí bod - neklidné a rychlé tempo současného života.

 

 

 

Řada digitálních fotoaparátů Sony U má dva přírůstky

9. června 2003, 00.00 | Pokud hledáte opravdu elegantní, miniaturní a stylový digitální fotoaparát, pak máme pro vás dobrou zprávu. Sony doplnilo svojí řadu miniaturních fotoaparátů o dva modely, z nichž jeden je určený i pro fotografování pod vodou.

 

 

 

Polární krajina jako vzrušující inspirace

6. června 2003, 00.00 | Skandinávii máme spojenou s chladným podnebím, neporušenou přírodou, typickou zvířenou. Od fotografa ze Skandinávie očekáváme, že se nechá inspirovat krásou rodné krajiny. Norský fotograf Pål Hermansen, jehož vůbec první výstava v Čechách právě probíhá v Komorní galerii Domu fotografie Josefa Sudka, toto očekávání naplňuje. Vždyť se expozice také nazývá „Polární země“. Do klasických pohlednicových snímků zasmušilých fjordů, zářících ledovců a dalších přírodních atrakcí však mají jeho práce daleko.

 

 

 

Lexmark včera uvedl řadu nových produktů

5. června 2003, 00.00 | České zastoupení společnosti Lexmark včera oficiálně uvedlo na český trh celou novou řadu inkoustových tiskáren, nová multifunkční zařízení a nový fotopapír. Navíc došlo k úpravě cenové politiky.

 

 

 

Canon PowerShot G5 - kdo pozdě chodí …

3. června 2003, 00.00 | Když Canon na photokině 2002 představil model G3, mnoho fandů této značky bylo zklamáno, protože čekali víc. Po osmi měsících tedy Canon přispěchal s modelem G5, který by měl vrátit řadu G na technologické výsluní. Podařilo se?

 

 

 

Strana výpisu

... 361 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: