Reportáže - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Nejnovější zprávy z NIKONu!

27. ledna 2016, 19.43 | Na dnešní tiskové konferenci byly podrobně představeny nové produkty společnosti Nikon.
Získejte výrazně rozsáhlejší fotografické možnosti s fotoaparátem D5 – novou vlajkovou lodí mezi digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon.

 

 

 

Rozhovor s Osobností české fotografie Jiřím Všetečkou

18. ledna 2016, 12.58 | Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s držitelem prestižního ocenění "Osobnost české fotografie" Jiřím Všetečkou, kterou byl oceněn Asociací profesionálních fotografů.

 

 

 

Rozhovor s Osobností české fotografie Jovanem Dezortem

12. ledna 2016, 20.48 | Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s držitelem prestižního ocenění "Osobnost české fotografie" Jovanem Dezortem, kterou byl oceněn Asociací profesionálních fotografů.

 

 

 

Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

22. prosince 2015, 09.56 | Canon je hrdým partnerem novinářské soutěže Czech Press Photo. Již osmým rokem oceňuje mladé talentované fotografy do 25 let v rámci speciální kategorie Canon Junior Awards.

 

 

 

Rozhovor s prezidentem Asociace profesionálních fotografů Stanislavem Pokorným

16. prosince 2015, 20.31 | Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s prezidentem Asociace profesionálních fotografů Stanislavem Pokorným.

 

 

 

Dva čeští fotografové se probojovali do finále Sony World Photography Awards 2015 – největší fotografické soutěže světa

3. března 2015, 08.08 | Do finálového výběru nejlepších snímků profesionální kategorie se z ČR dostali: Eva Skaláková (Krajina) a Zbyněk Hrbata (Cestování)

 

 

 

2014 Sony World Photography Awards - studenti

22. února 2014, 12.16 | Světová fotografická organizace nedávno oznámila deset finalistů soutěže Sony World Photography Awards Student Focus pro rok 2014.

 

 

 

Thea Render pro CINEMU 4D

7. února 2014, 10.27 | Řečtí Solid Iris Technologies konečně vydali intergraci svého vynikajícího a velmi robustního renderovacího enginu Thea render pro CINEMU 4D!

 

 

 

Duha naděje - vernisáž výstavy v Masarykově onkologickém ústavu

30. ledna 2014, 10.29 | Ve čtvrtek 9. ledna 2014 od 15:30 proběhla v Brněnském Masarykově onkologickém ústavu slavnostní vernisáž výstavy krásných fotografií účastníků unikátní fotografické akce firmy IDIF „Duha v Brně“, která proběhla v oblíbeném divadle Husa na Provázku a s jeho významnou podporou.

 

 

 

Fujitsu Technology Solutions, GmbH, Augsburk

9. prosince 2012, 10.57 | Fujitsu Technology Solutions je přední evropský výrobce počítačů, patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií. Využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od jednotlivých počítačů a klientů až po řešení datových center.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: