Reportáže - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

2014 Sony World Photography Awards - studenti

22. února 2014, 12.16 | Světová fotografická organizace nedávno oznámila deset finalistů soutěže Sony World Photography Awards Student Focus pro rok 2014.

 

 

 

Thea Render pro CINEMU 4D

7. února 2014, 10.27 | Řečtí Solid Iris Technologies konečně vydali intergraci svého vynikajícího a velmi robustního renderovacího enginu Thea render pro CINEMU 4D!

 

 

 

Duha naděje - vernisáž výstavy v Masarykově onkologickém ústavu

30. ledna 2014, 10.29 | Ve čtvrtek 9. ledna 2014 od 15:30 proběhla v Brněnském Masarykově onkologickém ústavu slavnostní vernisáž výstavy krásných fotografií účastníků unikátní fotografické akce firmy IDIF „Duha v Brně“, která proběhla v oblíbeném divadle Husa na Provázku a s jeho významnou podporou.

 

 

 

Fujitsu Technology Solutions, GmbH, Augsburk

9. prosince 2012, 10.57 | Fujitsu Technology Solutions je přední evropský výrobce počítačů, patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií. Využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od jednotlivých počítačů a klientů až po řešení datových center.

 

 

 

DNP konference v NTM: Sublimační tisk opět na tahu

30. března 2012, 00.00 | Co se pod tímto tajemně zkratkovitým titulem skrývá? Společnost Fomei uspořádala dne 27. 3. v prostorách Národního technického muzea v Praze tiskovou konferenci na téma „moderního zpracování produkční zakázkové fotografie“, kde představila nové produkty a vize japonské společnosti DNP.

 

 

 

Jaké bylo 17. Digiforum?

22. listopadu 2011, 01.00 | Ve dnech 5. a 6. 11. 2011 proběhlo v pořadí již 17. Digiforum, svátek digitální fotografie a zároveň největší fotografický veletrh v ČR. Jednalo se o zatím největší Digiforum – jak v počtu vystavovatelů, tak i přednášek, výstav a též návštěvníků. Vedle české fotografické špičky se představilo i několik zahraničních hostů v čele s Bambi Cantrell, Jacquellyn Buck a Markem Woodem.

 

 

 

EIZO uvádí na sklonku roku 2010 nové LCD panely

3. prosince 2010, 00.00 | EIZO uspořádalo poslední listopadový den tiskovou konferenci, na níž představilo horké novinky z oblastí foto/videa i domácí zábavy. Konkrétně se jedná o monitory FORIS FS2331, LX470W a T2351W MultiTouch. Všechny novinky představují zařízení určená pro náročnější uživatele, zároveň je zde však zcela zřejmá silná orientace na „home entertaintment“ segment.

 

 

 

Centrum FotoŠkoda spustilo první showroom ve střední Evropě se systémem Touch & Try

25. listopadu 2010, 00.00 | Známý fotografický obchod Centrum FotoŠkoda, jenž představuje největší prodejní místo fototechniky ve střední Evropě, spustil nový showroom, v rámci něhož bude poprvé ve zmiňovaném regionu zaveden předváděcí systém „Touch & Try“. Tento systém umožní zákazníkovi si osobně osahat a vyzkoušet aparáty od více něž 11 výrobců (např. Canon, Casio, FujiFilm, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Sony a další). Kromě toho daný systém také interaktivní formou poskytne zákazníkovi všechny potřebné informace o fotoaparátu, který právě drží v ruce.

 

 

 

Tip na šokující výstavu Decadence NOW!

7. října 2010, 00.00 | Před několika dny byla v pražskému Rudolfinu otevřena provokativní výstava Decadence Now!, která nesporně patří k předním kulturním událostem letošního podzimu. Mezi vystavujícími autory nalezneme i jména fotografů, kteří se již stali součástí mezinárodních dějin fotografie. Svým rozpočtem a hodnotou vystavených děl se tato výstava zařazuje mezi vůbec nejdražší projekty, které dosud galerie Rudolfinum realizovala. Více viz náš článek.

 

 

 

Pár okamžiků s novým 3D objektivem Panasonic Lumix G 12,5 mm f12

1. října 2010, 00.00 | Jak jsme vás již informovali, tak Panasonic na Photokině představil neobvyklý 3D objektiv Lumix G 12,5 mm f12. Protože jsme na tento objektiv narazili na Panasonic stánku, tak jsme si jej mohli na pár okamžiků osahat a vyzkoušet. Více viz náš článek.

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: