Reportáže - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

DNP konference v NTM: Sublimační tisk opět na tahu

30. března 2012, 00.00 | Co se pod tímto tajemně zkratkovitým titulem skrývá? Společnost Fomei uspořádala dne 27. 3. v prostorách Národního technického muzea v Praze tiskovou konferenci na téma „moderního zpracování produkční zakázkové fotografie“, kde představila nové produkty a vize japonské společnosti DNP.

 

 

 

Jaké bylo 17. Digiforum?

22. listopadu 2011, 01.00 | Ve dnech 5. a 6. 11. 2011 proběhlo v pořadí již 17. Digiforum, svátek digitální fotografie a zároveň největší fotografický veletrh v ČR. Jednalo se o zatím největší Digiforum – jak v počtu vystavovatelů, tak i přednášek, výstav a též návštěvníků. Vedle české fotografické špičky se představilo i několik zahraničních hostů v čele s Bambi Cantrell, Jacquellyn Buck a Markem Woodem.

 

 

 

EIZO uvádí na sklonku roku 2010 nové LCD panely

3. prosince 2010, 00.00 | EIZO uspořádalo poslední listopadový den tiskovou konferenci, na níž představilo horké novinky z oblastí foto/videa i domácí zábavy. Konkrétně se jedná o monitory FORIS FS2331, LX470W a T2351W MultiTouch. Všechny novinky představují zařízení určená pro náročnější uživatele, zároveň je zde však zcela zřejmá silná orientace na „home entertaintment“ segment.

 

 

 

Centrum FotoŠkoda spustilo první showroom ve střední Evropě se systémem Touch & Try

25. listopadu 2010, 00.00 | Známý fotografický obchod Centrum FotoŠkoda, jenž představuje největší prodejní místo fototechniky ve střední Evropě, spustil nový showroom, v rámci něhož bude poprvé ve zmiňovaném regionu zaveden předváděcí systém „Touch & Try“. Tento systém umožní zákazníkovi si osobně osahat a vyzkoušet aparáty od více něž 11 výrobců (např. Canon, Casio, FujiFilm, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Sony a další). Kromě toho daný systém také interaktivní formou poskytne zákazníkovi všechny potřebné informace o fotoaparátu, který právě drží v ruce.

 

 

 

Tip na šokující výstavu Decadence NOW!

7. října 2010, 00.00 | Před několika dny byla v pražskému Rudolfinu otevřena provokativní výstava Decadence Now!, která nesporně patří k předním kulturním událostem letošního podzimu. Mezi vystavujícími autory nalezneme i jména fotografů, kteří se již stali součástí mezinárodních dějin fotografie. Svým rozpočtem a hodnotou vystavených děl se tato výstava zařazuje mezi vůbec nejdražší projekty, které dosud galerie Rudolfinum realizovala. Více viz náš článek.

 

 

 

Pár okamžiků s novým 3D objektivem Panasonic Lumix G 12,5 mm f12

1. října 2010, 00.00 | Jak jsme vás již informovali, tak Panasonic na Photokině představil neobvyklý 3D objektiv Lumix G 12,5 mm f12. Protože jsme na tento objektiv narazili na Panasonic stánku, tak jsme si jej mohli na pár okamžiků osahat a vyzkoušet. Více viz náš článek.

 

 

 

První zkušenosti s Ricoh GXR modulem GR LENS A12

28. září 2010, 01.00 | Minulý týden Ricoh na Photokině představil pro svůj GXR fotoaparát nový modul A12. Měli jsme možnost si tuto novinku krátce osahat v ruce. Více viz náš článek.

 

 

 

První ohmatání DSLR Olympus E-5 (podívejte se na ukázkové snímky)

27. září 2010, 13.00 | Dostala se nám na několik okamžiků do ruky nejnovější profesionální zrcadlovka Olympus E-5. Pokud si chcete prohlédnout několik neoficiálních produktových fotografií, tak si otevřete náš článek. Naleznete v něm rovněž pár ukázkových snímků, které jsme s uvedenou zrcadlovkou pořídili na veletrhu Photokina.

 

 

 

Češi se na Photokině neztratili

27. září 2010, 00.00 | Fotografický veletrh Photokina je mamutí akce, kde je možné potkat vystavovatele fotografické techniky a příslušenství z celého světa. V této záplavě se například neztratily ani české firmy, jako je například Fotorobot.cz a Fomei. Více viz náš článek.

 

 

 

Osahali jsme si na Photokině prototyp luxusního kompaktu Fujifilm X100

24. září 2010, 14.00 | Při procházení výstavními pavilony letošního ročníku Photokiny jsme si nemohli nechat ujít stánek společnosti Fujifilm, kde byl vystaven prototyp high-end kompaktu X100. Jaké byly naše dojmy? Dozvíte se v našem článku.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: