Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Top 12: Dítě a fotografie

20. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám tucet nejlépe hodnocených fotografií dětí z naší veřejné galerie. Jak se podařilo fotografům vypořádat s tímto vděčným nicméně nadmíru náročným tématem?

 

 

 

Průměrností ke slávě

17. prosince 2004, 00.00 | Tak by se dala v krátkosti charakterizovat profesní dráha jednoho ze současných „módních“ fotografů, dvorního zobrazovatele hvězd zářících i pohaslých, Jakuba Ludvíka. Jeho styl tvorby i image by mohly být námětem ke studii o tom, jak se člověk s průměrným talentem může stát známějším než většina jeho prokazatelně nadanějších kolegů. Ludvíkovy portréty nyní ve svém showroomu vystavuje firma Linea Pura.

 

 

 

Top fotografie z celého světa

14. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám novou inspiraci v podobě dvanácti nejlépe hodnocených fotografií z cest uživatelů naší galerie. Poznejte místa blízká i vzdálená očima druhých.

 

 

 

O Finech jen dobře

10. prosince 2004, 00.00 | Seveřani jsou zvláštní odrůdou Evropanů. Svobodomyslní, trochu drsní, trochu depresivní, s niterným vztahem k místu, kde přišli na svět, i kdyby už půlstoletí žili na druhém konci zeměkoule, a především civilní. I ta poezie je u nich civilní, bez patosu, neučesaná a nepřeslazená. Což dokazují fotografie sedmi současných finských autorů, vystavené v Pražském domě fotografie.

 

 

 

Nejlepší fotografie architektury

6. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám výběr z tuctu nejlepších fotografií architektury z naší veřejné hodnotící galerie. Jde o sérii opravdu velmi zdařilých fotografií s nejrůznějšími motivy od ryze českých až po například olympijské.

 

 

 

Top amatérské akty

29. listopadu 2004, 00.00 | Nabízíme Vám výběr sedmi nejlepších aktů, které můžete vidět v naší hodnotící galérii. Nechte se příjemně překvapit úrovní prací amatérských fotografů.

 

 

 

Když voda a světlo čarují

26. listopadu 2004, 00.00 | Vstoupíte-li v těchto dnech do Galerie Louvre na Národní třídě, ocitnete se v pohádce. Nebo alespoň ve snu. Všude kolem vás se budou míhat půvabná a pružná těla vodní vil, zahalená jen do stříbřitých bublinek. Potápějící se fotograf (či fotografující potápěč) Libor Špaček zde totiž 3. listopadu zahájil výstavu svých unikátně pojatých fotografií.

 

 

 

Top výběr z galerie II.

22. listopadu 2004, 00.00 | Co zajímavého se objevilo v galerii za posledních 14 dní? Srovnejte své fotografické schopnosti s nejlépe hodnocenými snímky ostatních uživatelů a inspirujte se.

 

 

 

Nejlepší z nejlepších

15. listopadu 2004, 00.00 | Nabízíme vám možnost prohlédnout si sedmičku vynikajících fotografií, které se za poslední měsíc objevily v naší veřejné fotografiecké galerii. Srovnejte své fotografické umění s ostatními fotoamatéry.

 

 

 

Jak Tomáš Bican objevil šikmou věž v Praze

12. listopadu 2004, 00.00 | Jednatřicetiletý fotograf je schopen objevit leccos. Vykouzlí třeba atmosféru pražské periférie, jaká bývala, když ještě dávno „chodil po houbách“. Nebo pro nás odhalí netušenou krásu obrazců, vytvořených kovovými konstrukcemi, dráty elektrického vedení nebo zábradlím. Tomáš Bican se nechává inspirovat styly a žánry dob minulých, dává jim však vlastní obsah.

 

 

 

Strana výpisu

... 71 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: