Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Za Josefem Větrovským do New Yorku

1. září 2004, 00.00 | …či Paříže se budou muset vydat ti, kdo nestihli srpnovou výstavu Drtikolova žáka Josefa Větrovského v pražské Špálovce. O jeho práce je podle pořádajícího galeristy Rifo Dobry v zahraničí mnohem větší zájem než v Čechách, kde byl uznávaným kritikem dokonce označen za pouhého epigona svého velkého učitele. Ale je tomu skutečně tak?

 

 

 

Vstup na Fórum digitální fotografie s 30% slevou pouze dnes

31. srpna 2004, 00.00 | Dnes naposledy máte možnost se přihlásit na podzimní Fórum digitální fotografie s 30% slevou vstupného, která je k dispozici pouze do 31.8.2004. Pokud si chcete vyzkoušet svůj fotoaparát, zafotit si v ateliéru, podívat se na práci profesionálů nebo si například vybrat nový fotoaparát, využijte tuto speciální nabídku.

 

 

 

Podobnost čistě náhodná?

27. srpna 2004, 00.00 | Co má společného slavný Brooklynský most v New Yorku s kladenskou Poldovkou? Fotograf Jiří Hanke objevuje překvapivé vizuální souvislosti mezi značně vzdálenými místy. Chce tím naznačit, že postupující globalizace stírá rozdíly, nebo prostě jen kouzlí pomocí svého mimořádně vyvinutého pozorovacího talentu?

 

 

 

Nový kurz: Modelingová fotografie

11. srpna 2004, 00.00 | Fotografovani.cz si vás společně s IDIFem dovoluje pozvat na nový fotografický kurz "Modelingová fotografie", který si v létě odbyl svoji premiéru a nyní bude pro velký zájem pořádán o prázdninách ještě 26.8.2004.

 

 

 

Fotografická soutěž "Probouzení jara" - vyhlášení výsledků

9. srpna 2004, 00.00 | S malým zpožděním přinášíme oficiální vyhodnocení amatérské fotografické soutěže "Probouzení jara", která probíhala od května v naší fotografické galerii.

 

 

 

Žiji s krajinou na vlastním těle

30. července 2004, 00.00 | Tuto „krajinu“ Lenka Pazourková i vyfotografovala. Její práce jsou součástí výstavy „Otevírání krajiny“, kterou se v Galerii kritiků pražského Paláce Adria prezentují studenti a absolventi v ČR ojedinělého ateliéru Environment Fakulty výtvarných umění VUT v Brně. Tato rekapitulace šestiletého působení ateliéru nastoluje otázku: jedná se o výstřelek nebo projekt, který má budoucnost?

 

 

 

Zraňovaná krajina Ivana Lutterera

23. července 2004, 00.00 | Přístrojem Kodak typ Panoram, který se vyráběl v letech 1894-1904, pořídil Ivan Lutterer většinu svých fotografií. Původně patřila tato vzácnost pomocníkovi a příteli Josefa Sudka, Jiřímu Tomanovi. Zdá se tedy jen logické, že Lutterer svým vlastním stylem navázal na ducha Sudkovy tvorby. Jeho snímky z let 1984 – 1991 vystavuje nyní Langhans Galerie.

 

 

 

Krásná těla pod vodou

2. července 2004, 00.00 | Do svého oblíbeného café baru přivedl Libor Špaček (*1966) i přítelkyni a modelku Sabinu, která několikrát zasvěceně a věcně vstoupila do rozhovoru. Zdá se, že fotograf, jehož letos čekají výstavy v Divadle J. Grossmana, na Erotickém veletrhu na Výstavišti a v galerii Louvre na Národní třídě, dokáže svým tvůrčím nadšením nakazit každého, kdo se ocitne v jeho blízkosti.

 

 

 

Sultána jsem nepotkal, říká Roman Garba

25. června 2004, 00.00 | Obyvatelé této země jsou sympatičtí a k cizincům přátelští, všude uspějete s angličtinou. Dálnice lemují uměle zavlažované zahrady, na bezvadně uklizených ulicích měst je zcela bezpečno. Ománský sultanát je podle Romana Garby, který jej procestoval s fotoaparátem na krku, skutečný ráj na zemi.

 

 

 

Pro Playboye, ale i pod vodou

18. června 2004, 00.00 | Jeho první pokusy s fotoaparátem údajně dopadly neslavně, takže ho od fotografování nadlouho odradily. Cestu zpět našel díky potápění, které mu otevřelo nový vizuální svět s vlastními zákonitostmi pohybu i optiky. Libor Špaček propojuje techniku ateliérové a podvodní fotografie a pod hladinou tvoří akty, které vyzařují grácii, tajemství i smyslnost.

 

 

 

Strana výpisu

... 73 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: