Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Výsledky soutěže o nejlepší reportážní fotografii

8. listopadu 2004, 00.00 | Zúčastnili jste se soutěže o nejlepší reportážní fotografii nebo jste jen hodnotili přihlášené snímky? Zajímá vás závěrečný verdikt odborné poroty? Nabízíme vám oficiální výsledky a 10 nejlepších fotografií.

 

 

 

Panoramatický akt? Paráda!

5. listopadu 2004, 00.00 | Pod pojmem „panoramatický snímek“ si nejspíš představíme záběr krajiny či některou ze Sudkových pražských vedut. Že se na panoramatický formát dají velmi působivě převést i jiné žánry, názorně dokazuje expozice PAN HORAMA 04, jejíž vernisáž v pražské Galerii Václava Špály proběhla v úterý 2. listopadu. Mezi pracemi 24 zastoupených fotografů najdeme i akt, inscenovanou fotografii a abstrakci.

 

 

 

Výstava fotografické techniky, služeb, sw a příslušenství v rámci Fóra digitální fotografie

26. října 2004, 00.00 | Součástí každého Digifóra je výstava partnerských firem, představující každoročně de facto všechny fotoaparáty, tiskárny a příslušenství aktuálně prodávané na tuzemském trhu. Vzhledem k tomu, že termín podzimního Fóra se velmi blíží, jsme rádi, že můžeme publikovat konečný přehled vystavujících partnerů, kteří opět představí v podstatě všechny důležité produkty v dané oblasti na trhu.

 

 

 

Vyhrajte Panasonic FZ20 či další hodnotné ceny

21. října 2004, 00.00 | Ve spolupráci s českým zastoupením společností Panasonic a Lexmark jsme pro všechny návštěvníky Fóra digitální fotografie připravili soutěž o 3 digitální fotoaparáty a fototiskárnu. Jak je těžké vyhrát vlastní FZ20ku?

 

 

 

Ruka, zapomenutá ve vlaku

15. října 2004, 00.00 | Fotografie Arthura Tresse mají dvojí tvář. Připomínají sny, dětská přání, anebo také zhmotnění pasáže z Jirotkova Saturnina o výjimečné fantazii lidí, schopných zrealizovat nápad s bitvou koblihami. Mysleli jste si v dětství, že osoby, vystupující v televizi, jsou fyzicky přítomné ve vaší bedýnce? Tress vám dokáže, že jste se nemýlili. Může mít někdo místo rukou kořeny? V Tressově světě ano, a nejen to. Vmžiku vykouzlí i zpívající křeslo nebo dlaň, zapomenutou ve vlaku.

 

 

 

Přijďte se podívat na naši expozici na Invexu 2004

12. října 2004, 00.00 | Letošní brněnský Invex je poměrně skoupý na všechny milovníky digitální fotografie. Přesto je na co se přijet podívat a Institut digitální fotografie se podepsal pod část doprovodného programu. Co můžete vidět?

 

 

 

TOP fotografie z hodnotící galerie

8. října 2004, 00.00 | S příchodem nového měsíce jsme pro vás vybrali další soubor fotografií, které patří mezi ty nejlépe hodnocené v naší fotografické galerii.

 

 

 

Fotografická soutěž na téma „Reportážní fotografie“

25. září 2004, 00.00 | Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s Českým rozhlasem 1 - Radiožurnálem a serverem Digineff.cz soutěž určenou pro širokou amatérskou fotografickou veřejnost na téma REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE.

 

 

 

Dobrodružné fotografování Pavla Brunclíka

24. září 2004, 00.00 | Čína, Austrálie, Nový Zéland, Arizona, tichomořské ostrovy, Bretaň, Namibie, Island – na světě existuje jen málo míst, kde dosud nebyl a nefotografoval Pavel Brunclík. Roku 1998 málem zahynul v Údolí smrti. Jeho pohled na svět je naprosto originální a nezaměnitelný. Sedmdesát podivuhodných fotografických obrazů krajin, v nichž není ani památka po lidské přítomnosti, vystavuje až do konce září ve výstavní síni Mánes.

 

 

 

Fotografická soutěž "Hra slunce" - vyhlášení výsledků

17. září 2004, 00.00 | Amatérské fotografické soutěže v naší fotografické galerii se účastnilo 363 soutěžních fotografií a nutno říci, že třebaže kvalita byla pochopitelně nejrůznější úrovně, fotografie, které se umístily v pomyslné první čtvrtině, byly vesměs velmi zajímavé a často i dobře technicky provedené.

 

 

 

Strana výpisu

... 72 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: