Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Co jsme pro vás připravili na Invex

7. října 2003, 00.00 | Včera na brněnském výstavišti začal letošní ročník veletrhu Invex. Naše vydavatelství spolu s Institutem digitální fotografie pro vás na této akci připravilo několik zajímavých exponátů.

 

 

 

Herbert Slavík a jeho slabost pro celebrity

6. října 2003, 00.00 | Také se vám už někdy stalo, že jste při pohledu na profesionálně odvedenou práci měli pocit, že přesto něco není zcela v pořádku? Zkrátka, že cosi postrádáte … Podobný dojem mívám od jisté doby z tvorby fotografa Herberta Slavíka. Z jeho druhdy fotograficky dokonalých záběrů, vynalézavých pohledů plných života, jako by se pozvolna vytrácela invence a svěžest. Zůstává profesionalita, pravda, někdy hodně rutinní.

 

 

 

Lze s mobilem dělat umění?

3. října 2003, 00.00 | 2. září se uskutečnila tisková konference Českého mobilu a.s., při níž mobilní operátor Oskar poprvé představil svou MMS službu. Tato konference svým dílem přispěla do diskuse o tom, zda se s mobilními telefony, podporujícími multimediální služby, tedy vybavenými digitálním fotoaparátem, dá dělat umění. Odpověď? Tušíte správně: nedá. Fotoaparát s tak nízkým rozlišením (640x480 bodů) skutečně kvalitní fotografii v použitelné velikosti prostě neumí.

 

 

 

Podmořské fotografie

2. října 2003, 00.00 | Zábava, jednoznačně zábava. Bavily jsme se velice dobře obě. Fotit rybky pod vodou a jiné krásy moře může být nekonečně dlouhé. Samozřejmě dokud Vám nedojde místo na kartě, nebo fotoaparát neutopíte. To se nám naštěstí nepodařilo, takže legrace bylo víc než dost.

 

 

 

3. Forum digitální fotografie na obzoru

24. září 2003, 00.00 | Již potřetí se v pražském kongresovém centru sejdou příznivci digitální fotografie s předními odborníky z oboru a zástupci výrobců. Připojte se k tisícovce účastníků a přijďte navštívit největší odborný seminář o digitální fotografii v ČR.

 

 

 

LDF: Blanka a její první fotografické krůčky

12. září 2003, 00.00 | Fotografovat fotografa při práci je sice náročné jak fyzicky, tak i psychicky, ale výsledek stojí za to. Je neuvěřitelné co všechno lidi dělají, když se ponoří do tvůrčí činnosti a svět kolem nich přestává existovat.

 

 

 

Snad se svět ještě nehroutí

10. září 2003, 00.00 | Jeho fotografická kariéra začala činem nepříliš pozitivním: krádeží. Za peníze, které odcizil rodičům, si Bohdan Holomíček zakoupil fotoaparát. Bylo mu necelých třináct let, obnos činil sedmdesát pět korun československých a jednalo se o aparát značky Pionýr. Přestože jej záhy musel vrátit, stal se mu osudným: pohled hledáčkem fotoaparátu jej měl provázet celým dalším životem, až k letošní šedesátce, oslavené výstavou v Sudkově ateliéru.

 

 

 

Fomei Top nabídne zajímavý přehled příslušenství pro fotografy

4. září 2003, 00.00 | V polovině října proběhne již tradiční prezentační akce společnosti Fomei, na které bude k vidění a vyzkoušení široký sortiment studiové techniky, přílušenství a spotřebního materiálu pro práci s digitální fotografií. Co všechno letošní ročník představí?

 

 

 

Čtyři, kteří mají rádi mašiny

4. září 2003, 00.00 | Opravdu nerada píšu o akcích, které v okamžiku, kdy vyjde článek, už skončily. Tentokrát mi snad jistým ospravedlněním bude čas prázdnin, který letí nějak rychleji než jiná roční období. A také to, že výstava, o níž se chystám napsat, mě mimořádně zaujala, dokonce i ve srovnání s momentkami, vonícími člověčinou, která je tolik typická pro Bohdana Holomíčka – ty jsem viděla chvíli předtím. Tajemný název 3:1 není výsledek sportovního utkání. Slovo „strojnictví“ v závorce za ním odkazuje k tématu, kolem nějž se výstava točí.

 

 

 

LDF: Anča v akci aneb jak vypadáme při fotografování?

2. září 2003, 00.00 | Jak to vypadá když se fotí? Ne vždy může člověk vyfotit všechno co se mu zachce. Pravda je, že se o to můžeme alespoň pokusit. Pro zpestření jsme pro Vás tento týden připravily dvě galerie o tom, jak to vlastně chodí při takovém tom našem běžném denním focení. Dnes je to Ančina galerie fotografií. Jen podotýkám ne vždy je milá a focení se jí líbí, nicméně si myslím, že každý z nás se ne vždy rád fotí.

 

 

 

Strana výpisu

... 77 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: