Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Adobe Creative Day - jaký byl?

2. prosince 2003, 00.00 | Adobe se v letošním roce zřeklo své přítomnosti na Invexu a rozhodlo se nastolit trochu jinou cestu představování svých novinek a produktů. A touto novinkou se stal Adobe Creative Day, který se konal minulý týden v Praze.

 

 

 

Panorama, jaké se hned tak nevidí

28. listopadu 2003, 00.00 | Prostředí letiště či leteckého provozu je pro většinu z nás atraktivní, takže není divu, že se spousta známých literárních a filmových příběhů odehrává právě tady. Asi vás nepřekvapí fakt, že pro mnoho lidí, kteří se okolo letadel pracovně pohybují, je jejich zaměstnání zároveň i koníčkem. Jedním z důkazů jsou vítězné exponáty fotosoutěže Řízení letového provozu v Ruzyni, které by dělaly čest každému profesionálovi.

 

 

 

Co dělají, když jsou samy v ložnici

25. listopadu 2003, 00.00 | Ložnice. Slovo, které evokuje představy, většinou silně emotivní. Jak se chovají ženy, jež právě překonaly pubertu, i ty v důchodovém věku, v soukromí své ložnice? Čím jim je tato místnost? Co jsou schopny samy na sebe prozradit? Ptala se izraelská fotografka Lily Almog. Odpovědi pod názvem „Ložnicová epizoda“ vystavuje Pražský dům fotografie.

 

 

 

Adobe Creative Day

21. listopadu 2003, 00.00 | Ve čtvrtek 27. listopadu 2003 pořádá společnost Adobe v hotelu Pyramida Creative Day - bezplatný seminář představující podstatné novinky v nových verzích programů Adobe. Tentokrát se zaměřením na digitální video a publikování.

 

 

 

Potřeboval by schopného manažera s pevnými nervy

21. listopadu 2003, 00.00 | Holé stromy, les, oblaka, polní cesta, kamenitý svah, posekaná louka, krov půdy. Koho by napadlo spojovat tyto pojmy s tajemstvím? Fotograf Karel Došek však na svých černobílých obrazech přesvědčivě dokazuje, že každé místo pod sluncem je magické a má svůj skrytý vnitřní život.

 

 

 

Kam s tak velkým talentem?

18. listopadu 2003, 00.00 | Lucie Bílá poděkovala na stránkách našeho nejoblíbenějšího bulvárního deníku Ondřeji Pýchovi za to, že ji umí vyfotografovat krásnou, a pokřtila jeho výstavu portrétů hvězd showbusinessu s lapidárním názvem Lidi! v Gallery Art Factory. První expozici zázračného dítěte české komerční fotografie v industriálním prostředí galerie, která byla původně tiskárnou, jsme si nenechali ujít!

 

 

 

DigiForum již zítra!

3. listopadu 2003, 00.00 | Již zítra proběhne od 9 do 18 hodin v pražském kongresovém centru Fórum digitální fotografie, které nabídne 12 přednášek, 3 workshopy a představí více jak 200 digitálních fotoaparátů. Máte poslední možnost se on-line zaregistrovat a sestavit si svůj individuální přednáškový program.

 

 

 

Vyholená hvězda u Langhanse

31. října 2003, 00.00 | Výstava portrétů umělců ze sbírky Švýcarské nadace pro fotografii v galerii Langhansova domu ve Vodičkově ulici soustřeďuje velmi cenné exponáty, ať z hlediska historického nebo uměleckého. Jedná se však i o akci, sestávající právě ze soustředění různorodých děl téhož žánru bez oživujícího nápadu. Majitelka galerie Zuzana Meisnerová-Wismerová udržuje chvályhodné kontakty se švýcarským kulturním prostředím, jímž se však teď bohužel neinspirovala, a českým ctitelům fotografie nabídla expozici, jež by byla jinde považována za značně nemoderní.

 

 

 

Kam zmizely negativy Miloně Novotného

22. října 2003, 00.00 | Jen málokdo si s sebou na dovolenou nevezme fotoaparát, neboť vzpomínky si přímo říkají o vizuální dokumentaci. Učinil tak i fotografický samouk Miloň Novotný při cestě do Londýna v památném roce 1968. Soubor snímků, který odtamtud přivezl, je považován za jeden z nejlepších v historii české fotoreportáže. Některé z fotografií můžete právě nyní vidět na výstavě, kterou mu uspořádala virtuální World Webphoto Gallery.

 

 

 

FomeiTop - setkání fotografů již po třinácté

21. října 2003, 00.00 | FomeiTop již dávno není jen dnem otevřených dveří společnosti Fomei, ale díky partnerům se stal tradičním místem setkání jak fotografů, tak zejména poskytovatelů služeb v oblasti fotografie.

 

 

 

Strana výpisu

... 76 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: