Ostatní - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Fujitsu Technology Solutions, GmbH, Augsburk

9. prosince 2012, 10.57 | Fujitsu Technology Solutions je přední evropský výrobce počítačů, patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií. Využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od jednotlivých počítačů a klientů až po řešení datových center.

 

 

 

Transcend StoreJet Cloud 128 GB

9. prosince 2012, 08.37 | Společnost Transcend rozšířila nabídku v řadě externích disků StoreJet Cloud o nový SSD Wi-Fi externí disk s kapacitou paměti 128 GB, který nabízí dostatek místa pro různá mobilní zařízení a díky tomu také další rozšíření možností jejich využití. To platí především u zařízení, která nepodporují paměťové karty nebo připojení pomocí USB portu.

 

 

 

Huawei MediaPad S7 Lite v nabídce T-Mobile

6. prosince 2012, 21.54 | Odlehčený elegantní tablet Huawei MediaPad S7 Lite, nejnovější model v řadě tabletů Huawei, je od prosince exkluzivně v nabídce operátora T-Mobile, a to za základní cenu 5999 Kč. MediaPad 7 Lite je velice snadno přenosný tablet, který váží jen 370 g a má elegantní kovový kompaktní plášť.

 

 

 

FOMEI: filtry NISI GOLD LR UV

6. prosince 2012, 10.21 | Společnost FOMEI začátkem prosince nabídla zajímavý tip na vánoční dárek: UV filtr NISI GOLD se zlatým kroužkem, tedy praktický a efektní "šperk" na fotoaparát. Filtry NISI LR UV (Golden ring) mají ultratenký pozlacený kroužek, který dodá fotoaparátu elegantní vzhled.

 

 

 

Fujitsu FUTRO Z220

6. prosince 2012, 10.06 | Společnost Fujitsu uvádí na trh tenkého klienta příští generace v provedení „systém na čipu“ založeného na výkonné a energeticky úsporné architektuře ARM s integrovanou hardwarovou akcelerací protokolu. Toto zařízení vyplňuje mezeru mezi klienty Zero Client a tenkými klienty a představuje univerzální a cenově výhodné zařízení do prostředí serverů a infrastruktur virtuálních počítačů. Na českém a slovenském trhu bude dostupný od ledna 2013.

 

 

 

FOMEI: prezentační dny tiskových technologií

5. prosince 2012, 17.52 | Navštívili jsme prezentační den společnosti FOMEI v předváděcím centru U Libeňského pivovaru 2015/10 v Praze 8. Akce byla zaměřena na moderní tisková řešení µLAB, EPSON, DNP a STUDIO PROFESSIONAL a určena hlavně pro fotografy a provozovatele minilabů. Představeno bylo kompletní strojové i softwarové vybavení na výrobu fotografie pro provozovny všech velikostí i mobilní řešení pro fotografy.

 

 

 

Tipy na vánoční dárky

5. prosince 2012, 15.51 | Nadělte u vánočního stromečku radost svým nejbližším a rovnou zachyťte vánoční atmosféru. Megapixel pro vás připravil několik zajímavých tipů na vánoční dárky, které obdarovaným udělají radost. Navíc k vybraným kompaktním fotoaparátům dostanete poukaz na výrobu fotoknihy z vlastních fotografií zdarma a k digitální zrcadlovce zase fotografický kurz zdarma.

 

 

 

Fujitsu X Line

5. prosince 2012, 00.08 | Společnost Fujitsu představila novou řadu desktopových zařízení X Line pro intuitivní využití a s dotykovým ovládáním, která zahrnuje počítače, tenké klienty a displeje. Řada X Line má jednotný a stylový vzhled, je založena na inovativních, do budoucnosti orientovaných technologiích, které usnadňují nasazení desktopové výpočetní techniky na moderně orientovaných pracovištích.

 

 

 

Nikon Photo Contest 2012–2013

4. prosince 2012, 11.04 | Nikon vyhlásil další ročník mezinárodní fotografické soutěže Nikon Photo Contest. Soutěž je letos rozčleněna do čtyř kategorií: samostatné fotografie, fotografický příběh, fotografické videosekvence a pohyblivé momentky. Čtvrtá kategorie byla vytvořena pro majitele fotoaparátů sytému Nikon 1 a lze do ní zasílat práce pořízené pomocí režimu Pohyblivá momentka.

 

 

 

Transcend ESD200 – SSD do kapsy

1. prosince 2012, 10.33 | Společnost Transcend rozšířila nabídku přenosných externích SSD „disků“ s USB 3.0 o toto opravdu kapesní provedení externího uložiště. Datová média typu Solid-State Drive jsou stále více vyhledávanou volbou pro uživatele počítačů. Jejich výhodou oproti tradičním diskům je výkon a odolnost proti otřesům, neboť na rozdíl od magnetických pevných disků nemají pohyblivé mechanické části, a mají i nižší spotřebu elektrické energie.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: