Tamrac Aria 1 a 2 plus nová barva speciálně pro ženy a dívky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - fotoaparáty

Tamrac Aria 1 a 2 plus nová barva speciálně pro ženy a dívky

22. října 2012, 10.07 | Tamrac na výstavě Photokina 2012 prezentoval několik nových brašen, batohů a pouzder. Jako první si představujeme nové modely a barvy Aria, které také jako první z novinek směřují do distribuce. Nové jsou modelové řady Aria 1 a Aria 2 a v řadách Aria 3 a Aria 6 přibývá nová barva BERRY. Další novinky představujeme samostatně. Jedná se o nové modely řady Jazz, nový model Zuma 32 a o rozšířenou nabídku popruhů.

 

Tamrac Aria 1 – Mirrorless Camera Bag, Model 5421

 

Řada Aria, to jsou elegantní dámské kabelky ve stylu brašny, koncipované pro uložení většího kompaktního fotoaparátu s drobným příslušenstvím a předměty osobní potřeby. Tím fotoaparátem může být univerzálně použitelný model se zoomem velkého rozsahu, ale také bezzrcadlový fotoaparát s vyměnitelnými objektivy.

 

Tamrac Aria 1, model 5421

 

Brašny jsou vyrobeny z velmi kvalitního textilního materiálu, který je voděodolný, na dotek ale velmi jemný, jako hedvábí. I vnitřní řešení brašen ja plně uzpůsobeno pro bezpečné uložení a přenášení fotoaparátu. Model Aria 1 má jednu přepážku s chlopní, která odděluje fotoaparát od příslušenství, anebo systémový kompakt s nasazeným malým objektivem od druhého výměnného objektivu a podobně. Brašna se uzavírá na zip a víkem s přezkou na popruhu. V přední části je kapsa na osobní věci a příslušenství uzavíraná zipem. Vzadu je otevřená kapsa třeba na mapu, průvodce nebo manuál. Délkově nastavitelný ramenní popruh má odolné kovové uchycení.

 

Tamrac Aria 2, model 5422

 

Aria 2 –  Mirrorless Camera Bag, Model 5422

 

Obdoba modelu 5421 s většími rozměry a řešením vnitřního prostoru se dvěma polstrovanými přepážkami s chlopněmi tak, aby bylo možno vložit dva výměnné objektivy a nad ně plus čátečně mezi ně kompaktní systémový fotoaparát s nasazeným objektivem – objektivem dolů mezi dva na výměnu, viz nákres. Anebo lze místo jednoho objektivu na výměnu vzít externí blesk. A v případě kompaktního fotoaparátu s ultrazoomem je více místa na jiné příslušenství a předměty osobní potřeby. Záleží na té které uživatelce a na příležitosti, kvůli které se svou brašnou a foto-video výbavou vyráží – na procházku, na výlet, na setkání s přáteli, na dovolenou, ...

 

Model Aria 2 má oproti „jedničce“ ještě jeden rozdíl, a to tenké boční kapsy pro mobilní telefon nebo iPod, nebo tenký zápisník či kalendář.

 

Tamrac Aria - Berry Fashion Color

 

Tamrac na výstavě Photokina 2012 své stylové módní brašny Aria také obohatil o nové barevné provedení. Ke klasické černé, mechově zelené a světle hnědé barvě přibyla speciální růžová, kterou výrobce nazývá BERRY, ovšem nikoli ve smyslu „bobule“, ale podle známé herečky Halle Berry, která se třeba jako Jinx objevila v bondovce Dnes neumírej po boku Pierce Brosnana.

 

Tamrac Aria - komplet nabídka

 

Atraktivní módní barevné provedení BERRY samozřejmě mají nové modelové řady Aria 1 a Aria 2, ale také stávající modelové řady Aria 3, model 5423, a Aria 6, model 5426. 

 

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: