Recenze - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - software

Představujeme Adobe Photoshop CS3 (2)

22. prosince 2006, 00.00 | V tomto díle našeho základního přiblížení novinek, jež přináší betaverze Photoshopu CS3,
se podíváme na vylepšení funkcí, které uživatelé více či méně důvěrně znají již z
dřívějška. Naše pozornost bude takto patřit nástrojům pro vyladění podání barev v
obrázku, klonování či práci s perspektivou, a dále pak prostředkům, spojeným s PDF a
výstupem.

 

 

 

Sony Photo Go 1.0, nový správce digitálních fotografií

21. prosince 2006, 00.00 | Společnost Sony v poslední době odkoupila a vyvíjí řadu aplikací pro zpracování grafiky a videa, se kterými se snaží ukrojit si svůj kus tržního koláče. Photo Go je novinkou na poli správců digitálních fotografií, které má ve své "povinné" výbavě snad každý výrobce digitálních fotoaparátů. Jak se první verze Photo Go povedla a co všechno umí, se dozvíte v článku.

 

 

 

Alien Skin Snap Art 1.0, umělecké efekty pro Adobe Photoshop

19. prosince 2006, 00.00 | Nová sada uměleckých efektů pro Adobe Photoshop a další aplikace nabízí deset efektových filtrů a je určena na zpracování grafických koláží, kreseb a také digitálních fotografií. Podrobné představení celého balíku vám nyní nabízíme.

 

 

 

ArcSoft PhotoStudio Darkroom 1.0.9, šikovný editor digitálních fotografií

30. listopadu 2006, 00.00 | Společnost ArcSoft má v nabídce řadu aplikací a balíků na práci s digitálními fotografiemi. PhotoStudio Darkroom je relativně nový produkt v oblasti editace fotografií s podporou RAW snímků a solidními korekčními funkcemi. Možnosti a funkce programu si nyní představíme v bližším pohledu.

 

 

 

DxO Optics Pro v4 - účinný nástroj pro korekci vad objektivu i pro jiné úpravy

28. listopadu 2006, 00.00 | Program DxO Optics Pro stále sbírá nejrůznější ceny, mezi něž patří i TIPA pro rok 2006. Specializovaný software pro odstraňování optických vad objektivů, ale i pro konverzi RAW, vyhlazování šumu, doostřování, nebo korekci vyvážení bílé je dostupný ve své již čtvrté verzi. Z většiny program pracuje na základě znalosti chování kombinace konkrétního fotoaparátu a objektivu (resp vybraných kompaktů).

 

 

 

StudioLine Photo Classic 3.8

1. listopadu 2006, 00.00 | Správce obrázků a digitálních fotografií StudioLine Photo je na trhu už delší dobu v několika verzích a rozhodně má svým uživatelům co nabídnout. Souhrnné představení tohoto variabilního manageru, editoru a publikačního programu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 5.0

19. října 2006, 00.00 | Správce a editor obrázků a digitálních fotografií se spoustou doplňkových prezentačních, archivačních, publikačních a exportních funkcí dospěl již do své páté verze. Novinky v Photoshop Elements 5.0 si nyní představíme v bližším pohledu a nezapomeneme pochopitelně ani na spoustu screenshotů.

 

 

 

PTLens 8.0, korekce optických vad objektivů v Adobe Photoshopu

19. září 2006, 00.00 | Objektiv prakticky každého digitálního fotoaparátu produkuje určitou míru zkreslení, která se ve výsledku projeví například nechvalně známou soudkovitostí, vinětací či chromatickou aberací. Na korekci optických vad objektivů existuje celá řada grafických editorů, plug-inů či specializovaných nástrojů. PTLens je jedním z nich.

 

 

 

Alien Skin Blow Up 1.0, plug-in na zvětšování fotografií

24. srpna 2006, 00.00 | Profesionální plug-iny a příbuzné programy se specializací na zvětšování obrázků a fotografií bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. Blow Up společnosti Alien Skin Software je nový plug-in pro Adobe Photoshop a umí přepočítat libovolnou fotografii s kvalitními výsledky. Představení doplňku včetně několika ukázek vám nyní nabízíme.

 

 

 

Vytváříme jednoduše internetové galerie s Arles Image Web Page Creator

21. srpna 2006, 00.00 | Chcete vytvořit rychle a pohodlně internetovou galerii svých digitálních fotografií? Zmenšení snímků, vytvoření náhledů, příslušného HTML a nakonec i nahrání souborů na server můžeme nechat na specializovaném software, jako je například Arles Image Web Page Creator od společnosti Digital Dutch. Snímky lze také obohacovat vkládáním log, nebo rámečků a program nabízí velké množství nejrůznějších nastavení.

 

 

 

Strana výpisu

... 15

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: