Recenze - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - software

ExpressDigital Darkroom 8.9: profesionální softwarový fotolab

4. června 2008, 00.00 | V éře digitální fotografie již zpravidla nejsou zapotřebí klasické temné komory a jejich počítačová podoba toho navíc umí nesrovnatelně víc. Darkroom je v řadě ohledů velmi kvalitní a především komplexně navržený softwarový minilab americké provenience, jehož představení vám nyní nabízíme.

 

 

 

AKVIS ArtSuite 4.0: editor ozdobných orámování fotografií

23. května 2008, 00.00 | Sada několika uměleckých efektů a především tvorba ozdobných orámování obrázků a fotografií jsou doménou editoru ArtSuite, který funguje jako samostatná aplikace i jako plugin pro Adobe Photoshop. Popis programu vám nyní nabízíme.

 

 

 

onOne FocalPoint 1.0: mistr selektivních rozostření

15. května 2008, 00.00 | Efekty využívající rozostření vybraných ploch fotografií jsou běžnou součástí grafických editorů, přesto se stále najdou pluginy, které i v této efektové oblasti nabízí nové či užitečné funkce. Plugin FocalPoint vyniká interaktivním způsobem definování efektů přímo v náhledu snímku a jeho představení vám dnes přinášíme.

 

 

 

MS Pro Photo Tools 1.0: geotagging v podání Microsoftu

9. května 2008, 00.00 | Aplikace Microsoftu pro přiřazování GPS a dalších metadat k digitálním fotografiím nabízí nejen interaktivní práci s 2D/3D a satelitní internetovou mapou, ale také nulovou cenu. Popis první oficiální verze Pro Photo Tools vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe Photoshop Lightroom 2.0b: stále dokonalejší editor RAW snímků

6. května 2008, 00.00 | Betaverze známého editoru digitálních fotografií se specializací na zpracování RAW snímků přináší celou řadu nových funkcí, které výrazně rozšiřují například organizační, retušovací a také exportní i tiskové funkce editoru. Jednotlivé novinky si nyní představíme podrobněji jako obvykle včetně mnoha ukázek z prostředí aplikace.

 

 

 

ACDSee Photo Editor 5.0b: co je nového?

2. května 2008, 00.00 | Chcete vědět, co nás čeká v páté stěžejní verzi multifunkčního a především manipulačního grafického editoru společnosti ACD Systems? Vyzkoušeli jsme druhou veřejnou betaverzi tohoto zajímavého grafického nástroje a s jeho novinkami vás dnes seznámíme.

 

 

 

PTGui/PTGui Pro 7.8: panoramata opět v akci

29. dubna 2008, 00.00 | PTGui je specializovaná aplikace na tvorbu několika druhů a typů panoramatických fotografií s výborným poměrem cena/výkon, navíc s velmi bohatými možnostmi konfigurace a různými editačními funkcemi. Popis základních funkcí programu vám nyní nabízíme.

 

 

 

AKVIS SmartMask 1.2: kvalitní maskovací plugin pro Adobe Photoshop a další grafické editory

23. dubna 2008, 00.00 | Maskování objektů a jejich vyřezávání z pozadí je stále častěji vyžívanou operací nejen při tvorbě nejrůznějších typů publikací, ale všeobecně ve většině oborů grafického průmyslu. Dnes vám představíme jeden z poměrně kvalitních maskovacích nástrojů, který za slušnou cenu nabízí několik pracovních módů pro rychlé a především pohodlné maskování grafických předloh.

 

 

 

Microsoft Expression Media 2.0: nová verze správce fotografií a multimediálních souborů

22. dubna 2008, 00.00 | Profesionální manažer obrázků a fotografií iView Media Pro zakoupený společností Microsoft se konečně probral k životu a po
několika bezvýznamných aktualizacích přichází na svět v rámci produktové řady Expression nová betaverze tohoto poměrně kvalitního produktu na správu, katalogizaci a úpravy digitálních snímků, obrázků, video sekvencí a dalších typů souborů. Představení programu vám nyní nabízíme.

 

 

 

ArcSoft MediaImpression 1.2: multimediální manažer a editor fotografií

17. dubna 2008, 00.00 | MediaImpression je nejnovější zástupce společnosti ArcSoft v oblasti multimediálních produktů z oblasti správy, prohlížení, archivace a také úprav obrázků, digitálních fotografií, zvukových záznamů a videa. Program je určený pro typické domácí použití, velmi snadno se ovládá a jeho funkce vám představíme nejen formou stručného textového popisu, ale především prostřednictvím mnoha obrazových ukázek.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: