Recenze - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - software

GIMP - 5. Klonování a záplaty

11. února 2008, 00.00 | Najít scénu, která je dokonale zbavena všech rušivých prvků, bývá nesnadným úkolem. Často nepomůže nic než mírná pomoc počítače a vašeho oblíbeného programu – GIMPu.

 

 

 

Corel/Ulead PhotoImpact X3: nová verze univerzálního editoru fotografií

21. ledna 2008, 00.00 | Již pod taktovkou Corelu uvedla společnost Ulead Systems na trh novou verzi svého multifunkčního grafického, manipulačního a efektového editoru s řadou
dalších zajímavých funkcí pro zpracování obrázků a digitálních fotografií. Na novinky obsažené v PhotoImpact X3 se nyní podíváme v bližším pohledu.

 

 

 

Noise Buster 5.0 & AutoDeNoise 1.8: redukce šumu v digitálních fotografiích

15. ledna 2008, 00.00 | Nástrojů pro redukci a potlačování šumu v digitálních fotografiích s různou účinností i kvalitou existuje pro Window i Mac OS X víc než dost. Dnes vám
představíme odpovídající pluginy společností AKVIS a Human Software.

 

 

 

Nik Color Efex Pro 3.0: nová verze sady efektů pro Adobe Photoshop

19. prosince 2007, 00.00 | Až 250 efektů se může hodit hlavně při zpracování a kompozicích digitálních fotografií, pro které je sada efektových filtrů Color Efex Pro navržena. Co
plugin umí a zda jeho nová verze stojí za pozornost, to vše se dozvíte v článku.

 

 

 

Alien Skin Image Doctor 2.0: retuše fotografií v Adobe Photoshopu a dalších grafických editorech

11. prosince 2007, 00.00 | Sada pěti sofistikovaných filtrů pro retuše obrázků a fotografií, včetně specializovaných úprav portrétových fotografií a pleťových vad je v rámci
jednoho pluginu nově nabízena ve své druhé stěžejní verzi. Na celkové možnosti a funkce pluginu Image Doctor se nyní podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

OnOne PhotoTools Professional 1.0 pro Adobe Photoshop: návrat legendy?

4. prosince 2007, 00.00 | PhotoTools je plugin pro Adobe Photoshop na manuální i hromadné efektové zpracování fotografií. Nová verze pluginu je určena především profesionálním fotografům, kterým nabízí více než 250 efektů mnoha typů. Představení pluginu naleznete v tomto článku.

 

 

 

DxO Optics Pro 5.0: laboratoř na digitální fotografie

27. listopadu 2007, 00.00 | DxO Optics je profesionální aplikace na zpracování běžných digitálních fotografií i RAW snímků barvovými úpravami počínaje a jejich zaostřením a konverzí konče. Nabízíme vám představení aktuální páté verze aplikace, která je k dispozici nejen jako samostatný program, ale také jako plugin pro Adobe Photoshop.

 

 

 

GIMP - 4. Co přinesla verze 2.4

19. listopadu 2007, 00.00 | Spory o tom, zda používat stabilní, ale starou verzi 2.2, nebo novější, ale dosud "nestabilní" 2.4 release candidate, už postrádají smysl. Oficiální verze 2.4 je již nějakou dobu k dispozici. Co přinesla nového?

 

 

 

The Plugin Galaxy 2.0: 160 v jednom

8. listopadu 2007, 00.00 | 160 efektových filtrů s více než 400 přednastaveními jednotlivých efektů nabízí nová verze pluginu pro Adobe Photoshop a další grafické editory s názvem The
Plugin Galaxy. Na novinky obsažené v tomto cenově dostupném pluginu a jeho celkové možnosti se nyní podíváme podrobněji.

 

 

 

GIMP - 3. Úrovně, převod barevné fotografie na černobílou

24. října 2007, 00.00 | Práce v tradiční fotokomoře má pro znalé spoustu možností ovlivnění výsledného snímku. Digitální fotografové ovšem dají přednost vhodnému programu, například GIMPu. V dnešním pokračování seriálu si vyzkoušíme práci s úrovněmi, s mixérem kanálů a s křivkami. Omezíme se tedy jen na úpravy, se kterými se fotokomora dokáže bez problémů vypořádat.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: