Recenze - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - software

Recenze: Zoner Photo Studio 7 - díl 2.

21. října 2004, 00.00 | V předchozím dílu jsme se seznámili s několika zásadními novinkami, kterými je hierarchické třídění klíčových slov, panel klíčových slov, hodnocení fotografií a možnosti digitálního podpisu. Dnes se zaměříme na podrobné seznámení s vylepšeními v oblasti zobrazení a editace parametrů fotografií a pochopitelně zbude místo i na další drobnosti.

 

 

 

Recenze: Zoner Photo Studio 7 - díl 1.

13. října 2004, 00.00 | Tak jsme se dočkali. Zoner Photo Studio 7 je na světě. V Preview jsem stručně představil novinky, v této sérii článků se s nimi seznámíme více do hloubky. Tento díl je zaměřen především na klíčová slova a digitální podpis, které patří mezi nejvýraznější vylepšení nové verze.

 

 

 

ObjectRescue Pro 1.5 - záchrana smazaných dat z paměťových karet

20. září 2004, 00.00 | Smazali jste si omylem nějaké důležité fotografie, video či jiná data na paměťové kartě nebo se karta z ničeho nic tváří jako prázdná? Nevěšte hlavu, i na první pohled ztracená data lze v mnoha případech zachránit s pomocí specializovaných aplikací.

 

 

 

PixVue: výkonný správce digitálních fotografií

14. září 2004, 00.00 | Propracovaná správa digitálních fotografií přímo v systémovém prostředí Windows, bohaté
možnosti exportu obrázkových kolekcí a hlavně jedinečné možnosti práce s metadaty ve
formátech Exif, IPTC a XMP. Takovýmito vlastnostmi se může pochlubit freewarový produkt
PixVue, jehož přiblížení přinášíme v této recenzi.

 

 

 

Canon ZoomBrowser EX 4.6.1

30. srpna 2004, 00.00 | Před časem jsme na našem serveru publikovali několik článků o firemních image browserech dodávaných k některým značkám digitálních fotoaparátů. Dnes je řada na aktuální verzi ZoomBrowseru společnosti Canon, která patří mezi celosvětově mezi největší výrobce digitálních fotoaparátů všech kategorií.

 

 

 

SkinTune 1.0 pro Adobe Photoshop

24. června 2004, 00.00 | Potřebujete barevně upravit pleťové odstíny na portrétových fotografiích a nechce se vám složitě manipulovat s korekčními funkcemi Adobe Photoshopu nebo jiných grafických editorů? Možná by vám v tom mohl pomoci nový plugin SkinTune společnosti PhotoTune.

 

 

 

MRWFormat 1.60 a Camera Raw 2.2 pro Adobe Photoshop

23. června 2004, 00.00 | Sofistikovaný plug-in pro úpravy a import RAW fotografií do Adobe Photoshopu a Photoshop Elements s názvem MRWFormat nabízí velmi zajímavé služby. Oproti firemnímu plug-inu Camera Raw společnosti Adobe podporuje MRWFormat pouze digitální fotoaparáty Minolta, obsahuje však slušnou řádku interpolačních algoritmů a široké možnosti ovlivnění importovaných fotografií.

 

 

 

FixerLabs plug-ins, úpravy digitálních fotografií v Adobe Photoshopu

21. června 2004, 00.00 | Společnost FixerLabs se specializuje na Adobe Photoshop kompatibilní plug-iny určené pro úpravy digitálních fotografií. Kompletní produktová řada momentálně obsahuje pět plug-inů a dnes vám nabízíme jejich popis.

 

 

 

JPEG Resampler 2.22, šikovný český freeware

9. června 2004, 00.00 | Freewarový nástroj na hromadné zmenšování či zvětšování digitálních fotografií se občas může hodit. Chcete-li vědět, co všechno umí tento zajímavý český program pro Windows, přečtěte si naší krátkou recenzi.

 

 

 

Thumbs Plus - pořádek musí být!

21. května 2004, 00.00 | Propadli jste digitální fotografii a na stole se vám kupí velké množství CD s vypálenými snímky? Přestáváte se orientovat v množství naskenovaných obrázků? Potřebujete rychle a efektivně vyhledávat obrazová data v digitální podobě? Pak určitě přivítáte program, který dokáže více než jen spravovat vaše fotografie. Mezi ty propracovanější patří i program ThumbsPlus, kterým se zabývá dnešní článek.

 

 

 

Strana výpisu

... 19

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: