Tapety - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tapety

Tapeta: Růže pro tebe...

1. dubna 2005, 00.00 | Má, milá, růži Ti dnes přináším. Nedávej ji do vázy, je určena pro Tvůj monitor. Našel jsem ji na Lennonově zdi. Ačkoliv jsem si ji asi před patnácti lety „odnesl“ ve svém aparátu, na zdi zůstala i po mém odchodu.

 

 

 

Tapeta: Imagine one community...

24. března 2005, 00.00 | Jak že jsme to končili minulý článek? Mějme se rádi, milujme.. Proti tomu se asi dá těžko co namítat. Leč dnešní výzva směřuje do další oblasti našich životů. Lennonovy myšlenky jsou aktuální i v třetím tisíciletí.

 

 

 

Mějme se rádi, milujme se....

17. března 2005, 00.00 | On a ona. Potkali se, pohlédli si do očí. Její dlouhé vlasy, on nakrátko ostřihán. V pravé ruce držel kytaru. Vzali se za ruce. Jejich těla byla spojena. Stejně
jako jejich srdce. Nadlouho. Navždy...

 

 

 

Tapeta - V zimním království

10. března 2005, 00.00 | Byl jednou jeden les. Mohutné zelené smrky pokrývaly horské stráně. Mezi větvemi probíhala nejrůznější lesní mláďata. Hrála si na honěnou, připravovala se na dospělost. A pak přišel sníh. Zcela zasypal zelené traviny, jehličí skryl na dobu mnoha zimních měsíců.

 

 

 

Tapeta: Noční tramvají

3. března 2005, 00.00 | Na sklonku minulého roku jsem jel tramvají. Seděl jsem u okna. Navečer. Rušná pražská ulice. V protisměru jezdily tramvaje i automobily. Díval jsem se na ně objektivem svého aparátu. Jejich rozsvícená světla začala kreslit objekty, které lidské oko nezná. Některé vzniklé fotografie Vám nyní zpřístupním ve formě Tapet pro Váš monitor.

 

 

 

Tapeta: Pod vrcholkem české hory

24. února 2005, 00.00 | Česká republika nemá osmitisícové hory. Přesto je v zimním období cesta na mnohé z nich náročná. Stačí pokles teploty pod bod mrazu, mlha a silný vítr. Pak i cesta, kterou zvládnou i středně zdatní turisté, se může změnit v malé dobrodružství.

 

 

 

Tapeta: Aktuální sněhová zpráva

17. února 2005, 00.00 | Silná sněhová vrstva včera, to jest ve středu 16. února 2005, pokryla území České republiky. Předchozí meteorologická zpráva hovořila o decimetrech sněhu, které u nás napadnou. Napadly nás. Napadly na nás. Napadly u nás.

 

 

 

Tapeta: Sníh černobíle

10. února 2005, 00.00 | Již delší dobu jsem sbíral odvahu Vám nabídnout "čtvrteční" tapetu v černobílém provedení. Dnes nastal její čas. Čas pro monochromatickou tapetu.

 

 

 

Tapeta: Zasněžená krajina

3. února 2005, 00.00 | Paní zima letos vskutku kraluje. V horských střediscích nadělila lyžařům obrovskou sněhovou nadílku. Možná ještě více se radují provozovatelé horských chat a vleků, kteří jsou na množství a kvalitě napadaného sněhu přímo závislí.

 

 

 

Tapeta: Retriever Archie podruhé

20. ledna 2005, 00.00 | Vr, haf. Haf. Vr. Když jsem se Vám posledně tak líbil a mnozí jste mi napsali, že mám pěknou barvu kožichu, nabídnu Vám ještě jeden pohled na mne. Psaly dokonce i některé fenečky, že by chtěly se mnou, ehm, řekněme, třeba se kamarádit.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: