Tapety - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tapety

Tapeta pro vás - Leknín

29. dubna 2004, 00.00 | Přinášíme vám jubilejní - v pořadí již pátou tapetu, jež vzniká ve spolupráci s panem Hellerem. Také máte pro lekníny slabost? Přejeme vám krásný den!

 

 

 

Tapeta pro vás - Malířova paleta

22. dubna 2004, 00.00 | Ač jaro bují v plném proudu, dnešní tapeta posune naše vzpomínky do času podzimu. Obrázek opět pochází z připravované knihy Hlas přírody a my věříme, že se vám bude líbit. Přejeme hezký den!

 

 

 

Tapeta pro vás - Orosená tráva

15. dubna 2004, 00.00 | Přinášíme vám v pořadí třetí ukázku z připravované knihy Hlas Přírody, jež nese název Orosená tráva. Téma je více než aktuální, proto doufáme, že vás snímek zaujme. Hezký den!

 

 

 

Tapeta pro vás - Smrček

8. dubna 2004, 00.00 | Máme tu opět čtvrtek a s ním přichází i druhá tapeta s fotografií pocházející z připravované knihy "Hlas přírody". Přejeme vám hezký den!

 

 

 

Tapeta pro vás - Slunečnice

1. dubna 2004, 00.00 | Vážení čtenáři, ve spolupráci s Jiřím Hellerem vám přinášíme pro osvěžení dnešního dne novou tapetu ke stažení. Fotografie pochází z připravované knihy "Hlas přírody". Doufáme, že tuto nabídku přijmete jako milé zpestření našich stránek a že se vám bude obrázek líbit.

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: