Jak vybrat - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Jak vybrat

Fotografické příslušenství na cesty II. - Napájení

3. června 2005, 00.00 | Tento díl se pokusí rozebrat problematiku neméně důležitou, a tou je udržení fotoaparátu v aktivním stavu, neboli "kde vzít energii". Při cestě na klasickou dovolenou, kdy každou noc trávíme v hotelu je situace prakticky stejná jako doma. Každou noc můžeme pohodlně nabíjet, ale co dělat když taková možnost není? Víte o solárních panelech?

 

 

 

Fotografické příslušenství na cesty I

30. května 2005, 00.00 | Léto se nezadržitelně blíží a s ním i hlavní fotografická sezóna. Kdo by se dnes vydal na dovolenou či výlet do exotických zemí bez fotoaparátu? V našem seriálu se dozvíte, co všechno se vám může na cestách hodit.

 

 

 

Jak vybrat digitální fotoaparát z pohledu uživatele

1. března 2005, 00.00 | Nabízíme Vám příběh jednoho z dlouholetých uživatelů digitálních fotoaparátů popisující to, jakým způsobem si vybíral svou foto techniku a jaké měl následně zkušenosti s několika různými modely.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? Závěr

14. prosince 2004, 00.00 | Jaké jsou jednotlivé cenové kategorie digitálních fotoaparátů? Jaký fotoaparát se dá koupit do 5.000,- Kč a který nekoupíte pod 30.000,- Kč? Odpovědi na tyto otázky vám nabízí poslední díl našeho seriálu.

 

 

 

Jak vybrat správně digitální fotoaparát V.? – Speciální funkce

2. prosince 2004, 00.00 | V našem již pátém díle o výběru digitálního fotoaparátu se budeme věnovat nevšedním funkcím, které nepatří do základní výbavy digitálního fotoaparátu. Jedná se hlavně o rozšířené funkce pro expozici, možnosti automatického ostření a jiné vlastnosti fotoaparátů. Rozebereme si postupně jednotlivé speciální funkce a popíšeme si jejich vlastnosti.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? IV. - Funkční výbava

25. listopadu 2004, 00.00 | V našem již čtvrtém dílu o výběru digitálního fotoaparátu se budeme věnovat funkční výbavě, do které patří například expoziční režimy, vyvážení bílé, video sekvence, sériové snímání apod. Rozebereme si tyto jednotlivé funkce a popíšeme jejich důležitost při výběru fotoaparátu.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? III. - Optika

23. listopadu 2004, 00.00 | Třetí díl seriálu o výběru digitálního fotoaparátu bude zaměřen na vlastnosti objektivů. Víte co chcete fotografovat a nevíte na co si máte dát pozor při výběru nového digitálního fotoaparátu? K tomu vám pomůže náš seriál a dnešní část vám poradí, na co si dát pozor u parametrů objektivu.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? II. - Snímače

18. listopadu 2004, 00.00 | V druhém dílu našeho seriálu o výběru digitálního fotoaparátu se budeme věnovat problematice snímačů. Lze vybírat pouze podle počtu megapixelů a čím více tím lépe? Rozhodně ne! Proč tomu tak není se dočtete v tomto článku, který vás seznámí s úlohou snímače, jeho parametry i různými typy snímačů.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? I.

15. listopadu 2004, 00.00 | Blíží se Vánoce, které se mohou snadno stát jedním z faktorů, který rozhodne o nákupu digitálního fotoaparátu. Náš seriál vám pomůže v orientaci na trhu a ukáže cestu, jak si vybrat ten správný model bez větších obtíží.

 

 

 

Když vybíráte digitální fotoaparát

5. května 2004, 00.00 | Není jednoduché si v dnešní záplavě modelů a značek vybrat ten nejvhodnější digitální fotoaparát. Situace na trhu se velmi rychle mění, výrobci neustále doplňují svou nabídku a to nemluvě o cenách. Proto je zde pro vás pomocník, který vám výběr usnadní.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: