Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Přijďte si popovídat na Reklamu a Polygraf

24. března 2006, 00.00 | Institut digitální fotografie a společnost Grafika Publishing připravily pro veletrh Reklama a Polygraf 2006 společnou expozici, která vám nabídne řadu praktických informací a zajímavý program. Přijďte si s námi popovídat o tom, co vás zajímá.

 

 

 

Staňte se profesionálním fotografem

24. února 2006, 00.00 | Počínaje tímto rokem startuje další ročník komplexního rekvalifikačního kurzu, který pořádá Institut digitální fotografie. Jeho cílem je pochopení technik a zvládnutí všech úskalí v oblasti profesionální reklamní digitální fotografie. Chcete se i vy stát profesionálním fotografem?

 

 

 

Přijďte si zdarma vyzkoušet Olympus E-500 a další novinky

4. října 2005, 00.00 | 10.10.2005 proběhne podzimní Den otevřených dveří Institutu digitální fotografie za podpory společnosti Olympus. Pokud chcete vidět lektory IDIFu v akci či si vyzkoušet poslední novinky v nabídce Olympusu, tak tu máte možnost, pokud se včas bezplatně zaregistrujete.

 

 

 

Využijte 33% slevu vstupného na 7. Digiforum

15. září 2005, 00.00 | Pouze do konce září můžete získat 33% slevu vstupného na 7. Digiforum, které proběhne 16. listopadu v Praze. Těšit se můžete na tři bloky přednášek, tři fotografické workshopy a nejkomplexnější fotovýstavu v ČR.

 

 

 

Již tento týden proběhne Den otevřených dveří IDIFu

4. července 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie pro své příznivce připravil možnost bezplatně si vyzkoušet v profesionálně vybaveném ateliéru digitální fotoaparáty Kodak a výsledné snímky si odnést vytištěné na tiskárnách Printer dock PLUS. Přijďte se podívat na to, jak vypadají prostory IDIFu a zároveň si vyzkoušet několik různých digitálních fotoaparátů v praxi.

 

 

 

Zpátky do školy – Letní a Fotografické

1. července 2005, 00.00 | Už za pár dní se otevřou brány našich ateliérů a školících místností, nažhavíme své fotografické stroječky, pécéčka a grafické prográmky, ale především nažhavíme mozkové závity, protože ty budeme potřebovat nejvíce. Letní fotografická škola už klepe na dveře, takže si přibližme, o co vlastně půjde, jaký bude plán – zkrátka, co na vás chystáme.

 

 

 

Letní fotografická škola

21. června 2005, 00.00 | IDIF připravil po úspěchu loňského ročníku již druhou Letní fotografickou školu určenou pro nejširší obec zapálených fotoamatérů a příznivců digitální fotografie. Čeká na vás týden plný fotografické praxe, práce se špičkovými lektory a nových zážitků.

 

 

 

Nepropásněte svůj velký fotografický den

12. května 2005, 00.00 | Již 7. června proběhne v Praze 6. ročník Fora digitální fotografie. Na co se můžete těšit a co nesmíte opomenout před samotnou účastí na akci? Nabízíme vám souhrn základních informací.

 

 

 

Využijte možnosti registrace na Digiforum s 25% slevou

13. dubna 2005, 00.00 | Pomalu se blíží již 6. ročník Fora digitální fotografie, které přinese zcela nový přednáškový program pro všechny amatérské i profesionální digitální fotografy, rozsáhlou výstavu fototechniky a otevřený workshop s modelkami. Nabízíme vám možnost včasné registrace spojené s reservací místa v jednom ze tří přednáškových sálů a 25% slevou na vstupné.

 

 

 

Den otevřených dveří IDIFu se blíží

22. března 2005, 00.00 | Již zítra proběhne další z oblíbených Dní otevřených dveří IDIFu. Tentokrát vám nabídne, kromě možnosti navštívit dva výukové ateliéry IDIFu, i možnost v praxi vyzkoušet velkoformátový tisk fotografií na systému Ilford Studio.

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: