Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Letní fotografický workshop - Kokořínsko!

2. července 2009, 00.00 | Pět dní, kterými vás provedeme fotografickým světem v exteriéru, přičemž hlavní důraz bude kladen na praxi v oblasti modelingové, portrétní a aktové fotografie. V dalším bloku si přiblížíme specifika krajinářské fotografie a makra. Chybět samozřejmě nebude ani osvojení si základů PC úprav fotografií v grafickém editoru Adobe Photoshop CS. Proto neváhejte a přihlaště se! Poslední volné místo!

 

 

 

Letní fotografický workshop - Kokořínsko

25. června 2009, 00.00 | Pět dnů, které vás provedou fotografickým světem v exteriéru zaměřených na modelingovou a portrétní fotografii, aktovou fotografii, krajinářskou fotografii, makro fotografii a následně úpravami fotografií v grafickém editoru Adobe Photoshop CS2... Poslední volné místo!

 

 

 

Seznamte se se svou DSLR Nikon (Kurz - BRNO!)

4. června 2009, 00.00 | DSLR již dávno není pouze nástrojem profesionálních fotografů. Nejnižší modely zpřístupnily tyto skvělé fotografické aparáty široké veřejnosti a významně tak posunuly kvalitativní možnosti amatérské digitální fotografie. Zároveň však kladou výrazně větší nároky na fotografa po stránce fotografických znalostí a zvládnutí veškerého nastavení a ovládání přístroje. A právě proto je zde seminář "Seznamte se...", který vám pomůže porozumět své nové DSLR. Seminář v BRNĚ!

 

 

 

Začínáme s Nikonem aneb Fotografujeme pro radost s Nikonem D60

29. května 2009, 00.00 | Daný kurz - jak již název napovídá, má za cíl seznámit uživatele těchto fotoaparátů se vším, co potřebují vědět ke každodennímu fotografování. Kurz je veden zkušenými lektory a je postaven zejména na praktickém procvičování všech postupů tak, aby po skončení kurzu pro ně bylo fotografování radostí, nikoli starostí. Přijměte naše pozvání na intenzivní celodenní kurz, který Vám pomůže porozumět vašemu fotoaparátu!

 

 

 

Rekvalifikační kurzy nyní podporuje PhotoLife

29. května 2009, 00.00 | IDIF pro Vás připravil v letošním roce další běhy velmi žádaného víkendového komplexního rekvalifikačního kurzu "Práce v oblasti portrétní, technické a reklamní fotografie". Úspěšní absolventi získají kromě všestranných praktických informací a dovedností také osvědčení o rekvalifikaci na obor "Fotografické práce" s celostátní platností na základě akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jako speciální bonus nyní navíc ti nejlepší absolventi získají též věcné ceny od časopisu PhotoLife!

 

 

 

Prožijte léto s IDIFem aneb připravujeme pro vás!

19. března 2009, 00.00 | Nechce se Vám k moři? Chcete prožít aktivní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků? Chcete se naučit fotografovat a přitom se dobře bavit? Tak právě pro Vás jsme připravili prázdninovou nabídku letních fotografických škol a workshopů.

 

 

 

Tipy na IDIF kurzy aneb připravili jsme pro vás!

6. března 2009, 00.00 | Institut digitální fotografie nabízí širokou škálu tématicky zaměřených kurzů - ať již jednodenních či víkendových, komplexního vzdělávání (rekvalifiace, fotografické školy) nebo též jedinečných foto-expedic. Věříme, že si z naší bohaté nabídky může vybrat opravdu každý. Zde přinášíme několik aktuálních novinek a našich tipů na zajímavé kurzy!

 

 

 

Kurzy IDIFu v Ostravě

3. března 2009, 00.00 | IDIF, coby neunávný propagátor digitální fotografie, reaguje na přání a požadavky svých klientů a v rámci toho jezdí za vámi po celé České republice. Vedle kurzů v Praze a Brně, vyhlašujeme fotografické kurzy také v Ostravě. Zde je aktuální nabídka těchto kurzů pro následující kvartál roku 2009!

 

 

 

Expedice Peru 2009: Vydejte se na cestu!

27. ledna 2009, 05.00 | Tato expedice IDIFu míří již podruhé na jihoamerický kontinent, do romantické oblasti opředené magií zaniklé civilizace. V lůně úchvatné přírody budete obdivovat a fotografovat místa, o kterých jste tolik slyšeli a četli, navštívíte i světovou památku Machu Picchu, projedete se po jezeře Titicata a z letadla budete fotografovat záhadné obrazce na planině Nazca. Fotografickým rádcem bude zkušený lektor Jan Březina, který se účastnil expedic do USA, Japonska či Thajska.

 

 

 

Aktuální nabídka kurzů, aneb: připravili jsme pro vás!

21. ledna 2009, 00.00 | Institut digitální fotografie nabízí širokou škálu tématicky zaměřených kurzů - jednodenních i víkendových, komplexního vzdělávání - rekvalifiace, fotografické školy, ale též jedinečných foto-expedic (po celém světě). Zde přinášíme aktuální nabídku - novinky a tipy na kurzy i expedice!

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: