Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Photoshop a Ortonův efekt "zasněné" fotografie

31. října 2008, 00.00 | Ortonovův efekt je jednoduchá metoda úpravy fotografie, se kterou prvni přišel kanadský fotograf Michael Orton. Pomocí tohoto efektu můžete vaši fotografii zajímavě změkčit a jakoby "snově" rozostřit. Tato metoda je na světě už několik let, a tak je možné, že ji mnozí z vás už znají. Pokud ovšem patříte mezi ty, kteří o ní slyší poprvé, pak vám ukážeme, jak Ortonův efekt udělat ve Photoshopu a případně tak "okořenit" některý z vašich snímků.

 

 

 

Digiforum přichází: již ZÍTRA!

20. října 2008, 00.00 | Digiforum je tady! Již zítra se otevřou brány hotelu Clarion, kde v 9:00 odstartuje svátek fotografie - tentokrát s magickou třináctkou v názvu! Toto číslo pro nás nebude v žádném případě nešťastným, právě naopak. Těšit se můžete na spoustu novinek, např. na nové prostory, nová témata, nové workshopy nebo také digitální video!

 

 

 

Fotografujeme v botanické zahradě aneb Makrofotografie v praxi

21. srpna 2008, 00.00 | Botanická zahrada nabízí pestrou nabídku fotografických podmětů, ať už se jedna o flóru, nebo například exkluzivní sbírky z říše hmyzu. Pod vedením zkušeného a ochotného lektora Daniela Petřiny získáte spoustu odborných rad a praktických nápadů, jak docílit profesionálních fotografií.

 

 

 

Inter Photo Camp 2008

27. května 2008, 00.00 | Zveme vás na letošní Inter Photo Camp, mezinárodní setkání fotografů aktu  od 27.6. do 29.6. 2008,
proběhne již po páté.

 

 

 

Konzultace pro pokročilé fotografy

16. dubna 2008, 00.00 | Základní fotografické techniky zvládáte bez větších potíží, ale přesto máte pocit, že Vašim fotografiím něco schází? Přemýšlíte, co by Vaše snímky dotáhlo ke skutečné dokonalosti? Nechte si poradit od profesionálů! Přijďte zkonzultovat své fotografie k nám do IDIFu, čekají tu na Vás dva profesionální fotografové, připravení věnovat se právě Vám a Vašim snímkům. Vyberte si své téma, vezměte fotky a přijďte načerpat spoustu nových nápadů a profesionálních tipů!

 

 

 

Adobe Photoshop: kurz pro pokročilé (s 30% slevou)!

11. dubna 2008, 00.00 | Institut digitální fotografie pro vás připravil kurz Photoshopu - NYNÍ S VÝRAZNOU JEDNORÁZOVOU SLEVOU 30%, určený pokročilejším uživatelům. Kurz je zaměřen na úpravy a opravy fotografií, osvojíte si mj. pokročilejší retuše a barevné korekce na méně ideálních případech, než si užívají účastníci dvoudenních komplexních základů. Tento jednodenní procvičovací workshop se problematice APS a především postupům úprav fotografií věnuje podrobně a uceleně. Při objednání do poznámky uveďte akce -30%!

 

 

 

Nepodceňujte licencování snímků z fotobank

23. října 2007, 00.00 | Jednou z nejdůležitějších věcí při nákupu snímků z fotobank je pro většinu klientů cena. Víte ale, jaký je rozdíl mezi fotografií licencovanou v režimu Rights-Manged a Royalty-Free? Při výběru vhodného snímku pro vaši kampaň byste měli věnovat pozornost i tomuto kritériu.

 

 

 

Školní rok začal, pojďte se učit s IDIFem

11. září 2007, 00.00 | Nejen pro školáky začal čas učení. Po prázdninovém provozu začíná školní rok i v IDIFu, kde naleznete nabídku více než pěti desítek kurzů zaměřených na nejrůznější situace, ve kterých se fotograf může vyskytnout. Od fotografování portrétů, aktů, produktů, krajin, architektury nebo makra až po zpracování na počítači. Nechybí ani několik kurzů pro perfektní zvládnutí DSLR. Na kurzech můžete potkat zkušené profesionální fotografy a lektory, mezi které patří Ondřej Neff, Karel Pobříslo, Vít Mádr, Roman Pihan nebo Jan Březina.

 

 

 

Dny otevřených dveří v IDIFu

14. srpna 2007, 00.00 | Dny otevřených dveří u nás nabízejí příjemnou atmosféru a možnost setkat se zajímavými hosty. Pro letošní letní Dny otevřených dveří jsme pro vás připravili možnost setkat se s fotografy prezentovanými v knize "Večery s fotografem" a s lektory fotoexpedic Thajsko 2008, Afrika 2008 a Peru 2008. Zájemci budou mít možnost navštívit naše pobočky v Brně i v Praze.

 

 

 

Večery s fotografem - Právě vychází!

25. července 2007, 00.00 | Pod hlavičkou IDIFu běží již od roku 2005 unikátní projekt "Večery s fotografem", který dává zájemcům možnost setkat se s předními českými fotografy. A na této tradici staví i nová stejnojmenná publikace, která představuje osmnáct předních soudobých českých fotografů formou osobních rozhovorů a výběru z jejich tvorby.

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: