Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Kurz Reklamní fotografie v praxi II

6. září 2004, 00.00 | Poprvé v letošním podzimu uspořádá IDIF kurz zaměřený na pokročilou reklamní fotografii. Jde o celodenní intenzivní kurz věnující se pokročilejším reklamním tipům a trikům, určený pouze pro 7 účastníků a tak pořádaný s výrazně nižší periodicitou, než ostatní vzdělávací aktivity. Pokud se reklamní fotografií zabýváte, pak by mohl být kurz určen právě vám. Koná se již ve čtvrtek 9.9.

 

 

 

Vstup na Fórum digitální fotografie s 30% slevou pouze dnes

31. srpna 2004, 00.00 | Dnes naposledy máte možnost se přihlásit na podzimní Fórum digitální fotografie s 30% slevou vstupného, která je k dispozici pouze do 31.8.2004. Pokud si chcete vyzkoušet svůj fotoaparát, zafotit si v ateliéru, podívat se na práci profesionálů nebo si například vybrat nový fotoaparát, využijte tuto speciální nabídku.

 

 

 

Nový kurz: Základy profesionálního líčení

26. srpna 2004, 00.00 | Server Fotografovani.cz společně s Institutem digitální fotografie připravil nový kurz určený pro všechny fotografy pracující s modelem. Celodenní kurz je připraven jako intenzivní výuka skládajíci se ze dvou základních částí - teoretické a praktické. Každý účastník si bude moci nalíčit několik typově odlišných modelek. Kurz se koná již 2.9.

 

 

 

Den otevřených dveří se systémem AntiShake

25. srpna 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie připravil další den otevřených dvěří, na kterém si budou moci zájemci v praxi vyzkoušet nejen práci v profesionálním ateliéru, ale i systém obrazové stabilizace společnosti Konica Minolta AntiShake.

 

 

 

Zahájena registrace na již páté Fórum digitální fotografie

4. srpna 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie ve spolupráci s řadou partnerů zveřejnil program tradičního podzimního Fóra digitální fotografie. To se bude konat 2. listopadu opět v pražském Kongresovém centru. Novinkou jsou tři specializované přednáškové sály nabízející i vzdělávání v oblasti ateliérové praxe a počítačového zpracování fotografií.

 

 

 

Letní fotografická škola pro začátečníky v oboru digitální fotografie

16. června 2004, 00.00 | Společnosti Grafika On-line a IDIF pro Vás připravily letní fotografickou školu. Využijte letní pohody a volného času. Rozšiřte svoje znalosti a dovednosti o digitální fotografii. Vemte svůj digitál a uvidíte, že se během 7 dnů zamilujete. Dobrá fotka totiž dostane každého po celém světě - a bez řečí.

 

 

 

Ohlédnutí za úterním Fórum digitální fotografie

11. června 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie uspořádal 8.6. již čtvrté Fórum digitální fotografie. To navázalo na velmi úspěšné akce z roku 2002 a 2003, které se také konaly v rozsáhlých prostorách pražského Kongresového centra. Letošní Fórum uspořádal Institut digitální fotografie za hlavní mediální podpory časopisu Digitální Foto magazín a podpory generálního partnera, společnosti Olympus.

 

 

 

Digiforum: Když to s digitální fotografií myslíte vážněji

14. května 2004, 00.00 | Forum digitální fotografie nabídne 8.6.2004 i program po zkušenější fotoamatéry. Pokud se chcete dozvědět více o úpravách, tisku a archivaci fotografií či správě barev a autorských právech, rozhodně si nenechte ujít přednáškový program v 2. sále.

 

 

 

Digiforum: Když vybíráte fotoaparát

12. května 2004, 00.00 | 8. června proběhne v Praze již 4. Forum digitální fotografie, které bude mimo jiné velmi dobrou příležitostí pro načerpání velkého množství informací potřebných pro správnou volbu nového fotoaparátu. Opravdu je se nač těšit.

 

 

 

Přijďte si s námi zafotografovat!

4. května 2004, 00.00 | Srdečně vás zveme ve čtvrtek 20. května od 10 do 17 hodin na Den otevřených dveří, který se bude konat v Institutu digitální fotografie (IDIF) při příležitosti zahájení provozu nového prostorného profesionálního fotoateliéru o ploše 100 m2. Přítomní budou Ondřej Neff, Jan Březina, Petr Podhajský a další lektoři. Přiďte si s námi vyzkoušet portrétní ateliérovou fotografii.

 

 

 

Strana výpisu

13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: