Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Rekvalifikační kurz: Práce v oblasti portrétní, technické a reklamní fotografie

7. května 2007, 00.00 | Institut digitální fotografie otevírá podzimní a zimní čtyřměsíční komplexní kurz profesionální reklamní, technické a portrétní digitální fotografie, obsahující 300 hodin výuky a vlastní práce v ateliéru. Úspěšní absolventi získají kromě všestranných praktických dovedností a teoretických informací také osvědčení o rekvalifikaci na obor "Fotografické práce" (klasifikovaný v živnostenském zákoně jako řemeslná živnost).

 

 

 

Vše o světle – 9. Světlo a senzor digitálních fotoaparátů

23. března 2007, 00.00 | Pokud hovoříme o světle ve vztahu k digitální fotografii, nelze si nepoložit otázku, jak digitální fotoaparáty světlo zachycují a převádějí na digitální soubory. Slouží jim k tomu senzor – plošně velký integrovaný obvod s miliony světlocitlivých buněk. To je klíčová součástka každého digitálního přístroje, která nahrazuje film.

 

 

 

Appleforum 2007 – uděláme si pěkný den!

6. března 2007, 00.00 | Taky vás už někdy napadlo, že by toho mohl dělat Apple v České republice mnohem více, než doposud dělá? Televizní reklamy s panem Macem a panem PC zaplatit neumíme, ale něco přeci jen udělat můžeme. Pojďme uspořádat skvělé setkání Apple uživatelů. Zván je každý! Jedním z témat je i digitální fotografie.

 

 

 

PhotoArt - právě přichází!

28. února 2007, 00.00 | Nové číslo PhotoArtu je od 1.3. v prodeji. Váš skutečný průvodce světem fotografie s velkou soutěží pro předplatitele. A na co všechno se tedy můžete těšit?

 

 

 

Workshopy správy barev s Viktorem Navrátilem

12. února 2007, 00.00 | Grafika Publishing a Institut digitální fotografie společně připravily dva praktické workshopy zaměřené na praktické aspekty správy barev v každodenní praxi. První řeší problematiku kalibrace tisku, druhý pak správné práce s ICC profily v aplikacích Adobe Creative Suite CS2.

 

 

 

Autogramiáda a křest nové knihy o DSLR

9. ledna 2007, 00.00 | Zbrusu nová odborná publikace Institutu digitální fotografie "Mistrovství práce s DSLR" odhaluje taje a specifika při práci a fotografování s digitální zrcadlovkou. Autorem je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Tato bezpochyby velice zajímavá kniha bude již brzy oficiálně představena veřejnosti - včetně autogramiády.

 

 

 

Expedice USA 2007 – fotografický workshop v národních parcích Kalifornie

4. prosince 2006, 00.00 | Na přelomu března a dubna pořádáme již druhý ročník fotografické amatérské expedice do nejkrásnějších koutů Kalifornie. Připojte se k naší výpravě a prožijte 15 dní fotografováním nevšední jarní přírody.

 

 

 

Fotografická expedice USA 2007

7. listopadu 2006, 00.00 | Pokud jste se letos již nedostali do expedice USA, nebo jste o ni prostě jen nevěděli a máte chuť si příští rok zaletět na 15 dní fotografovat národní parky Kalifornie, tak pro vás máme skvělou zprávu- Expedice USA 2007 je připravena!

 

 

 

Pojďte fotografovat s námi

30. června 2006, 00.00 | Všichni milovníci digitální fotografie mají opět možnost, přihlásit se do komplexního rekvalifikačního kurzu, který pořádá Institut digitální fotografie. Jeho cílem je pochopení technik a zvládnutí všech úskalí v oblasti profesionální reklamní digitální fotografie. Chcete se i vy stát dobrým fotografem?

 

 

 

Letní aktový workshop - Plasy 06

27. června 2006, 00.00 | Na začátek července jsme pro vás připravili opravdovou fotografickou lahůdku. Všem vášnivým fotografům nabízíme možnost strávit tři dny v úžasných prostorách kláštera v Plasech fotografováním šestice aktových modelek s podporou zkušených lektorů. IDIF pro vás zajistí nejen ubytování, lokaci, modelky a lektora, světelný park a další nezbytné příslušenství, ale i model release pro nekomerční užití fotografií.

 

 

 

Strana výpisu

10

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: