Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Novinka: Úpravy fotografií v Adobe Photoshopu - pro pokročilejší začátečníky (večerní kurz)

20. dubna 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie proto připravil nový kurz určený pro všechny fotografy, kteří chtějí rozvíjet své základní znalosti úprav a zpracování digitálních fotografií s využitím Adobe Photoshopu. Kurz je koncipován jako dvoutýdenní večerní workshop, na kterém každý účastník bude mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj vlastní počítač s nainstalovanou nejnovější verzí Photoshopu CS (verze 8).

 

 

 

Nový ateliérový workshop: fotografický akt

18. prosince 2003, 00.00 | Na četné žádosti seminaristů ateliérových workshopů Institutu digitální fotografie vznikl nový program, zaměřený právě na tuto fotografickou oblast. Program vede zkušený fotograf-praktik a program je zaměřen především na různé osvědčené přístupy v práci fotografa s tělem modelu.

 

 

 

Proběhl první seminář Základy portrétní fotografie

7. listopadu 2003, 00.00 | Svůj křest si včera odbyl nový seminář pořádaný ve školicím ateliéru Institutu digitální fotografie. Pod názvem Základy portrétní fotografie probíhal po celý den program zaměřený na teoretické i praktické aspekty portrétní fotografie.

 

 

 

Forum digitální fotografie již klepe na dveře

27. října 2003, 00.00 | Již příští úterý proběhne v Praze 3. Fórum digitální fotografie, které nabídne unikátní spojení prezentací, workshopů a předvádění produktů. Chcete mít možnost si vyzkoušet přes 200 fotoaparátů a foto tiskáren?

 

 

 

Ptejte se na problémy s blesky u digitálních fotoaparátů

8. října 2003, 00.00 | V rámci Institutu digitální fotografie připravujeme vydání nové publikace zaměřené na používání fotografického
blesku u digitálního přístroje. Aby byla kniha co nejkomplexnější, rádi uvítáme Vaše dotazy a postřehy, na které se v knize pokusí autor odpovědět.

 

 

 

Workshop digitální fotografie v praxi

1. října 2003, 00.00 | Včera proběhl jeden z workshopů pořádaných Institutem digitální fotografie se zaměřením na základy reklamní fotografie. Co může očekávat návštěvník takovéhoto workshopu a co se během jednodenního kurzu může naučit?

 

 

 

Seminář: Základy ateliérového fotografování

4. července 2003, 00.00 | IDIF vyhlásil letní termín pro ateliérový seminář digitální fotografie. Seminář je praktický - každý účastník bude mít dost příležitostí si vše sám vyzkoušet - buď pomocí vlastního fotoaparátu, nebo profesionální digitální zrcadlovkou, která bude na semináři k dispozici. Snímky si pak každý bude moci zkusit upravit na počítači a ty nejlepší si nechat vytisknout na minilabu.

 

 

 

Fórum digitální fotografie již zítra

2. června 2003, 00.00 | Již zítra proběhne v Kongresovém centru Praha Fórum digitální fotografie, které bude spojením největšího českého semináře o DF, praktického workshopu a prezentace nových digitálních fotoaparátů. Co všechno čeká na návštěvníky?

 

 

 

Letní Fórum digitální fotografie 2003

21. května 2003, 00.00 | Již v úterý 3.6.2003 proběhne v pražském Kongresovém centru Fórum digitální fotografie. Akce, které se v minulém roce zúčastnilo 500 posluchačů nabídne jak řadu přednášek, tak nově i praktický workshop s možností fotografování modelek v ateliérových podmínkách. Mimo jiné si budou moci účastníci vyzkoušet většinu digitálních fotoaparátů a přislušenství, prodávaných na tuzemském trhu.

 

 

 

PR: Poslední místa na semináři "Funkce digitálního fotoaparátu"

14. března 2003, 00.00 | V současné chvíli je poslední šance obsadit zbylá místa dalšího termínu úspěšného semináře Funkce digitálního fotoaparátu pořádaného Institutem digitální fotografie v úterý 18.3. (přednáší J. Březina a O.Neff)

 

 

 

Strana výpisu

14

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: