Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Dlouholetí propagátoři digitální fotografie založili IDIF

22. srpna 2002, 00.00 | Ondřej Neff, Jan Březina a Petr Podhajský se stali zakládajícími členy Institutu digitální fotografie a současně odbornými garanty jeho činnosti. Pod hlavičkou Institutu začnou letos vycházet publikace, Institut zahájí od září školící činnost, testování a certifikování fototechniky.

 

 

 

Recenze: Adobe Photoshop - Retuš, vylepšování a úpravy fotografií

13. srpna 2002, 00.00 | Jaká je letošní knižní novinka z produkce vydavatelství Computer Press zaměřená na úpravy fotografií pořízených digitální cestou v grafickém editoru Adobe Photoshop?

 

 

 

Jak nejlépe koupit digitální fotoaparát?

30. dubna 2002, 00.00 | Chcete využít současných velmi výhodných cen digitálních fotoaparátů a nakoupit nový přístroj. Nabízíme vám možnost se před nákupem poradit se špičkovými odborníky a posléze získat svůj nový digitální fotoaparát za zvýhodněnou cenu.

 

 

 

Jak na kvalitu digitálních fotografií?

28. března 2002, 00.00 | Včera v Praze proběhl odborný seminář věnovaný dosažení lepší kvality digitálních fotografií bez dodatečných investic, který jsme pořádali ve spolupráci s O.Neffem. Co všechno se návštěvníci dozvěděli? A co se budete moci dozvědět příští týden v dalším termínu?

 

 

 

Nový cyklus praktických seminářů o digitální fotografii

18. února 2002, 00.00 | Grafika Publishing spolu s O.Neffem připravila nový cyklus seminářů určených zejména začínajícím uživatelům digitálních fotoaparátů. Povedeme vás od výběru digitálního fotoaparátu a příslušenství až po speciální triky určené výhradně pro digitální fotografii.

 

 

 

Kde načerpat znalosti v oboru fotografickém a kam na školy?

1. října 2001, 00.00 | Často se nás ptáte, kde načerpat znalosti ve fotografickém oboru, jak trénovat nejrůznější fotografické techniky a jak dohledat informace o seminářích v oblasti klasické a digitální fotografie. Nuže - klikněte si na tento článek!

 

 

 

Strana výpisu

15

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: