Vzdělání - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Fotografická soutěž - téma černobílý akt

28. února 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie připravil ve spojení se servery Digineff.cz a Fotografovani.cz fotografickou soutěž na téma černobílý akt. Soutěž probíhá ve fotografické galerii uvedených serverů a je otevřena všem registrovaným uživatelům hodnotící galerie (registrace je bezplatná). Fotografické práce lze do soutěže nominovat do 28.3.2005, hlasování bude probíhat do konce dubna.

 

 

 

Workshop "Osobní zkušenosti s fotografickým vzděláváním v USA"

9. února 2005, 00.00 | Pokud jste někdy přemýšleli nad možnostmi fotografického vzdělání v zahraničí, určitě byste uvítali možnost setkat se s někým, kdo takovou zkušeností prošel a je schopen vám zprostředkovat zajímavé a ucelené informace. Jsme proto rádi, že vás můžeme pozvat na netradiční workshop IDIFu s Jerry Coufalíkem, absolventem americké university v oboru fotografie.

 

 

 

Přijďte si vyzkoušet profesionální studiovou techniku

8. února 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie a Fomei a.s. připravily první Den studiové techniky, který vám nabízí možnost bezplatně se v praxi seznámit s širokou nabídkou fotografické studiové techniky a konzultovat volbu ideálního vybavení pro váš vlastní ateliér.

 

 

 

Další odhalená zákoutí Photoshopu

26. ledna 2005, 00.00 | Můžete si myslet, že když používáte Photoshop více roků a věříte, že jste zvládli většinu jeho záludností a dle svého názoru uplatňujete většinu toho, co umožňuje, nabýváte přesvědčení, že tento profesionální bitmapový editor znáte. To ovšem platí jen do té doby, než se zúčastníte některého z kurzů specializovaných na práci ve Photoshopu.

 

 

 

Den otevřených dveří s digitální zrcadlovkou Konica Minolta Dynax 7D

20. ledna 2005, 00.00 | Opět po dvou měsících bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali do školících ateliérů Institutu digitální fotografie, ve kterých je na 3. února připraven další Den otevřených dveří. Tentokrát budou ústředním bodem programu DSLR značky Konica Minolta, které si budete moci v praxi vyzkoušet při produktové i portrétní fotografii v profesionálním studiovém prostředí.

 

 

 

Workshop ateliérové fotografie: vyzkoušejte své schopnosti na profesionálních modelkách

5. ledna 2005, 00.00 | Dovolte, abychom vás pozvali na ryze praktický fotografický sobotní workshop zaměřený na portrétní a modelingovou fotografii, který jsme připravili na základě častých dotazů a žádostí pro všechny, kteří si chtějí zafotit v ateliéru s lektorem a získat další zkušenosti a fotografie do svých prezentací.

 

 

 

Novinka: kurz Maskování v Adobe Photoshopu

2. prosince 2004, 00.00 | Co je důležité pro přípravu masky, jaké nástroje jsou k dispozici a jak jejich možnosti pro maskování prakticky využít, to je náplní nového celodenního kurzu Maskování ve Photoshopu.

 

 

 

Den otevřených dveří s DSLR Canon

19. listopadu 2004, 00.00 | IDIF pro Vás připravil na 15.12.2004 vánoční den otevřených dveří tentokrát zaměřený na digitální zrcadlovky Canon. Přijďte si vyzkoušet do profesionálních ateliérů DSLR Canon s celou škálou objektivů a dalšího příslušenství a poslechnout si výklad lektorů IDIFu.

 

 

 

Práce se světlem a kolorovací technikou v Adobe Photoshopu

30. září 2004, 00.00 | Pojďte s námi navštívit virtuální ochutnávku jedné části Photoshop výuky v rámci Fóra digitální fotografie. Zaměříme se na kreativní práci se světlem a kolorovací technikou. Vše prakticky a včetně PSD zdrojových souborů.

 

 

 

Kurz Produktová fotografie v ryze domácích podmínkách s O.Neffem

27. září 2004, 00.00 | Přijměte naše pozvání na kurz, určený nadšeným uživatelům digitální fotografie, kteří chtějí sami pořizovat dokumentární a propagační fotografie výrobků, nechtějí zatím investovat do náročného světelného parku a nemají žádné zkušenosti s ateliérovou fotografií. Lektoruje Ondřej Neff, kurz se koná již 5.10.

 

 

 

Strana výpisu

12

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: