Ostatní - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Zdroj Zalman ZM700-SV

11. března 2013, 17.46 | Nový zdroj Zalman s certifikátem 80 PLUS Silver o výkonu 700 W vykazuje účinnost 89 % při běžném zatížení. Je vybaven dvojitým obvodem přepínání vstupního transformátoru, jenž zvyšuje stabilitu provozu a snižuje množství vytvářené tepelné energie, a také velmi odolnou samostatnou větví +12 V (648 W/54 A).

 

 

 

Tuner micro USB DVB-T pro zařízení s Androidem

11. března 2013, 16.51 | Point Of View nabízí „digitální televizi do kapsy“ – DVB-T TV dongle do micro USB pro tablety a mobilní telefony využívající operační systém Android, umožňující sledovat televizi kdekoli a kdokoli uživatel chce.

 

 

 

Nové projektory BenQ „M“

11. března 2013, 16.37 | Trojice nových kompaktních DLP projektorů BenQ MS616ST, MX618ST a MW663 disponuje patentovanou funkcí Smart Eco, díky níž projektory efektivně nakládají s elektrickou energií bez negativního vlivu na kvalitu obrazu. Kromě energetické efektivity nabízejí vysokou svítivost, kontrastní poměr 13 000 : 1 a podporu 3D zobrazení.

 

 

 

Point Of View HDMI Smart TV

11. března 2013, 16.30 | Renomovaný výrobce grafických karet, tablet PC a dalších doplňků pro počítače uvedl na trh sadu HDMI Smart TV s bezdrátovou klávesnicí, ideální řešení pro starší LCD televizory nebo monitory s HDMI vstupem. Zastaralé televize promění ve SMART TV, s nimiž se lze připojit na internet, sledovat filmy, hrát hry, psát e-maily, stahovat nejrůznější aplikace a hry zdarma, anebo se spojit s přáteli na sociálních sítích a sdílet fotografie.

 

 

 

Přivítejte jaro s novou fotovýbavou

11. března 2013, 13.29 | Jaro už je za dveřmi a s ním i spousta zážitků s rodinou a přáteli na výletech. Abyste se pak mohli pochlubit krásnými fotkami dokumentujícími společné chvíle, MEGAPIXEL pro vás připravil hned několik tipů na foťáky, se kterými se vám to určitě podaří. Ušetřete čas i peníze a pořiďte si výhodně fotoaparát i s praktickým příslušenstvím odborně sestaveným fotospecialistou.

 

 

 

Prodejny AARON v Praze, Brně a Ostravě

7. března 2013, 21.02 | AARON má čtyři prodejny, dvě v Praze, a to v Ječné ulici (Ječná 32, Praha 2) a Na Poříčí (Na Poříčí 11, Praha 1), jednu v Brně (Pekařská 18) a jednu v Ostravě (Reální 4). Navíc má v Praze 2 v Záhřebské ulici AARONLAB - fotopráce, vedení firmy, administrativu a sklad.

 

 

 

Chcete se stát novým členem IDIF týmu?

7. března 2013, 19.51 | Mnoho let aktivně působíme po celé České republice, organizujeme vzdělávací a zážitkové kurzy pro zájmové skupiny i jednotlivce a informujeme o novinkách v oblasti fotografie a v dalších oborech, kterými se zabýváme.

 

 

 

Svatý Václav ve středověkém komiksu

7. března 2013, 19.16 | Národní knihovna ČR ve spolupráci s vydavatelstvím faksimilií Adeva uspořádaly na Výstavní chodbě v přízemí knihovny výstavu, na které ožila legenda o svatém Václavu díky jeho zobrazení ze středověkých výtvarných epických cyklů. Vystaveny jsou faksimile a vzácné umělecké kopie, které jsou bohatě iluminované.

 

 

 

František Drtikol – Grafická tvorba

6. března 2013, 21.13 | V Galerii Františka Drtikola Příbram, v níž je instalována stálá výstava Fotograf František Drtikol, byla 5. března zahájena výstava František Drtikol – Grafická tvorba, která současně připomíná také 130. výročí narození Františka Drtikola (3. 3. 1883 Příbram – 13. 1. 1961 Praha).

 

 

 

EIZO CS230 pro fotografy

3. března 2013, 19.16 | Nový LCD monitor, který japonský výrobce EIZO NANAO Corp. uvádí na náš a slovenský trh, má displej s úhlopříčkou 23 palců, energeticky úsporné podsvícení typu LED a integrovaný autokorekční senzor, umožňující automatickou kontrolu poslední prováděné kalibrace panelu.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: