Recenze - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Recenze

Recenze: Zoner Photo Studio 7 - díl 3.

10. listopadu 2004, 00.00 | V předchozích dílech jsme si popsali digitální podpis, práci s klíčovými slovy, operace s informacemi a další novinky. Dnešní díl bude zaměřen výhradně na nové možnosti editoru obrázků. Bude to korekce perspektivy, nové selektovací nástroje nebo třeba funkce na projasnění stínů.

 

 

 

Olympus mju-mini Digital - elegantní doplněk, jenž umí fotit

9. listopadu 2004, 00.00 | Společnosti Olympus se podařilo spojit digitální fotoaparát s každodenní elegancí, který má označení Olympus mju-minu DIGITAL a nabízí rozlišení 4 miliony bodů a 2 násobný optický zoom. Tento digitální fotoaparát je předurčen stát se každodenním doplňkem podobně jako mobilní telefon. Pojďme se na něj podívat, jak obstál v podrobném redakčním testu.

 

 

 

Špičkový základní objektiv pro Canon EOS 20D a Canon EOS 300D

9. listopadu 2004, 00.00 | Na podzim letošního roku uvedl Canon na trh nový objektiv Canon EF-S
17-85mm f/4.5-5.6 IS USM. Je určen výhradně pro digitální zrcadlovky Canon
EOS 20D a Canon EOS 300D. Pokud tedy vlastníte nebo uvažujete o pořízení
uvedených fotoaparátů, tento objektiv byste rozhodně neměli minout!

 

 

 

Panasonic FX7 - šperk, který se vážně naučil fotografovat

4. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Panasonic tentokrát vsadila na líbivý design, stabilizaci obrazu a velký 2,5" LCD displej, který zkombinovala v modelu DMC-FX7, který je k dostání i ve více barevných variantách. Pojďme se podívat jak obstál v podrobném redakčním testu.

 

 

 

Extendery (telekonvertory) Kenko a Sigma pro prodloužení ohnisek 2x

3. listopadu 2004, 00.00 | Extendery, telekonvertory neboli prodlužovače ohniskové vzdálenosti. Redakční test extenderů Sigma 2x EX APO a Kenko Teleplus Pro 300 2x včetně poznatků z praxe.

 

 

 

Casio Exilim EX-P700 - další 7MP kompakt v praxi

2. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Casio omladila svou vlajkovou loď digitálních kompaktních fotaparátů a starší model P600 osadila novým snímačem s rozlišením 7 megapixelů. Zůstává 4x optický zoom a nekompromisní design. Jak velkou změnu obrazové kvality můžeme očekávat? To jsme se pokusili zjistit v naší recenzi.

 

 

 

Canon EOS 20D - hvězdný nástupce legendy v praxi

29. října 2004, 00.00 | Tělo DSLR zrcadlovky Canon 10D bylo lehce zmenšeno a odlehčeno, dostalo nový 8MP snímací čip, bylo zrychleno sériové snímání, podporuje EF-S objektiv a označení je nyní 20D. Plnohodnotný nástupce velmi kvalitního fotoaparátu od společnosti Canon se nyní dostal k nám do redakce na testování, a tak jsme neváhali a recenzi připravili o něco rozsáhlejší než je obvyklé.

 

 

 

Digital GEM PRO & GEM airbrush PRO, žehlička a restaurační nástroj na digitální fotografie

28. října 2004, 00.00 | Možná trochu drahé, ale zato poměrně účinné retušovací plug-iny nabízí ve svém internetovém obchodě společnost Kodak. Zatímco Digital GEM PRO dokáže z fotografií odstranit šum a případnou zrnitost, Digital GEM airbrush PRO vyhlazuje homogenní plochy s minimálním rozostřením a tedy jen s malou ztrátou detailů a umí též efektivně zrestaurovat a zvýraznit stíny.

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 3.0 - podrobná recenze

26. října 2004, 00.00 | Nová verze balíku Adobe Photoshop Elements 3.0 představuje ucelené řešení pro správu, archivaci a sdílení digitálních fotografií, samostatnou část balíku pak tvoří editor pro jejich rychlé či rozsáhlejší úpravy. Betaverzi produktu jsme měli možnost otestovat a s výsledky se můžete seznámit v podrobném článku.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-FZ20 - elegantní EVF se stablizací v podrobné recenzi

26. října 2004, 00.00 | Elektronická zrcadlovka s 12 násobným optickým přiblížením, stabilizací obrazu a pěti megapixelovým rozlišením. Tak by mohla znít stručná definice tohoto modelu od společnosti Panasonic, který jsme meli možnost podrobit redakčnímu testu. Jde o jeden často diskutovaný model, kterému jsme se podrobně podívali na zoubek.

 

 

 

Strana výpisu

... 69 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: