Recenze - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Recenze

Tiskárna HP Photosmart 375 – kvalitní fotka kdekoliv a z čehokoliv

19. srpna 2004, 00.00 | Nová barevná fototiskárna HP Photosmart 375 představuje kompaktní přenosné zařízení na inkoustový tisk fotografií z počítače (USB), fotoaparátu (PictBridge), mobilu (Bluetooth) nebo z široké palety paměťových karet. Z tiskárny o velikosti malého toustovače ovšem padají vysoce kvalitní fotky.

 

 

 

Canon PowerShot A85 - digitální legenda v novém kabátě

19. srpna 2004, 00.00 | Nástupce mimořádně úspěšného modelu A70 dostal jeden megapixel navíc, větší displej, podporu přímého tisku a jiné drobnosti navíc. Má opět ambice stát se masově prodávaným digitálním kompaktním fotoaparátem. Má na to? Jak dopadl v našem testu?

 

 

 

Ultrazoom Kodak EasyShare DX7590 s pěti megapixely v praxi

17. srpna 2004, 00.00 | Jako první v ČR vám můžeme s radostí nabídnout recenzi této nové kompaktní ultrazoomové digitální EVF zrcadlovky, která má kromě pěti megapixelů obrazového rozlišení ještě velký 2,2" LCD displej a kvalitní hledáček. Poradil si přístroj s velkým rozsahem zoomu? Jak dopadl v naší recenzi?

 

 

 

Canon IXUS 500 - malý elegán s pěti megapixely v praxi

12. srpna 2004, 00.00 | Společnost Canon uvedla na začátku roku svou vlajkovou loď mezi kompaktními digitálními fotoaparáty řady IXUS. Model IXUS 500 dostal oproti svému předchůdci 5MP, lepší video sekvence a jiná drobná vylepšení. Jak dopadl v naší recenzi? Je jeho ovládání jednoduché i pro začátečníky?

 

 

 

Samsung V50 - osobitý 5MP kompakt s výklopným displejem v praxi

10. srpna 2004, 00.00 | Společnost Samsung vypustila na trh model V50 již měsíc po modelu V5, ze kterého si V50 bere vše nejlepší a přidává výklopný otočný 2" LCD displej, kratší zaostřovací vzdálenost, USB2.0 a několik dalších vylepšení. Jak tedy obstál v našem testu?

 

 

 

Kodak EasyShare LS753 - nejen luxusní kompakt

9. srpna 2004, 00.00 | Našim redakčním testem prošel jeden z nejluxusnějších kompaktů společnosti Kodak. Co všechno se podařilo vývojářům našlapat do tohoto velice elegantního celokovového šperku?

 

 

 

Cesta k makroměřítku s objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

6. srpna 2004, 00.00 | Třetí článek o makrofotografii volně navazuje na předchozí dva články o obecných možnostech makrofotografie na DSLR a test dvou vynikajících a specializovaných makroobjektivů Sigma. Tentokrát se na makro podíváme z hlediska praktických potřeb měřítka snímání a článek zakončíme krátkým seznámením s makro objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM.

 

 

 

Sony DSC-F828, osm megapixelů a 7x optický zoom v praxi

5. srpna 2004, 00.00 | Vlajková loď Sony, která nahradila dosavadní model F717 s sebou přinesla mnoho vylepšení. Nový snímač, objektiv s větším rozsahem a mechanickým ovládáním zoomu, nový design a mnoho dalších vylepšení. Jak tedy obstál v testu? Má smysl jím nahradit stárnoucí modely Fkové řady?

 

 

 

Sanyo Xacti VPC-C1 EX aneb okřídlený elegán v praxi

3. srpna 2004, 00.00 | Nový model od společnosti Sanyo boří hranice vzhledu digitálních kompaktních fotoaparátů a odhaluje tak možný směr budoucího vývoje jejich konstrukce. 3MP snímky v kombinaci s 5,8x optickým zoomem, maximální citlivostí 1600 ISO a kvalitními video sekvencemi se stereo ozvučením dávají najevo, že se nejedná o obyčejný přístroj. Jak obstál v praxi?

 

 

 

Canon EF 75-300mm f/4-5.6 USM IS - praxe s obrazovou stabilizací

2. srpna 2004, 00.00 | Jaké jsme udělali praktické zkušenosti s jedním z dostupnější zoomových teleobjektivů vybavených obrazovou stabilizací? Vyplatí se investovat do této technologie a o kolik více si s ní budete moci dovolit? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v praktickém testu.

 

 

 

Strana výpisu

... 72 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: