Recenze - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Recenze

S Ninjou proti šumu v digitální fotografii

12. března 2004, 00.00 | Nedávno publikovaný článek o příčinách vzniku šumu v digitální fotografii se setkal s mimořádným ohlasem, proto se k této problematice vracíme. V dnešním pokračování si popíšeme, jak zašuměné snímky vylepšit v digitální "fotokomoře" počítače.

 

 

 

DiMAGE A2 - EVF zrcadlovka s puncem profesionality v podrobném testu

11. března 2004, 00.00 | EVF zrcadlovka DiMAGE A2 se pro mnoho lidí stala nejen na letošním PMA opravdu velkým překvapením. Pokud se o ní chcete dozvědět celou řadu podrobností ještě předtím, než se dostane na pulty prodejen, přečtěte si následující recenzi.

 

 

 

Fujifilm S7000 - amatérská EVF s max. rozlišením 12 Mpix v praxi

8. března 2004, 00.00 | Jak jsme vás již informovali, na letošní PMA uveřejnila společnost Fujifilm novou EVF digitální zrcadlovku S20 Pro. Ta je mladší sestrou již prodávané FinePix S7000, které věnujeme dnešní recenzi.

 

 

 

Umax AstraPix XS1 - ultratenký kompakt

5. března 2004, 00.00 | Elegantní kovové tělo silné jen 15 mm. Tím zapůsobí na první pohled nový digitální fotoaparát značky Umax, nabízející navíc funkci diktafonu a MP3 přehrávače. Co se do tak tenkého těla podařilo vývojářům vtěsnat?

 

 

 

Nikon Coolpix 3700 - vlajková loď mezi kompakty v praxi

1. března 2004, 00.00 | V dnešní recenzi vás provedeme novým modelem z řady Coolpix od společnosti Nikon. Jedná se o malý a lehký přístroj se snadným ovládáním. Navíc vám nabídneme informace, které byste neobjevili ani při podrobném pročtení jeho manuálu.

 

 

 

PhotoClip DM334 - hračka nebo multimediální nářez?

23. února 2004, 00.00 | K dnešnímu redakčnímu testu nám byl zapůjčen digitální fotoaparát doplněný o řadu multimediálních funkcí. Zlí jazykové by o něm možná hovořili jako o "hrající krabičce od mýdla". V naší recenzi se vám vynasnažíme ukázat, jaký přístroj opravdu je…

 

 

 

Casio QV-R40 pod lupou

9. února 2004, 00.00 | Je tomu týden, co jsme pro vás připravovali recenzi na model Casio Exilim Z4. Řadou parametrů se od sebe oba modely zdánlivě příliš neliší, avšak konstrukčně je mezi nimi velký rozdíl. Pro koho je tedy jednodušší model Casio QV-R40 předurčen?

 

 

 

Microtek ArtixScan 120tf

3. února 2004, 00.00 | Speciální filmové skenery představují v oblasti skenerů samostatnou kategorii. Microtek ArtixScan 120tf patří přitom v dané oblasti ke špičce. Co konkrétně může skener nabídnout a jak se vyrovnává s konkurencí naleznete v naší recenzi.

 

 

 

Casio Exilim EX-Z4 - drobeček v každodenní praxi

2. února 2004, 00.00 | Společnost Casio nabídla po úspěšném modelu Exilim Z3 vyspělejšího bratříčka se 4 Mpixely. Co víc v sobě skrývá tento maličký digitální šperk s úžasně skladným zoom objektivem? Dokáže využít vyšší rozlišení?

 

 

 

EPSON PhotoPC L300 pod lupou

23. ledna 2004, 00.00 | Redakčním testem prošel nový digitální fotoaparát s označením L300, který vrací Epson mezi producenty této techniky. Co může nabídnout kompakt střední třídy od výrobce tiskáren? Víc než jen pohodlný přímý tisk.

 

 

 

Strana výpisu

... 78

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: