FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

M.Zuiko Digital ED 12 mm 1:2,0 a 45 mm 1:1,8

8. července 2011, 00.00 | Oba nové objektivy mikro 4/3 standardu pro Olympus Pen díky svému sofistikovanému strukturovanému kovovému povrchu, který jim dodává klasický stylový vzhled, dobře ladí s inovovaným designem fotoaparátů PEN. Jeden je vhodný pro reportážní a momentní fotografii a pro zachycení širokoúhlých scenérií, druhý umožňuje pořizovat detailní portréty, anebo fotografovat sportovní nebo jiné akce, a to v exteriéru i interiéru.

 

 

 

Olympus Pen Mini E-PM1

7. července 2011, 01.00 | Na podzimním trhu doplní Pen Lite E-PL3 první model řady Mini, nejmenší systémový fotoaparát s výměnnými objektivy v nabídce Olympus. Bude mít opravdu kapesní rozměry, tělo má být mimořádně tenké – 18,8 mm, a velmi nízkou váhu, přitom obrazový snímač i procesor a také další systémy budou stejné jako u vyšších modelů E-PL3 a E-P3.

 

 

 

Genius Pen Mouse – myš jako tužka

7. července 2011, 00.00 | Nápaditě řešená bezdrátová myš – tvarovaná jako tužka nebo kancelářské pero. Díky vylepšené optické technologii funguje na téměř každém povrchu, a to včetně oblečení, a tak není problém ovládat počítač nebo notebook doslova „na koleně“.

 

 

 

Ilford pro inkoustové tiskárny Canon

4. července 2011, 17.00 | Ilford rozšířil nabídku potisknutelných médií, kompatibilních s inkjetovými fototiskárnami Canon, Epson a HP, a nabídl praktickou podporu pro uživatele tiskáren značky Canon. Společnost FOMEI také oznámila, že řada potisknutelných médií Harman by Hahnemühle získala ocenění TIPA jako nejlepší fine art média.

 

 

 

Olympus Pen Lite E-PL3 s výklopným displejem

4. července 2011, 00.00 | Druhý „letní model“ kompaktního fotoaparátu řady Pen je „středního kalibru“, Lite. Tento stylový model má být od letošního podzimu k dostání v černé, stříbřité a červené verzi. Má tenké tělo s jemně broušeným pláštěm z hliníkové slitiny, třípalcovou LCD obrazovku na výklopném panelu a na objektivech nabízí výměnný dekorativní prstenec.

 

 

 

Olympus Pen E-P3: rychlejší autofokus a dotykový displej typu OLED

1. července 2011, 15.00 | Poslední červnový den Olympus představil další tři kompaktní fotoaparáty řady Pen a dva objektivy M. Zuiko Digital – tedy svým způsobem letní frontální útok. Model E-P3 je nejvyšší v řadě, E-PL3 je třetí z odlehčené větve Lite a E-PM1 je vstupní model třetí větve, označené výrobcem Mini. První objektiv je širokoúhlý ED 12 mm 1:2 (ekv. u 35mm formátu: 24 mm) a druhý je portrétní 45 mm 1:1,8 (ekv. 90 mm).

 

 

 

Fujitsu CELSIUS W510 s konektorem Cold Plug

30. června 2011, 09.00 | Nová vysoce výkonná pracovní stanice Fujitsu CELSIUS má moderní design, zvýšenou úložnou kapacitu, snadnější výměnu dat, tišší provoz a je první, která nabízí konektor Cold Plug.

 

 

 

Acer Aspire One Happy ve čtyřech barvách

30. června 2011, 08.00 | Nové stylové notebooky z dílny Acer mají vyvolávat představu léta, prázdnin a exotických nápojů. Jsou nabízeny ve čtyřech nových svěžích barvách, nazvaných Blueberry Shake, Papaya Milk, Strawberry Yogurt a Banana Cream. A barevně sladěné jsou i nabízené bezdrátové myši.

 

 

 

Afrika, splněný sen

29. června 2011, 16.00 | Aneb ohlédnutí za právě skončenou výstavou fotografií Aleny Knoblochové z jejích cest po Africe. Výstava probíhala od 9. do 29. června 2011 v pražském Domově Sue Ryder a IDIF „byl u toho“. Spolupořadatelem výstavy byl CONTENT.CZ.

 

 

 

Leica Super-Elmar-M 21 mm 1:3,4 Aspherical

28. června 2011, 01.00 | Tento vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv pro dálkoměrné fotoaparáty série M je v prodeji od června. Je kompaktní, používá kvalitní optické sklo, má nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,7 m a v kombinaci s fotoaparátem M8 s čipem o rozměrech 18 × 27 mm nabízí zorný úhel odpovídající 28mm objektivu po přepočtu na formát kinofilmu (24 × 36 mm).

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: