FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Vanguard Adaptor, The Heralder a systém ICS

15. listopadu 2011, 12.00 | Představujeme další fotografické brašny, batohy, pouzdra a další produkty, které nám usnadňují transport, přenášení i použití našeho fotografického vybavení, které současně také chrání před případnými nárazy, prachem, vlhkostí, deštěm. Tentokrát jsme se zaměřili na aktuální nabídku značky Vanguard.

 

 

 

Barvy Islandu – David Varga

14. listopadu 2011, 09.00 | Srdečně vás zveme na fotografickou výstavu Barvy Islandu. Představuje fotografie, které autor, David Varga, pořídil letos za svého působení na tomto ostrově v rámci pracovní stáže Erasmus jako marketingový asistent v cestovní agentuře. To mu umožnilo procestovat celý ostrov a zachytit tak zajímavé záběry za nevšedných světelných podmínek.

 

 

 

Tablet HP Slate 2 s vícedotykovým ovládáním

14. listopadu 2011, 02.00 | Kromě multidotykového ovládání nový tablet Hewlett-Packard nabízí multitasking – možnost spuštění několika aplikací současně a řadu zabudovaných bezpečnostních prvků. Umožňuje velmi pružné použití, a to i pro úpravy fotografií, zejména s využitím programu Photoshop CS5 – třeba pro přípravu fotografií a grafických prvků pro elektronické časopisy nebo pro webové stránky.

 

 

 

Nová řada brašen a pouzder FOMEI Reflex

11. listopadu 2011, 01.00 | Nová řada je pro spotřebitele koncipována a značena přehledně, aby s výběrem vhodného produktu neměli žádnou potíž ani začínající a zcela nezkušení uživatelé foto-video techniky. Obsahuje stylové pouzdro na menší kompakt a různě velké a tvarované brašny na větší kompaktní fotoaparáty nebo i videokamery a také fotobrašnu, do které můžete uložit digitální zrcadlovku a příslušenství.

 

 

 

HAMA čtečka paměťových karet s USB 3.0

10. listopadu 2011, 10.00 | Pokud uvažujete o pořízení nové univerzální čtečky paměťových karet s rozhraním USB 3.0 nebo ji už dokonce sháníte, pak v nabídce HAMA najdete jednu novou a velmi zajímavou. Poprvé jsme ji mohli vidět v expozici HAMA na letošním veletrhu IFA v Berlíně, kde byla také označována jako „čtečka turbo“.

 

 

 

Naneu Adventure K4L a K4F

9. listopadu 2011, 09.00 | Výrobce batohů a brašen Naneu postupně upravuje a rozšiřuje nabídku fotobatohů řady Adventure. V letošním roce kupříkladu přibyly tyto dva modely, vhodné i pro poměrně bohatou fotografickou výbavu, jejímž základem je profesionální zrcadlovka a několik vyměnitelných objektivů.

 

 

 

Vanguard Nivelo 204 a Auctus Plus 323CT

8. listopadu 2011, 09.00 | Pokračujeme v postupném představování nových stativů a hlavic, ministativů, monopodů i speciálních opěrek a držáků, které lze použít pro různé oblasti fotografické tvorby. V podzimní a zimní nabídce na našem trhu nás zaujaly i tyto dva tripody značky Vanguard, jeden lehký, kompaktní a komplexně vybavený, druhý pro náročnější uživatele, kteří si k němu dokoupí stativovou hlavu podle svých potřeb a představ.

 

 

 

Epson – čtyři malá multifunkční zařízení

7. listopadu 2011, 00.00 | Kompaktní multifunkční zařízení Epson Stylus SX430W, SX435W, SX235W a SX230 uzavírají letošní řadu Small-in-One. Jejich design a minimální rozměry je směřují do moderních domácností. Modely SX430W, SX435W a SX235W jsou v prodeji od 1. listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 1 490 Kč, respektive 1 999 Kč včetně DPH, model SX230 bude k dostání od prosince 2011.

 

 

 

Panasonic Lumic DMC-G3 v testu

3. listopadu 2011, 23.00 | Třetí model v „první řadě“ kompaktních fotoaparátů modulárního systému Lumix G Micro, která je méně zaměřena na videoamatéry než řada GH, ale stejně jako ona má zabudovaný elektronický hledáček, na rozdíl od maximálně kompaktní řady GF, jejíž přístroje integrovaný hledáček nemají, ale umožňují připojit externí. Lumix G3 se snadno a příjemně ovládá a umožňuje pořizovat kvalitní snímky i videoklipy ve vysokém rozlišení.

 

 

 

Přijďte na Digiforum a vyhrajte fotoaparát

3. listopadu 2011, 00.00 | Jednou z příjemných tradic na Digiforu je možnost vyhrát hodnotné ceny ve slosování anketních lístků účastníků akce. Již tento víkend tak můžete vyhrát jeden z pětice fotoaparátů Panasonic či vouchery IDIFu na fotografické expecice, kurzy a knihy.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: