FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Sony World Photography Awards 2012 — vyhlášení vítězů

28. března 2012, 00.00 | World Photography Organisation oznámila vítěze otevřené soutěže a soutěže Youth letošního ročníku Sony World Photography Awards. Slavnostní vyhlášení celkových vítězů je naplánováno na výroční galavečer Sony World Photography Awards 26. dubna v hotelu Hilton v londýnském Park Lane. Programem bude provázet fotografický konzultant a předseda odborné poroty pro ročník 2012 W. M. Hunt.

 

 

 

Canon Selphy CP810 – ultrakompaktní stylová fotografická tiskárna

27. března 2012, 00.00 | Spolu s novými fotoaparáty a velkými stolními tiskárnami a multifunkcemi, kterými se postupně zabýváme, představil Canon také nejnovější model malé a snadno přenosné i použitelné termosublimační fotografické tiskárny. Má výklopnou LCD obrazovku, jednoduché uživatelské rozhraní a fotografii formátu pohlednice vytiskne do jedné minuty.

 

 

 

Tokina AT-X 17–35 mm 1:4 Pro FX je v prodeji

26. března 2012, 00.00 | Nový kompaktní širokoúhlý zoom Tokina je konstruován pro fotoaparáty s obrazovým snímačem formátu, který odpovídá velikosti políčka kinofilmu. Vyznačuje se pevnou světelností a přesným automatickým zaostřováním. Nejkratší ohnisková vzdálenost 17 mm nabízí obrazový úhel 103,9°, vhodný pro široké záběry krajiny, pořizování působivých momentek nebo fotografování v malém prostoru.

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite X6 je v prodeji

23. března 2012, 00.00 | Od 20. března je v prodeji nejnovější verze CorelDRAW Graphics Suite X6. Nová sada má zcela přepracované typografické jádro, nabízí rozšířenou podporu písem OpenType, nástroj pro tvorbu vlastních souladů barev, nové funkce pro stránkový zlom, nativní podporu 64bitové platformy a vylepšenou podporu vícejádrových procesorů.

 

 

 

Pavol Breier: Zem snehu/Land of snow

22. března 2012, 00.00 | Dom fotografie v Liptovském Mikuláši ve čtvrtek slavnostní vernisáží zahajuje výstavu fotografií Pavla Breiera Zem snehu/Land of snow. Výstava je uspořádána v rámci cyklu Osobnosti slovenskej fotografie.

 

 

 

Kompaktní fotoaparáty Sony Cyber-shot pro letošní sezónu

22. března 2012, 00.00 | Společnost Sony představila novinky v několika oblastech, na které se zaměřuje. Zatím jsme se věnovali jen vysoce výkonnému modelu Cyber-shot HX200V s 30násobným ultrazoomem a SLT fotoaparátu Alfa 57. Připravili jsme proto stručný přehled dalších nových kompaktů Cyber-shot, pro vaši snadnější orientaci spolu s prodejními cenami.

 

 

 

Vodotěsná fotobrašna Ortlieb Aqua-Cam L

21. března 2012, 00.00 | Mohli jsme vyzkoušet další dvě odolné, vodotěsné a prachotěsné brašny pro foto-video vybavení značky Ortlieb z nabídky Azub Bike, větší Aqua-Cam L a minibrašnu Protect. Oba modely jsou z jedné řady, mají tudíž hodně společného, ale i několik odlišností, na které samozřejmě také zaměříme svou pozornost.

 

 

 

Tamrac MicroSync II Digital

20. března 2012, 00.00 | Společnost EKG foto na český trh uvedla inovovaný inteligentní radiový odpalovač pro dálkové spouštění zábleskových světel a ovládání většiny SLR fotoaparátů.

 

 

 

Stativ Feisol Tournament CT-3442 Rapid v praxi

19. března 2012, 00.00 | V dnešním testu si představíme karbonový stativ Feisol CT-3442 Rapid, který aspiruje na začlenění mezi špičkové stativy určené zejména pro fotocestovatele. Jak si vede ve srovnání se značkami, jako je Gitzo?

 

 

 

Sony SLT Alfa 57 snímá souvisle rychlostí 12 snímků za sekundu

16. března 2012, 00.00 | Nový model fotoaparátu s technologií nesklopného polopropustného zrcadla (Translucent Mirror Technology) a s elektronickým hledáčkem je přirozeným nástupcem SLT-A55 a svými technickými parametry se blíží modelu A65. Má 16Mpx snímač, nejnovější procesor BIONZ, LCD na výklopném a otočném panelu a širokou nabídku režimů a funkcí.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: