FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Canon EOS 60Da pro fotografování hvězd

4. dubna 2012, 01.00 | Canon upravil poloprofesionální digitální zrcadlovku EOS 60D na verzi 60Da pro astronomickou fotografii. Tato speciální verze umožňuje snímat červené spektrum, které produkují emisní mlhoviny, a má modifikovaný nízkoprůchodový filtr, citlivější na infračervenou část spektra, na určité vodíkové vlnové délky elektromagnetického záření: hydrogen-alpha – Hα.

 

 

 

"Barvy Islandu" Davida Vargy opět v Praze

4. dubna 2012, 00.00 | Po přemístění výstavy na Slovensko se výstava fotografií "Barvy Islandu" opět vrací do České republiky, konkrétně do Prahy. Autor, David Varga, působil na tomto ostrově delší dobu v rámci pracovní stáže Erasmus. To mu umožnilo procestovat celý ostrov a zachytit tak zajímavé záběry za nevšedných světelných podmínek.

 

 

 

"Znovuzrození" Martina Stranky v Myslbeku

4. dubna 2012, 00.00 | Ještě do středy 11. dubna můžete navštívit výstavu fotografií Martina Stranky s názvem "Znovuzrození" v Nákupní galerii Myslbek.

 

 

 

Fotoklub Havířov oslavuje 10 let činnosti výstavou fotografií

3. dubna 2012, 00.00 | Fotoklub Havířov srdečně zve všechny čtenáře serveru Fotografování.cz na výstavu fotografií svých členů, kterou připravil u příležitosti oslav deseti let své činnosti.

 

 

 

Western Digital My Passport nové generace

3. dubna 2012, 00.00 | Společnost Western Digital v březnu uvedla na trh novou generaci své nejprodávanější řady externích přenosných disků My Passport. Uživatelům nabízí moderní stylový design vnějšího pouzdra a vylepšené prvky automatického zálohování a bezpečnosti. A jako první má kapacitu paměti 2 TB.

 

 

 

Canon PIXMA MX895 a MX715 – multifunkce hlavně pro domácí kanceláře

2. dubna 2012, 00.00 | Nejnovější výkonná multifunkční zařízení s inkoustovou tiskárnou, skenerem, kopírkou a vysokorychlostním faxem nabízejí uživatelům vylepšené funkce a snadnější tisk z tabletů a chytrých telefonů. Zaujmou vysokou rychlostí barevného tisku, 35stránkovým automatickým oboustranným podavačem dokumentů i stylovým designem. Jejich použití je víceúčelové, vhodné jsou především pro domácí kanceláře.

 

 

 

Epson L800, L200 a L100 s velkokapacitními inkoustovými tanky

30. března 2012, 00.00 | Epson představil řadu nových produktů z oblasti inkoustového tisku, multifunkčních zařízení s integrovanou inkoustovou tiskárnou a také projekce, a to standardní, 3D i speciální, určené třeba pro školní a firemní využití. Nejprve se zaměříme na řadu důmyslně a precizně řešených stolních tiskáren s velkokapacitními inkoustovými nádržkami, které umožňují realizovat více výtisků za méně peněz.

 

 

 

DNP konference v NTM: Sublimační tisk opět na tahu

30. března 2012, 00.00 | Co se pod tímto tajemně zkratkovitým titulem skrývá? Společnost Fomei uspořádala dne 27. 3. v prostorách Národního technického muzea v Praze tiskovou konferenci na téma „moderního zpracování produkční zakázkové fotografie“, kde představila nové produkty a vize japonské společnosti DNP.

 

 

 

Malá vodotěsná fotobrašna Ortlieb Protect

29. března 2012, 00.00 | Odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna je svými rozměry a provedením určena hlavně pro uložení a transport kompaktního fotoaparátu, případně obdobně kompaktní digitální videokamery, anebo dalekohledu – triedru.

 

 

 

Beskydy — Daniel Waclawek

28. března 2012, 00.00 | Krajinu Beskyd, jak ji zachytil svým objektivem, představí na výstavě v Galerii TRISIA v dubnu letošního roku. Snímky, které můžete při své návštěvě galerie vidět, vznikaly průběžně v letech 2009 a 2010. Zavedou vás na různá místa Beskyd od Lysé hory po Skrzyczne.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: