FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Ilford Galerie Prestige: nová řada inkjetových fotografických papírů

15. března 2012, 00.00 | Společnost FOMEI zahájila prodej nové řady papírů pro fotografie zhotovované inkoustovou tiskovou technologií. Ilford Galerie Prestige je prakticky nástupcem řad Ilford Galerie Smooth a Ilford Galerie Gold. Tyto řady byly sloučeny do jedné, nazvané Prestige. V nabídce jsou ale také velmi zajímavé novinky!

 

 

 

Canon PowerShot G1 X v testu

15. března 2012, 00.00 | PowerShot G1 X je od základu po detaily koncipován tak, aby uspokojil potřeby a představy náročných fotografů. A vzbudil velkou pozornost, neboť tím „základem“ je velký obrazový snímač, téměř tak velký, jako jsou snímače formátu APS-C, používané u amatérských a poloprofesionálních zrcadlovek Canon EOS.

 

 

 

Adobe Photoshop Lightroom 4 je k dispozici

14. března 2012, 02.00 | Nejnovější verze programu Lightroom, který umožňuje rychle importovat, spravovat, vylepšovat a prezentovat digitální snímky, byla vydána letos v lednu jako veřejná beta verze. Nyní je fotografům k dispozici pro Mac OS a Windows za cenu 109 €, upgrade za 62 € (ceny jsou bez DPH). Lightroom 4 nově nabízí propracovanou technologii pro zpracování stínů a světel, nástroje pro vytváření fotografické knihy, ovládací prvky pro další lokální přizpůsobení a lepší podporu zpracování videa.

 

 

 

Lowepro Quick Case 100 a 120

14. března 2012, 00.00 | Dvojice nových ochranných a transportních pouzder ve stylovém „retro“ designu je určena pro zrcadlovky s nasazeným objektivem, stejně jako pro kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy, anebo kompakty vybavené ultrazoomy.

 

 

 

FOMEI BinoCase 401, 402 a 403

13. března 2012, 00.00 | Pokud pro své fotografické aktivity v přírodě potřebujete také dalekohled, respektive triedr, a chcete ho nosit ve speciální ochranné a transportní brašně, pak v nabídce FOMEI najdete tyto tři nové univerzální modely primárně určené právě pro dalekohledy.

 

 

 

Tamrac Zuma: nové brašny a batoh

12. března 2012, 00.00 | Tamrac v reakci na rozšiřující se nabídku systémových kompaktních fotoaparátů s výměnnými objektivy nabízí stále více různě koncipovaných brašen a batohů, vhodných právě pro tento druh fotografického vybavení. Nově se jedná o čtyři lehké a prakticky řešené modely v řadě Zuma, nabízené ve dvou atraktivních barevných kombinacích – černé s burguňskou vínovou a černé se šedou.

 

 

 

Sony Cyber-shot DSC-HX200V s GPS jednotkou a kompasem

9. března 2012, 00.00 | Z novinek Sony naši pozornost nejvíce poutají další nové kompakty Cyber-shot. Jsou mezi nimi stylové kapesní modely včetně jednoho s velice tenkým tělem, přitom však 10× zoomem typu Advanced Aspherical (AA) a jednoho vodotěsného, ale i výkonné fotoaparáty s ultrazoomy. Představíme si je postupně, od nejvyššího modelu v nové nabídce.

 

 

 

Tamron SP 24–70 mm 1:2,8 Di VC USD

8. března 2012, 00.00 | Tamron v únoru rozšířil svoji nabídku produktů o tento základní zoom s výbornou světelností, konstantní v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, s efektivním systémem optické stabilizace, rychlým automatickým ostřením a s kvalitní povrchovou úpravou.

 

 

 

Výstava "Cesty Sibiří" Martina Wágnera v Czech Photo Gallery

8. března 2012, 00.00 | Nikon a pražská Czech Photo Gallery uspořádaly výstavu fotografií Martina Wágnera s názvem Cesty Sibiří. Vernisáž se uskutečnila ve středu 7. března 2012. Výstava potrvá do 22. dubna 2012.

 

 

 

Gitzo Systematic – stativy nejvyšší profiřady

7. března 2012, 00.00 | V únoru byla na trh uvedena inovovaná série nejvyšší řady profesionálních stativů Gitzo. Jedná se o špičkové produkty, při jejichž výrobě jsou použity nejnovější optimalizované technologie a kvalitní materiály. Jsou ideální pro použití s dlouhými objektivy a těžkým fotografickým vybavením. Dostupné jsou modely série 2, 3, 4 a 5.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: