FotoTechnika - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

CES 2012: Co jsou to XQD karty?

10. ledna 2012, 00.00 | Uvedení Nikonu D4 pro mnoho fotofandů neznamenalo jen další super profesionální fotoaparát, ale přineslo i nečekanou otázku. Co jsou to XQD karty? Právě XQD je druhým paměťovým slotem Nikonu D4, který jako první fotoaparát probouzí tento formát k životu.

 

 

 

Digitální fotorámečky Sony S-Frame DPF-WA700 a DPF-W700

9. ledna 2012, 00.00 | Oba nové fotorámečky mají sedmipalcové dotykové displeje a jako první v nabídce Sony je lze připojit k bezdrátové domácí síti pomocí technologie Wi-Fi. Fungují i jako meteorologické stanice s online předpovědí počasí. A model WA700 přehrává i hudbu a videoklipy a umožňuje poslouchat vysílání internetového rádia.

 

 

 

Lasvegaský mix: CES, PMA a DIMA v jednom začínají

9. ledna 2012, 00.00 | Letos došlo k zajímavému spojení tří významných mezinárodních veletrhů a konferencí. V Las Vegas otevírají své brány největší veletrh spotřební elektroniky na světě CES, mezinárodní veletrh fotografické techniky PMA a konference o zpracování obrazu DIMA. Co můžeme čekat?

 

 

 

Nikon AF-S Nikkor 85 mm 1:1,8G

6. ledna 2012, 11.00 | Nikon současně s profizrcadlovkou D4 představil novou verzi oblíbeného krátkého až středního teleobjektivu s ohniskem 85 mm a s vysokou světelností. Objektiv verze AF-S má nově navržený optický systém, který vyhovuje požadavkům současných digitálních zrcadlovek, a vestavěný pohon autofokusu, díky němuž je plně kompatibilní i s digitálními zrcadlovkami základní úrovně, které motorek pro autofokus nemají.

 

 

 

Nikon D4 pro náročné

6. ledna 2012, 06.00 | Nikon dnes představil novou profesionální digitální zrcadlovku, určenou pro nejnáročnější uživatele. Fotoaparát je vybaven obrazovým snímačem formátu FX s rozlišením 16,2 milionu pixelů, obvodem pro zpracování obrazu Nikon EXPEED 3 a umožňuje nastavit extrémně vysokou hodnotu citlivosti ISO – až 204 800.

 

 

 

Sony Alfa NEX-C3 v testu

6. ledna 2012, 00.00 | Model C3 plní v trojici fotoaparátů Alfa NEX druhé generace, tedy NEX-C3, NEX-5N a NEX-7, roli cenově dostupného přístroje se snadnou obsluhou. Je určen hlavně pro uživatele, kteří se chtějí při fotografování a fotografováním spíše bavit, než pracovat na koncepční digitální tvorbě. Stručně řečeno: patří mezi systémovými kompakty s výměnnými objektivy „vstupní úrovně“.

 

 

 

Mobilní skener Epson WorkForce DS-30

4. ledna 2012, 20.00 | Společnost Epson vstoupila na trh mobilních skenerů – představila svůj první kompaktní, snadno a lehce přenosný skener pro firmy. Je v prodeji od ledna 2012 za cenu 5 171 Kč s DPH.

 

 

 

Samsung DV300F s dvojicí displejů a modulem Wi-Fi

3. ledna 2012, 17.00 | Společnost Samsung Electronics představila svoji první letošní novinku v oblasti fotoaparátů. Jedná se o malý, lehký kompakt se dvěma displeji, velkým na zadní stěně a malým vepředu, napravo od objektivu. Označení DV značí DualView. A jako první kompakt typu DualView je vybaven modulem Wi-Fi pro bezdrátové přenosy dat.

 

 

 

AHA Portfolio pro Apple iPad2

30. prosince 2011, 12.00 | Nabídku HAMA nově rozšířilo elegantní a praktické pouzdro značky AHA „ušité na míru“ pro tablet Apple iPad2. Vyráběno je ve čtyřech atraktivních barevných verzích: grafitově černé – graphite black, modré jako oceán – ocean blue, višňově červené – cherry red a zelené jako kiwi – kiwi green.

 

 

 

Světla Reflecta a Dörr pro oblast foto-video

30. prosince 2011, 01.00 | Společnost ExcelFoto na našem trhu postupně rozšiřuje nabídku osvětlovacích zařízení, které lze použít pro natáčení videa, a to i digitálními fotoaparáty, i pro fotografii. Nabízí cenově dostupná řešení pro foto-videostudia i různé exteriéry.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: