Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

ACDSee se chystá mezi profesionály

21. října 2005, 00.00 | Prohlížeč fotografií ACDSee asi není potřeba nijak dlouze představovat. Kromě aktuální verze 8 by se počátkem příštího roku měla objevit i verze Pro určená pro profesionální uživatele. Čím by se měla lišit od stávajícího řešení? Chystá se konkurovat Photoshopu?

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 4 a Premiere Elements 2 přicházejí na trh

3. října 2005, 00.00 | Společnost Adobe Systems představila Adobe Photoshop Elements 4.0, novou verzi svého softwaru pro úpravy fotografií, který vychází ze svého většího sourozence, Photoshopu. Photoshop Elements 4.0 společně s nově uvedeným Adobe Premiere Elements 2.0, které jsou dostupné jako samostatné produkty nebo v jednom prodejním balíku, představují cenově dostupný software.

 

 

 

Ulead Photoimpact 11: nová verze grafického editoru

26. září 2005, 00.00 | Společnost Ulead Systems, Inc., uvádí na trh novou verzi editačního programu, Ulead PhotoImpact 11. Jedná se o profesionální grafickou aplikaci, podobnou svému největšímu konkurentovi – PhotoShopu od splečnosti Adobe. Co nového je ve stáji Ulead Systems a v její nové verzi PhotoImpactu 11?

 

 

 

ACDSee 8 Photo Manager: nová verze populární aplikace

14. září 2005, 00.00 | ACDSee od společnosti ACS Systems je výjimečně rychlý a praktický prohlížeč obrázků a náhledů, který si svou oblibu mezi uživateli získal hlavně schopností otevírat velké množství různých obrazových formátů. V současné době uvádí výrobce na trh nejnovější verzi – ACDSee 8 Photo Manager.

 

 

 

Corel Paint Shop Pro X: nová verze pod taktovkou Corelu

13. září 2005, 00.00 | Paint Shop Pro je dobře známý a hojně oblíbený dostupný grafický editor. V minulých letech získal program mnoho ocenění na poli grafického zpracování. Jeho nový tvůrce, společnost Corel, uvádí na trh verzi X, která jako první vznikla pod křídly kanadského softwarového giganta.

 

 

 

Zoner odtajnil beta verzi Photo Studia 8

9. září 2005, 00.00 | Velice populární český software pro manipulaci s digitálními fotografiemi se dočká již brzy své osmé verze. Co všechno by měla přinést nového a jaké jsou naše zkušenosti s první oficiálně uvolněnou novinářskou beta verzí? Vyplatí se upgrade?

 

 

 

Windows podporují RAW

20. června 2005, 00.00 | Microsoft reagoval na vývoj a začal se věnovat podpoře formátu RAW. Možnost jeho prohlížení přímo ve Windows XP umožní nově uvolněné rozšíření. Do právě vyvíjené nové verze Windows Longhorn pak bude přímo zabudována podpora prohlížení a editace. O něco málo se tak zlepší situace fotografům, kteří fotografují pouze do RAWu.

 

 

 

ACD FotoSlate 4.0, nová verze domácího tiskového studia

16. června 2005, 00.00 | Komfortní a při svých možnostech navíc poměrně levný program na tvorbu tiskových sestav a tisk nejrůznějších pohlednic, fotoalb, kalendářů, plakátů apod. povýšil už do své čtvrté stěžejní verze. FotoSlate 4.0 přináší několik užitečných novinek, které si samozřejmě nenecháme pro sebe.

 

 

 

Photo-Light 2.0 pro Adobe Photoshop

24. května 2005, 00.00 | Novou verzi plug-inu na tvorbu světelných efektů pro Adobe Photoshop a další grafické editory uvedla již před časem na trh společnost Human Software. Popis vlastností tohoto zajímavého a cenově dostupného plug-inu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Novinky ve Photoshopu CS2 podruhé

13. dubna 2005, 00.00 | Adobe Photoshop CS2 bude umožňovat lepší práci se snímky a to díky novým nástrojům a filtrům jako např. Vanishing Point, Optical lens Correction či Spot Healing Brush.

 

 

 

Strana výpisu

16

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: