Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

Nikon představil novou verzi editačního software Capture NX

15. března 2006, 00.00 | Mezi záplavou zpráv o nových digitálních fotoaparátech by se mohla ztratit informace o nových verzích softwaru od Nikonu. Do již páté verze dospěl editační program Capture a novinkou je prohlížeč View Pro.

 

 

 

Corel Paint Shop Pro X je již oficiálně v české verzi

31. ledna 2006, 00.00 | Corel uvolnil oficiální českou verzi PSP X. Lokalizován je kompletně celý software vč. nápovědy a návodu.

 

 

 

PhotoPlus 2005 - softwarová smršť pro fotografy

26. října 2005, 00.00 | Nejvíce novinek přinesl veletrh PhotoPlus paradoxně na poli programů určených pro profesionální správu a úpravu fotografií. Na co všechno se můžeme těšit a jaké jsou dnešní trendy v oblasti práce s digitální fotografií?

 

 

 

PhotoPlus 2005

 

 

 

ACDSee se chystá mezi profesionály

21. října 2005, 00.00 | Prohlížeč fotografií ACDSee asi není potřeba nijak dlouze představovat. Kromě aktuální verze 8 by se počátkem příštího roku měla objevit i verze Pro určená pro profesionální uživatele. Čím by se měla lišit od stávajícího řešení? Chystá se konkurovat Photoshopu?

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 4 a Premiere Elements 2 přicházejí na trh

3. října 2005, 00.00 | Společnost Adobe Systems představila Adobe Photoshop Elements 4.0, novou verzi svého softwaru pro úpravy fotografií, který vychází ze svého většího sourozence, Photoshopu. Photoshop Elements 4.0 společně s nově uvedeným Adobe Premiere Elements 2.0, které jsou dostupné jako samostatné produkty nebo v jednom prodejním balíku, představují cenově dostupný software.

 

 

 

Ulead Photoimpact 11: nová verze grafického editoru

26. září 2005, 00.00 | Společnost Ulead Systems, Inc., uvádí na trh novou verzi editačního programu, Ulead PhotoImpact 11. Jedná se o profesionální grafickou aplikaci, podobnou svému největšímu konkurentovi – PhotoShopu od splečnosti Adobe. Co nového je ve stáji Ulead Systems a v její nové verzi PhotoImpactu 11?

 

 

 

ACDSee 8 Photo Manager: nová verze populární aplikace

14. září 2005, 00.00 | ACDSee od společnosti ACS Systems je výjimečně rychlý a praktický prohlížeč obrázků a náhledů, který si svou oblibu mezi uživateli získal hlavně schopností otevírat velké množství různých obrazových formátů. V současné době uvádí výrobce na trh nejnovější verzi – ACDSee 8 Photo Manager.

 

 

 

Corel Paint Shop Pro X: nová verze pod taktovkou Corelu

13. září 2005, 00.00 | Paint Shop Pro je dobře známý a hojně oblíbený dostupný grafický editor. V minulých letech získal program mnoho ocenění na poli grafického zpracování. Jeho nový tvůrce, společnost Corel, uvádí na trh verzi X, která jako první vznikla pod křídly kanadského softwarového giganta.

 

 

 

Zoner odtajnil beta verzi Photo Studia 8

9. září 2005, 00.00 | Velice populární český software pro manipulaci s digitálními fotografiemi se dočká již brzy své osmé verze. Co všechno by měla přinést nového a jaké jsou naše zkušenosti s první oficiálně uvolněnou novinářskou beta verzí? Vyplatí se upgrade?

 

 

 

Strana výpisu

16

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: