Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

Adobe uvedla Photoshop Lightroom 3

11. června 2010, 00.00 | Společnost Adobe uvedla v tomto týdnu na trh ostrou verzi svého produktu pro profesionální zpracování Raw snímků Lightroom 3. Co vše daná novinka přináší?

 

 

 

Zoner uvolnil freeware verzi programu Zoner Photo Studio 12

6. května 2010, 00.00 | Společnost Zoner spustila odlehčenou variantu programu na kategorizaci a úpravu fotografií Zoner Photo Studio 12, která bude veřejnosti dostupná zadarmo. Více informací viz náš článek.

 

 

 

Je k dispozici nový firmware pro fotoaparáty Olympus PEN E-P1, E-P2 a E-PL1

28. dubna 2010, 00.00 | Olympus uvolnil novou aktualizaci firmwaru pro své Micro Four Thirds fotoaparáty PEN E-P1, E-P2 a E-PL1. Co nového daný firmware přináší? Více viz náš článek.

 

 

 

Adobe uvolnilo nové verze programů Photoshop Lightroom 2.7, Camera RAW 5.7 a DNG převodníku na zpracovávaní RAW snímků

27. dubna 2010, 00.00 | Společnost Adobe před několika dny vydala aktualizace programů Photoshop Lightroom
Camera RAW a DNG převodníku, jejichž nejnovější verze nese označení 2.7. Dané verze aplikací nově zavádí podporu pro RAW soubory z 9 digitálních fotoaparátů a digitálních stěn, mezi kterými nechybí například aparáty Canon EOS 550D, Olympus E-PL1, Panasonic G2, Sony A450 a další. Další informace a odkazy na stažení nových verzí uvedených programů naleznete uvnitř článku.

 

 

 

Adobe uvedla Creative Suite 5: nové možnosti kreativity a elektronického publikování

13. dubna 2010, 00.00 | Společnost Adobe dne 12. 4. oficiálně uvedla novou generaci svých publikačních a kreativních nástrojů Creative Suite. Pátá verze přináší řadu novinek zvyšujících efektivitu práce v aplikacích jako je Photoshop a Illustrator, výrazně posiluje možnosti platformy Flash a urychluje zpracování videa v Premiere Pro a After Effects. Dále přibylo i několik nových online služeb napojených na Creative Suite. Více podrobností přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Aperture 3.0.2 přináší opravy mnoha chyb a doplňuje podporu iPadu

31. března 2010, 00.00 | Apple přichází s bezplatným updatem svého nástroje pro profesionální zpracování digitálních fotografií Aperture. Nová aktualizace 3.0.2 opravuje řadu problémů verze 3.0, které nevyřešil únorový update 3.0.1, a navíc nabízí podporu pro iPad. Dále se objevila iMovie 8.0.6, vylepšující právě podporu Aperture.

 

 

 

onOne PhotoTools 2.5 a PhotoFrame 4.5 Free Edition: pluginy Photoshopu zdarma v nové verzi

19. března 2010, 00.00 | Známý výrobce pluginů Adobe Photoshopu, společnost onOne, uvedl nedávno nové verze svých bezplatných pluginů PhotoTools (efektové úpravy) a PhotoFrame (rámečky, pozadí a textury pro fotografie). Co dané novinky nabízí?

 

 

 

Apple vydal Aperture 3

10. února 2010, 00.00 | Nová verze profesionálního fotografického editoru Applu přináší přes 200 novinek, přebrala a rozšířila funkce z iPhota '09, přidala nové retušovací štětce, podporu 64bitového režimu a mnoho dalšího. Více informací naleznete v tomto našem článku.

 

 

 

Adobe Photoshop CS5: co přinese nového?

28. prosince 2009, 00.00 | Výrazné urychlení řady operací, převratné retušovací možnosti založené na technologii PatchMatch, rozšířený Warp tool, umožňující rozpohybování postav, nebo též výrazně rozšířené možnosti práce se štětci. Takové jsou předpovídané nové možnosti Adobe Photoshopu CS5, kterého se možná dočkáme již v dubnu. Pojďme se nyní na tyto i další předpokládané novinky alespoň ve stručnosti podívat.

 

 

 

Canon uvolnil nové verze firmwaru pro DSLR EOS 1D Mark III, 1Ds Mark III a 5D Mark II

22. prosince 2009, 00.00 | Canon pustil do světa nový firmware pro své profesionální zrcadlovky EOS EOS 1D Mark III, 1Ds Mark III a 5D Mark II. Daný software zavádí mimo jiné podporu pro jednotky zajištující bezdrátový přenos obrazových dat. Další informace a linky na stažení nového firmware naleznete uvnitř krátkého článku.

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: