Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

Preview: Zoner Photo Studio 7

13. září 2004, 00.00 | Společnost ZONER software představila 1.9.2004 na své tiskové konferenci Zoner Photo Studio 7. Jedná se o novou verzi nejprodávanějšího programu na práci s fotografiemi u nás - Zoner Media Explorer 6. V tomto článku vám nabízíme první zkušenosti s beta verzí.

 

 

 

Digital Film Tools 55mm v4.0 - naučte svůj Photoshop fotografovat

8. září 2004, 00.00 | Pod trochu záhadným názvem se ukrývá poměrně zajímavá sada efektových filtrů určená pro korekce a jiné úpravy digitálních fotografií. Všechny filtry jsou přitom dostupné v rámci jednoho Adobe Photoshop kompatibilního plug-inu, který je určen nejen pro Photoshop, ale i pro různé video editory a jiné efektové systémy.

 

 

 

Paint Shop Pro 9 - co přináší nového?

24. srpna 2004, 00.00 | Univerzální grafický editor, jež je stěžejním produktem společnosti Jasc, se dočkal již své deváté verze. Jaké prodělal změny tento stále oblíbenější editor jak profesionálních tak i domácích uživatelů oproti své minulé verzi?

 

 

 

Dokonale fotografický Optipix 3 pro Adobe Photoshop

13. srpna 2004, 00.00 | Novou verzi svého balíku plug-inů pro Adobe Photoshop představila společnost Reindeer Graphics. Optipix je profesionální sada filtrů a manipulačních nástrojů určených na zpracování a úpravy digitálních fotografií. Podrobnější informace a celém softwarovém balíku najdete v našem článku.

 

 

 

Corel Photobook 10.3

24. února 2004, 00.00 | Chcete vědět, jak vypadá Photobook neboli současné firemní řešení společnosti Corel pro správu, archivaci a úpravy obrázků a digitálních fotografií? Nabízíme vám jeho bližší představení.

 

 

 

PhotoWiz, čarovné plug-iny pro Windows

11. prosince 2003, 00.00 | Série relativně levných Photoshop kompatibilních plug-inů zatím obsahuje tři balíky plug-inů. V prvních dvou případech se jedná o profesionálně koncipované korekční, ostřící a efektové nástroje, třetí balík deseti specializovaných plug-inů je pak dokonce nabízen zcela zdarma.

 

 

 

ArcSoft PhotoImpression 5

1. prosince 2003, 00.00 | Novou verzi na obsluhu zcela nenáročného programu na základní úpravy obrázků a digitálních fotografií uvedla na trh společnost ArcSoft a proto se na jeho možnosti teď podíváme podrobněji.

 

 

 

FotoOffice 2, alternativní manager digitálních fotografií

17. října 2003, 00.00 | Manager obrázků a digitálních fotografií polské provenience překvapí nejen svou relativně nízkou cenou, ale především svými solidními možnostmi při správě, archivaci, úpravách a konverzi digitálních fotografií. Vzhledem k relativně nízké ceně 20 EUR se jedná o jeden z nejzajímavějších a možná i nejlukrativnějších programů svého druhu.

 

 

 

ACDSee 6.0 PowerPack, jeden za všechny a tři v jednom!

13. října 2003, 00.00 | Patrně nejznámější z univerzálních managerů a prohlížečů obrázků pro Windows nenápadně dospěl do své šesté verze. Chcete vědět, co je v ACDSee 6.0 a v dalších programech z balíku ACDSee 6.0 PowerPack nového? Nabízíme vám podrobného průvodce všemi zásadními novinkami.

 

 

 

Photoshop v nové osmé verzi, alá CS

2. října 2003, 00.00 | Spolu s uvedením CS koncepce Adobe produktů se nové verze dočkal také Adobe Photoshop. Novinek přináší Photoshop CS celou řadu a z pohledu tohoto konkrétního programu nejde v žádném případě o minoritní upgrade.

 

 

 

Strana výpisu

18

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: