Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

Novinky ve Photoshopu CS2 poprvé

7. dubna 2005, 00.00 | Adobe Photoshop CS2 bude umět lépe pracovat se 16titovými daty a nově i 32bitovými předlohami. Navíc se radikálních změn dočkal plug-in pro zpracování digitálních fotografií ve formátu RAW. Na co se můžeme těšit?

 

 

 

PhotoReviewer - Třídíme fotografie na Applu

3. ledna 2005, 00.00 | Dnes poradíme všem fotografům, jak jednoduše roztřídit fotky, které si přinesou z výletu ve svém digitálním fotoaparátu. Není neobvyklé, že většina nafocených obrázků je nepoužitelná a pro další skladování nevhodná. Jak ale rychle a jednoduše fotky roztřídit? Na tuto otázku dnes dostanete odpověď.

 

 

 

Photokina 2004: Microsoft a bezdrátový přenos fotografií

13. října 2004, 00.00 | Společnost Microsoft se zúčastnila veletrhu Photokina 2004 v Kolíně nad Rýnem a prezentovala zde své nové technologie bezdrátového přenosu fotografií z fotoaparátu do počítače. Vše bylo názorně ukázáno na Nikonu D2X a zazněla i chlouba, že se nový protokol chystá podpořit i společnost Canon.

 

 

 

ACDSee 7 PowerPack, čekání na Godota?

8. října 2004, 00.00 | Stejně jako v případě ACDSee 6 se sedmá verze tohoto velmi známého multimediálního image browseru objevila takříkajíc bez varování. Novinky ACDSee 7 jsou tentokrát poměrně významné a můžete si je přečíst v naší recenzi balíku ACDSee 7 PowerPack.

 

 

 

Photokina 2004: Adobe představila Digital Negative

30. září 2004, 00.00 | Nový formát společnosti Adobe by měl vyřešit problémy s archivací digitálních fotografií
ve formátu RAW. Jak funguje Digital Negative? A s pomocí jakých nástrojů jej lze již
dnes využívat?

 

 

 

SharpRaw - vynikající pomocník pro práci s RAW fotografiemi

15. září 2004, 00.00 | Zpracování digitálních fotografií ve formátu RAW má mnoho úskalí. Pokud však použijete správný nástroj, můžete čekat výborné výsledky. SharpRaw je specializovaný konvertor RAW fotografií, ze kterých umí vyčistit šum, zaostřit je, upravit jejich barvy a zvětšit je nebo naopak zmenšit na požadované rozlišení.

 

 

 

Preview: Zoner Photo Studio 7

13. září 2004, 00.00 | Společnost ZONER software představila 1.9.2004 na své tiskové konferenci Zoner Photo Studio 7. Jedná se o novou verzi nejprodávanějšího programu na práci s fotografiemi u nás - Zoner Media Explorer 6. V tomto článku vám nabízíme první zkušenosti s beta verzí.

 

 

 

Digital Film Tools 55mm v4.0 - naučte svůj Photoshop fotografovat

8. září 2004, 00.00 | Pod trochu záhadným názvem se ukrývá poměrně zajímavá sada efektových filtrů určená pro korekce a jiné úpravy digitálních fotografií. Všechny filtry jsou přitom dostupné v rámci jednoho Adobe Photoshop kompatibilního plug-inu, který je určen nejen pro Photoshop, ale i pro různé video editory a jiné efektové systémy.

 

 

 

Paint Shop Pro 9 - co přináší nového?

24. srpna 2004, 00.00 | Univerzální grafický editor, jež je stěžejním produktem společnosti Jasc, se dočkal již své deváté verze. Jaké prodělal změny tento stále oblíbenější editor jak profesionálních tak i domácích uživatelů oproti své minulé verzi?

 

 

 

Dokonale fotografický Optipix 3 pro Adobe Photoshop

13. srpna 2004, 00.00 | Novou verzi svého balíku plug-inů pro Adobe Photoshop představila společnost Reindeer Graphics. Optipix je profesionální sada filtrů a manipulačních nástrojů určených na zpracování a úpravy digitálních fotografií. Podrobnější informace a celém softwarovém balíku najdete v našem článku.

 

 

 

Strana výpisu

17

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: