Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - software

Adobe uvolnilo nové verze aplikací Lightroom 3.3 a Camera Raw (ACR) 6.3

1. listopadu 2010, 00.00 | Společnost Adobe dala veřejnosti k dispozici nové verze programů Lightroom 3.3 a Camera Raw (ACR) 6.3. Jedná se o testovací verze aplikací, čemuž nasvědčuje jejich označení „Release Candidate“.

 

 

 

Aktualizujte si firmware v zrcadlovce Canon EOS 5D Mark II.

21. října 2010, 00.00 | Společnost Canon uvolnila novou verzi 2.0.8 firmwaru, která je určena pro profesionální zrcadlovku EOS 5D Mark II. Více viz náš článek.

 

 

 

Aktualizujte si firmware v zrcadlovce Canon EOS 1000D

21. října 2010, 00.00 | Canon nedávno uvolnil novou verzi 1.0.7 firmwaru pro amatérskou DSLR EOS 1000D. Přímý odkaz na stažení daného firmwaru a další podrobnosti naleznete uvnitř článku.

 

 

 

JetPhoto Studio 4.9.2: organizér fotografií s komfortním geotaggingem

21. října 2010, 00.00 | Komfortní vizuální geotagging digitálních snímků včetně správce uložených GPS tras obsahuje freewarový organizér fotografií, který nabízí i celou řadu užitečných publikačních funkcí například pro generování, nahrávání a synchronizaci webových galérií se serverem, tvorbu Flash slideshow či hromadný zápis EXIF/IPTC metadat.

 

 

 

Adobe Photoshop Lightroom 3.2 CZ: česká lokalizace správce a editoru RAW snímků

18. října 2010, 00.00 | České prostředí editoru RAW fotografií Adobe Photoshop Lightroom je konečně na světě. Přinášíme vám obrazový přehled české lokalizace programu v jeho aktuální verzi 3.2, dokumentující různé importní, katalogizační, editační, publikační a tiskové funkce Photoshop Lightroom.

 

 

 

Zoner Photo Studio 13: šťastná fotografická třináctka?

6. října 2010, 00.00 | Populární správce, prohlížeč, editor pro komplexní zpracování digitálních fotografií je nově k dispozici ve své již třinácté stěžejní edici. Photo Studio 13 je vůbec poprvé k dispozici i v 64 bitové verzi, která stejně jako 32 bitová verze dále rozšiřuje stávající funkce pro organizaci, publikování a sdílení fotografií, přidává nové typy výběru a retuše fotografií, má dokonalejší vyhledávání snímků v katalogu, podporuje zobrazení v 10bitové barevné hloubce a mimo jiné nabízí několik specializovaných variant skládání HDR multiexpozic.

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 9: vše pro vaše fotografie

1. října 2010, 00.00 | Známý softwarový balík na organizaci, úpravy, tisk, publikování a sdílení digitálních fotografií dospěl již do své deváté stěžejní verze. Ve výčtu představených novinek najdeme nové funkce modulů sady Photomerge na sofistikovanou tvorbu kompozic a slučování expozic snímků, snadnou stylizaci fotografií dopočítanou podle zvolené fotky, vylepšené nástroje pro retuše a opravy plochy snímků, průvodce některými nabízenými efekty, sdílení fotografií s Facebookem, masky u editačních vrstev a několik jiných užitečných novinek.

 

 

 

Adobe uvedla Photoshop Elements 9 a Premiere Elements 9

23. září 2010, 00.00 | Nástroj pro správu a zpracování digitálních fotografií Photoshop Elements 9 obsahuje prvky z Photoshopu CS5 a přináší Elements Organizer také na Mac. A produkt pro amatérský střih a efektové úpravy videa Premiere Elements 9 se poprvé dodává též pro Mac, nabízí nový Organizer a funkce pro snazší úpravu filmů.

 

 

 

Alien Skin Bokeh 2.0: simulátor hloubky ostrosti a dalších fotografických efektů

16. září 2010, 01.00 | Profesionální plugin pro Adobe Photoshop simuluje hloubku ostrosti různých variant objektivů digitálních fotoaparátů, jejichž vlastnosti si navíc můžete libovolně nastavit stejně jako celkovou geometrii výsledného efektu. Bokeh navíc umí do fotografií přidat filmové zrno, motion efekt kolem masky objektivu a kvalitně zpracovaný efekt vinětace.

 

 

 

Corel PaintShop Photo Pro X3 Ultimate: zpracování + úpravy fotografií, speciální efekty a digitální malování

13. září 2010, 00.00 | Společnost Corel začala nově nabízet některé své produkty v rámci balíku pojmenovaného PaintShop Photo Pro X3 Ultimate, který je nabízen za 100 USD. Za uvedenou cenu získáte známý grafický editor zaměřený na úpravy digitálních fotografií v kombinaci s kreativním malovacím programem Corel Painter Essentials a sadou efektových pluginů Corel KPT Collection, jako bonus pak navíc dostanete WinZip.

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: