Recenze - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze

ACDSee Pro for Mac OS X beta 1.4 doplňuje nedestruktivní editaci obrazu

6. října 2010, 06.00 | Známý správce a editor digitálních fotografií ACDSee Pro bude zřejmě již brzy k dispozici i pro platformu Mac OS X. V současnosti si macovskou podobu mohou uživatelé vyzkoušet formou betaverzí. Co vše takto přináší podoba 1.4? A jaká jsou předpokládaná cenová nastavení ostré verze?

 

 

 

Pár okamžiků s novým 3D objektivem Panasonic Lumix G 12,5 mm f12

1. října 2010, 00.00 | Jak jsme vás již informovali, tak Panasonic na Photokině představil neobvyklý 3D objektiv Lumix G 12,5 mm f12. Protože jsme na tento objektiv narazili na Panasonic stánku, tak jsme si jej mohli na pár okamžiků osahat a vyzkoušet. Více viz náš článek.

 

 

 

První dojmy z nové nezrcadlovky Panasonic Lumix GH2 (včetně zkušebních snímků)

30. září 2010, 00.00 | Měli jsme od Panasonicu exkluzivní možnost si nakrátko osahat žhavou novinku, kterou je M.F.T. fotoaparát Lumix GH2, jenž byl představen minulý týden na fotografickém veletrhu Photokina. V našem článku se můžete podívat na několik zkušebních snímků, které jsme s daným fotoaparátem pořídili. Více viz náš článek.

 

 

 

První zkušenosti s Ricoh GXR modulem GR LENS A12

28. září 2010, 01.00 | Minulý týden Ricoh na Photokině představil pro svůj GXR fotoaparát nový modul A12. Měli jsme možnost si tuto novinku krátce osahat v ruce. Více viz náš článek.

 

 

 

První ohmatání DSLR Olympus E-5 (podívejte se na ukázkové snímky)

27. září 2010, 13.00 | Dostala se nám na několik okamžiků do ruky nejnovější profesionální zrcadlovka Olympus E-5. Pokud si chcete prohlédnout několik neoficiálních produktových fotografií, tak si otevřete náš článek. Naleznete v něm rovněž pár ukázkových snímků, které jsme s uvedenou zrcadlovkou pořídili na veletrhu Photokina.

 

 

 

Mini-recenze objektivu AT-X PRO Tokina 11-16 mm f2,8

10. září 2010, 00.00 | V dnešní mini-recenzi jsme za vás vyzkoušeli ultraširokoúhlý objektiv AT-X PRO Tokina 11-16 mm f2,8, jehož velkou předností je mimo jiné konstantní světelnost f2,8 v celé šíři zoomu. Více viz náš článek.

 

 

 

Phottix Atlas: testovali jsme nové rádiové odpalovače

26. srpna 2010, 00.00 | Do redakce nám dorazily k otestování bezdrátové odpalovače Phottix Atlas. Jedná se o radiové dálkové ovladače zábleskových systémů (ateliérových světel, externích fotografických blesků), konstrukčně vycházející z mnohem známějšího PocketWizzardu Plus II. Samozřejmě jsme byli zvědavi, jak si dané zařízení povede v praxi, takže s chutí do toho.

 

 

 

Minirecenze: Kompakt Pentax Optio I10

6. srpna 2010, 00.00 | V dnešní minirecenzi se podíváme na zoubek kompaktnímu fotoaparátu Pentax Optio I10, který nabízí atraktivní design připomínající některé digitální zrcadlovky Pentax.

 

 

 

Recenze: Apple Magic Trackpad v praxi

2. srpna 2010, 00.00 | Přinášíme první praktické zkušenosti s novým bezdrátovým Magic Trackpadem. Nejde o první zařízení svého druhu na trhu, přesto se Applu podařilo, díky gestům a optimální velikosti, přijít s unikátní alternativou pro ovládání počítače.

 

 

 

Mini-recenze digitální zrcadlovky Canon EOS 7D

29. července 2010, 02.00 | V rámci minirecenze jsme otestovali velmi zajímavou (polo)profesionální zrcadlovku Canon EOS 7D, která například nabízí ultrarychlé AF ostření, APS-C senzor s rozlišením 18 Mpix, hledáček se 100% pokrytím záběru či rychlé seriové snímání o frekvenci 8 sn./s.

 

 

 

Strana výpisu

... 21 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: