Recenze - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Recenze

Rychlá domácí tiskárna Lexmark Z45se v praxi

18. prosince 2002, 00.00 | V low-end kategorii tiskáren do 5 000 Kč je na českém trhu nepřeberné množství modelů, které si jsou po stránce technických vlastností velice podobné. Lexmark Z45se vybočuje svoji rychlostí.

 

 

 

Mustek Gsmart LCD2 jako levná alternativa?

17. prosince 2002, 00.00 | Má smysl pořídit si v době 5MPix digitálních zrcadlovek miniaturní kapesní kompaktík s rozlišením 1,3 mil. bodů? Co může dnes uživatel dostat za 4.000Kč vč. DPH? Na to odpoví recenze nového Musteku.

 

 

 

iCorrect EditLab 3.0 - plug-in pro automatické barevné korekce

9. prosince 2002, 00.00 | Vlajkový produkt společnosti Pictographics pro automatizované barvové korekce skenovaných a digitálních fotografií prošel poměrně dlouhým vývojem a tak se na celou rodinu aplikací iCorrect včetně aktuální třetí verzi plug-inu EditLab podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

Minolta DiMAGE Xi – s elegancí a výkonem

3. prosince 2002, 00.00 | Redakčním testem nám prošla druhá generace miniaturní DiMAGE X s unikátním zapouzdřeným objektivem. Jak velký rozdíl pro uživatele bude znamenat nový čip s vyšším rozlišením a další vylepšení? Je DiMAGE Xi dobrý vánoční dárek?

 

 

 

Zoner Media Explorer 5.0 Professional lepší než ACDSee?

19. listopadu 2002, 00.00 | Kvalitní program na zpracování a archivaci digitálních fotografií by nemusel být špatným vánočním dárkem. A protože nový Zoner Media Explorer 5.0 pro Windows patří mezi nejlepší programy pro tyto účely, podívali jsme se mu na zoubek opravdu důkladně.

 

 

 

Grain Surgery - odstraňování zrna z fotografií

11. listopadu 2002, 00.00 | Profesionální grafické editory obvykle obsahují i specializované retušovací nástroje a filtry pro přidávání či odstranění případné zrnitosti u skenovaných fotografií, diapozitivů nebo jednotlivých filmových políček. Když už retušovací možnosti samotného Photoshopu nestačí pomůže plug-in.

 

 

 

Studio kdekoliv a kdykoliv

8. listopadu 2002, 00.00 | Společnost Fomei nabízí nový set mobilního fotografického studia primárně určený pro digitální fotografii. Jaké jsou jeho vlastnosti a komu je určen se dozvíte z našeho mini-testu.

 

 

 

FinePixViewer 3.2

5. listopadu 2002, 00.00 | Podzimní lahůdka Zoner Media Explorer 5 ještě na recenzi nedorazila, jako neméně lákavý předkrm Vám tedy zatím nabízíme nejnovější firemní verzi FinePixVieweru dodávaného ke všem digitálním fotoaparátům Fuji.

 

 

 

FotoSlate 2.0

27. září 2002, 00.00 | Na ACDSee 5.0 si ještě musíme pár dní počkat, nová verze FotoSlate na rychlou tvorbu a tisk elektronických alb obrázků a fotografií je však k dispozicí už nyní.

 

 

 

Recenze: FlipAlbum 5 Professional

10. září 2002, 00.00 | Na vždy musí mít program na archivaci obrázků a fotografií GUI Windows. Může mít totiž klidně podobu klasického papírového alba, což FlipAlbum názorně demonstruje nejen svým netradičním animovaným grafickým rozhraním, ale také zajímavými možnostmi při práci s fotkami a dalšími typy souborů.

 

 

 

Strana výpisu

... 82

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: